Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10839
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. Iwonko masz w planach wyciągnięcie innego staruszka ? Na fb są dwa kilkunastoletnie owczarkowate biedaki wegetujące w tym molochu .
  2. coś się ruszyło w sprawie Czestera ?
  3. albo już nie żyją :(
  4. poproszę o nr konta. Pomogę troszkę.
  5. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2297845996931158&set=gm.362506124417809&type=3&theater
  6. Właśnie wracają do domu .
  7. Ania na FB napisała "W końcu mamy informacje z kliniki, smok się wybudził, operacja była trudna ale wszystko przebiegło pomyślnie. Jutro po porannym obchodzie będę wiedzieć, czy na wieczór będzie można Dragona już zabrać do domu."
  8. opłaciłam dzisiaj kolejny r-k za pobyt Balbinki nr. 408/2019 na kwotę 290,- / 250 pobyt + transport do i z kliniki /
  9. z FB " Niestety, klamka zapadła... Po dzisiejszej konsultacji w Alfavet Przychodnia Weterynaryjna 24h został wyznaczony termin amputacji nogi na najbliższy wtorek "
  10. Pieniądze wpłynęły na konto Balbinki 234,- Bardzo dziękuję NikaEla za wielką pomoc
  11. na FB często ludzie bardzo szybko zapominają o swoich stałych deklaracjach. Jak pies bezpieczny to idą dalej do innego w potrzebie i tak to się kręci a opiekun zostaje sam z problemem utrzymania psa :(
  12. a gdzie jest Tadzio ?
  13. Uxmal dziękuję za stałą 20,- . Dzisiaj zapłaciłam rachunek za operację Balbinki 300,- / wstawię r-k jak wrócę z urlopu do domu bo tutaj gdzie jestem internet ledwo zipie/
×
×
  • Create New...