Wypowiem się tylko raz.
Zadeklarowałam umieszczenie Balbinki w hoteliku tylko pod warunkiem , że będzie osoba , która podejmie się szukania jej DS . Wyraźnie to zaznaczyłam.
I nie mam doświadczenia w ratowaniu psów. Mam na koncie 3 psy ze schronów , które znalazły dom ale tylko dzięki pomocy kilku osób z dogo. Sama bym nic nie zrobiła.
I tyle z mojej strony. Mam nauczkę na przyszłość :(