mdk8
Members-
Posts
10839 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mdk8
-
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
mdk8 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
szkoda. to taki ładny psiak. -
Czaki - do trzech razy sztuka - zamieszkał w stolicy i jest szczęśliwy!!!
mdk8 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='lekarzludowy']Wrzucanie do jednego worka również świadczy nieźle o Twojej. Czytaj z uwagą co napisałem po raz pierwszy, potem zadawaj tak błahe pytania, a nie, głupie.[/QUOTE] przykre jest,że w dalszym ciągu nic nie rozumiesz. Skrzywdziliście psa- czującą żywą istotę. Przeczytaj jeszcze raz wszystko co tu na wątku napisałeś i skoro masz się za dojrzałego to zrozumiesz co tak ludzi zbulwersowało w Waszym zachowaniu. -
Czaki - do trzech razy sztuka - zamieszkał w stolicy i jest szczęśliwy!!!
mdk8 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='lekarzludowy']Ostatnio bardzo śmieszy mnie identyfikowanie wieku z ilością doświadczeń. Tak piszecie o tej dojrzałości w moją i mamy stronę, a najbardziej to chyba brakuje jej wam.[/QUOTE] własnie takie Twoje wypowiedzi świadczą o Waszej dojrzałości. -
Czaki - do trzech razy sztuka - zamieszkał w stolicy i jest szczęśliwy!!!
mdk8 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
i Twoim obowiązkiem było przypilnować aby takie zdarzenie nie miało miejsca. Jesteś nieodpowiedzialny i tyle w temacie. -
Czaki - do trzech razy sztuka - zamieszkał w stolicy i jest szczęśliwy!!!
mdk8 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
a ha jeszcze jedno mój syn mając 10 lat został pogryziony przez psa-mało nie stracił ucha i wiem co to znaczy, więc mnie nie pouczaj bo chyba jesteś trochę na to za młody. -
Czaki - do trzech razy sztuka - zamieszkał w stolicy i jest szczęśliwy!!!
mdk8 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
wiesz co Damian jesteś beznadziejnym przypadkiem. Ja doskonale wiem o czym piszę -ponad rok temu adoptowałam psa mix onka 5-letniego ze schroniska i uwierz, że nie był aniołkiem. Po prostu nie zasługujecie aby mieć psa i tyle. Słyszałeś może o kimś takim jak behawiorysta? A chętnie bym się z Tobą spotkała gdybym tylko miała taką możliwość i powiedziała prosto w oczy co myślę o takich ludziach jak Wy. Kupcie sobie pluszaka. -
a ile kosztuje linka zamiast łańcucha?
-
Czaki - do trzech razy sztuka - zamieszkał w stolicy i jest szczęśliwy!!!
mdk8 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Damian jest na dogo w tej chwili więc skorzystam z okazji i dam mu radę: całej Waszej rodzinie jest potrzebny psycholog aby Wam wytłumaczył jaką wielką krzywdę wyrządziliście temu psu. Życzę Wam wyrzutów sumienia do końca życia. Wystarczyło trochę cierpliwości i dobrych chęci. Nie bierzcie już nigdy więcej żadnych psów - nie dorośliście do tego. -
Ponad rok na ulicy!!! Już w swoim domu, przy kochajacych ludziach
mdk8 replied to mari23's topic in Już w nowym domu
jak będziesz miała wiadomości jak zniósł ten samotny czas to daj znać. Kiedy wraca Pani? -
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
mdk8 replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
poproszę nr. konta -
Luna zosała porzucona pod hotelem. Prosimy o pomoc!
mdk8 replied to Jara's topic in Już w nowym domu
bardzo źle:shake: a może awaryjnie pomogłaby fundacja Centaurus? -
LORINKA rozpaczliwie szukamy finansów na operacje.
mdk8 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
a jak się niunia czuje? -
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
mdk8 replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
i ja dorzucę grosik do transportu. -
[quote name='Cudak']Nie ma i raczej jest pierwszy w kolejce do umieralni, nawet na gminnej stronie internetowej: [URL]http://stepnica.pl/[/URL] na 1. str w aktualnościach jest psiak znaleziony 17.04, a on, choć powinien być na początku listy (z 25.04), umieszczony został na drugiej stronie, gdzie nawet nikt z mieszkańców go raczej nie wypatrzy... Miesiąc to dużo, ale potrzebujemy Skarbnika i Osoby, która weźmie za niego odpowiedzialność (za jego adopcję i za uzbieranie deklaracji/spłacanie ewentualnego zadłużenia za hotelik). Ja już mam na ta chwilę za dużo na moje możliwości i żadnego więcej wziąć "na siebie" nie mogę. On jest adopcyjny (łagodny, domowy pies), w dodatku w jego obecnym stanie ma dużo większe szanse na uzbieranie deklaracji, niż w pełni zdrowy pies....[/QUOTE] osoba odpowiedzialna za psa powinna mieszkać niedaleko miejsca pobytu psa. Bo na odległość to żadna odpowiedzialność.
-
[quote name='Cudak']Przeczytaj dokładnie wątek Pimpka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237990-Młody-mały-Pimpek-Nie-zdążyliśmy-z-pomocą-(-Za-TM[/URL] + na wątku jamniczek (na PDT u Hałabajówki) jest o niej sporo, na CzK, i Czarnej Liście bazarkowej...[/QUOTE] przeczytałam:-( ta Lupi to jakaś po.... su.... Masakra
-
[quote name='__Lara']No właśnie, co z miejscem???? To kojce są u Lupi? :o masakra :/ Słuchajcie, a ma ktoś kontakt od dalmatyńczyków? Może oni by pomogli???[/QUOTE] a ta Lupi to kto?
-
[quote name='ANETTTA']dzięki Fundacja kombinuje transport ale karma jeszcze mile widziana a o deklaracjach stałych juz nie marzę moze ktos pomożę zakupi karmę BRIT[/QUOTE] dam stałej 5,- niestety tylko tyle już mogę . Robię przelew za IV i V.
-
ile kosztuje miesięczne wyżywienie takiego psa?