Ania na FB napisała "W końcu mamy informacje z kliniki, smok się wybudził, operacja była trudna ale wszystko przebiegło pomyślnie. Jutro po porannym obchodzie będę wiedzieć, czy na wieczór będzie można Dragona już zabrać do domu."
z FB " Niestety, klamka zapadła... Po dzisiejszej konsultacji w Alfavet Przychodnia Weterynaryjna 24h został wyznaczony termin amputacji nogi na najbliższy wtorek "
na FB często ludzie bardzo szybko zapominają o swoich stałych deklaracjach. Jak pies bezpieczny to idą dalej do innego w potrzebie i tak to się kręci a opiekun zostaje sam z problemem utrzymania psa :(
Uxmal dziękuję za stałą 20,- .
Dzisiaj zapłaciłam rachunek za operację Balbinki 300,- / wstawię r-k jak wrócę z urlopu do domu bo tutaj gdzie jestem internet ledwo zipie/