mdk8
Members-
Posts
10844 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mdk8
-
U mnie często serce wygrywa bój z rozumem. To będzie 3 mój pies w hotelu. 2 z niewielką kwotą deklaracji. Nie wiem jak sobie poradzę ale jakoś będę musiała. Murka nie ma miejsca. Może za 2 tygodnie coś się zwolni. Ciotki jak możecie miejcie oko na tą sunię. Jakby coś się działo niepokojącego to dajcie znać.
-
Zapytam Murkę kiedy będą mogli ją przyjąć.
-
Chciałabym zarezerwować miejsce u Murki dla tej suni i założyć jej wątek . Jest jeszcze w schronie ? Jeżeli tak to mogłybyście ją zarezerwować ?
-
Na mięśnie dobry jest preparat HMB. Mojemu psiakowi pomógł .
-
powinna schudnąć bo inaczej czarno to widzę :( mam 2 radysiaki w hotelach prawie bez deklaracji i nie dam rady wziąć 2 kolejnych a obiecałam sobie , że wyciągnę jakiegoś staruszka. Teraz mam ból głowy bo chciałoby się pomóc wszystkim :(
-
Tola ta sunia co napisałaś , że ledwo chodzi ? Ile może mieć lat ? A ta co od szczeniaka w schronie? Ile lat? Wstępnie rozmawiałam z Murką o miejscu dla jakiegoś staruszka - prawdopodobnie na dożycie :( Pomóżcie mi wybrać bo sama nie dam rady :( Będę chciała założyć wątek i spróbować zebrać deklaracje .
-
A ten staruszek co został sam po śmierci opiekunki ? Jest szansa aby mu pomóc?
-
Tola jak będziesz w schronie wypatrz jakąś starowinkę lub staruszka, które najbardziej potrzebują pomocy . Zarezerwuję miejsce u Murki i zacznę zbierać kasę.