Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10838
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. podobno Czardasz nie żyje . Wiecie coś o tym ?
  2. na koncie Szagusia mam wpłatę od seramanias 10,- . Dziękuję .
  3. Na konto Balbinki wpłynęły pieniądze od elik : stała 20,- I /2020 i 80,- z bazarku . Dziękuję .
  4. Są i to nawet nie wiesz jak ich wiele i jakie wielkie krzywdy tam są wyrządzane dobrym ludziom. O wiele więcej niż tu na dogo.
  5. Miałam koszmarny tydzień i nie dałam rady wcześniej wejść na dogo ale na szczęście już się skończył. Dziękuję Wam za pomoc. :)
  6. Wypowiem się tylko raz. Zadeklarowałam umieszczenie Balbinki w hoteliku tylko pod warunkiem , że będzie osoba , która podejmie się szukania jej DS . Wyraźnie to zaznaczyłam. I nie mam doświadczenia w ratowaniu psów. Mam na koncie 3 psy ze schronów , które znalazły dom ale tylko dzięki pomocy kilku osób z dogo. Sama bym nic nie zrobiła. I tyle z mojej strony. Mam nauczkę na przyszłość :(
  7. Szaguś dostał stałe od P. Marzenki 40,- i siostry elficzkowej 20,-. Dziękuję :)
  8. Jadą pod opiekę F. pod psim Aniołem
  9. Rex dostał dzisiaj kaskę: Agnieszka103 10,- Radek 10,- Koja 20,- yossariana 10,- Gabim 25,- Dziękujemy bardzo :)
  10. mój Devonek też tam był. Kiedyś więcej psów dogomaniackich tam było zanim Dexterka zniknęła z dogo.
  11. pytałam parę dni temu . Miała wolny boks zewnętrzny.
  12. Jestem u biedulki. Od stycznia ma moją skromną deklarację 10,-
  13. Kochana sunieczka . Bardzo przypomina mojego Artaska(*) który odszedł 2 lata temu :(
  14. puszczę przelew w poniedziałek bo i tak dopiero we wtorek dotrze. Na koncie Szagusia są stałe od Anuli 20,- i elficzkowej 50,- . Dziękuję :)
  15. Są kłopoty ze wstawianiem zdjęć. Podobno najlepiej przez fotosik albo z FB na zasadzie kopiuj/ wklej.
×
×
  • Create New...