Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10839
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. mam wpłaty od konfirm i agat. Bardzo Wam dziękuję . Korniczek jest śliczny i nie wiem dlaczego nikt go nie chce :(
  2. Na razie tylko się melduję.
  3. Na konto Julki wpłynęły pieniądze z bazarku GabiM 50,- . Bardzo pięknie dziękuję.
  4. Też tak myślę. W drodze jest jeszcze 30,- .
  5. Cieszę się , że są . Miałam dobre przeczucia. Ta biała też się znajdzie. Będę myśleć jak im pomóc. Chyba trzeba bedzie uderzyć na fb bo dogo juz chyba wysuszone z kasy na amen. :(
  6. W dniu dzisiejszym przelałam 290,- z bazarku Pucka [*] . Brakuje jeszcze jednej wpłaty ale jeżeli dojdzie to też przekażę. Murka jak dojdą proszę o potwierdzenie na bazarku :
  7. wszystkie opuściły schron tak jak było planowane ?
  8. Bądźmy dobrej myśli... bo inaczej zwariujemy :( mam nadzieję ,że nastepnym razem je zobaczycie. Kto prowadzi stronę schroniska na FB ?
  9. dla tych starszych może było za gorąco. A co odpowiadali jak pytałyście ?
  10. a możliwe , że się pochowały ? Skoro Julka była niewidzialna 5 lat ....
  11. Ledwo ciągnę stałej nie dam rady . Dam 20,- jednorazowo.
  12. a co się z nią stało ?
  13. Murka robi rozliczenie co pełny m-c pobytu psa w hotelu więc wydatków z konta Julki jeszcze nie było. Stan konta Julki 1460,41
  14. Bardzo dziękuję i serdecznie zapraszamy razem z Korniczkiem na bazarek :)
  15. Iza mam już tekst do ogłoszeń tylko troszkę jeszcze go "dopieszczę " i Ci przeslę . Dałabyś radę w wolnej chwili zrobić ogłoszenia ?
  16. Deklaracji Julcia ma bardzo mało więc każda na wagę złota. Bardzo dziękuję .
×
×
  • Create New...