mdk8
Members-
Posts
10839 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mdk8
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
mdk8 replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
cioteczki zajrzyjcie proszę pilna sprawa [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238818-Luna-musi-opu%C5%9Bci%C4%87-DT!-Szukamy-pomocy!?p=20828176#post20828176"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238818-Luna-musi-opu%C5%9Bci%C4%87-DT!-Szukamy-pomocy!?p=20828176#post20828176[/URL] -
Happy end...? Do 3 razy sztuka! Piracio pojechal do DS!
mdk8 replied to :: FiGa ::'s topic in Już w nowym domu
[quote name=':: FiGa ::']Moze ktos zrobilby bannerek dla psiaka?[/QUOTE] spróbuj napisać do inka33 ona robi fajne banerki. -
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
mdk8 replied to barb's topic in Już w nowym domu
to zamykaj i nie zawracaj głowy. ludzie chcą pomóc a tu takie teksty. Masakra. -
przykro mi , że takie młode osoby jak Wy tak lekko mówią o śmierci. Skoro ma tak słabe serce jak twierdzi wet. to dlaczego jeszcze żyje? Nie uważasz, że zniszczone serce samo powinno odmówić posłuszeństwa? Coś mi w tym wszystkim się po prostu nie zgadza. Całkiem możliwe,że wet. postawił błędną diagnozę. Nie wzięłaś tego pod uwagę?
-
ale on by bardzo pasował w środeczek tego avatarka:evil_lol:
-
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
mdk8 replied to barb's topic in Już w nowym domu
jak już się zdecydujecie ci dalej to poproszę nr. konta na pw. -
Dwa staruszki w legnickim schronie - pomocy, nie przyżyją bez niej!!!!
mdk8 replied to MARI0121's topic in Już w nowym domu
Jeżeli możecie ratujcie te psy. Podejrzewam, że tego psiaka co ma kłopoty z chodzeniem po prostu zamordują a tego drugiego biedaka też nie czeka " długie i szczęśliwe" życie. -
Dwa staruszki w legnickim schronie - pomocy, nie przyżyją bez niej!!!!
mdk8 replied to MARI0121's topic in Już w nowym domu
[quote name='Patmol']nie ma wolontariatu w legnickim schronie -odkąd stwierdzono, ze wolontariat jest niedopuszczalny -ponieważ nie ma możliwości świadczyć wolontariatu na rzecz spółki prawa handlowego- a schronisko jest prowadzone przez spółkę Mozna wychodzić z psami jedynie na podstawie porozumienia o darmowym wyprowadzaniu psów - tekst tego porozumiemia w linku na dole [URL]http://www.lpgk.nazwa.pl/schronisko[/URL] Mario podpisałaś porozumienie?[/QUOTE] to znaczy,że na oficjalnej stronie schroniska napisane są kłamstwa np na temat dobierania psów według tolerowania się nawzajem i opieki weterynaryjnej. Skandal. -
a może Maciek by go adoptował?:cool3:
-
Jaśminek - słaby, malutki staruszek- jego DT zmienił się w DS :)
mdk8 replied to Martuchny's topic in Już w nowym domu
nareszcie jakieś dobre wiadomości / mam na myśli weta/ Martuchna bardzo Cię proszę miej oko na Jaśminka, bo na swoją opiekunkę chyba nie bardzo może liczyć. Napisz jak on witał Twoją koleżankę jak po niego przyjechała? Cieszył się czy nie bardzo? Pisałaś,że nie był zaszczepiony- proszę Cię dopilnuj tego kochana - bo on bez Ciebie długo nie pociągnie. Jakbyś potrzebowała pomocy finansowej dla niego to pisz. W miarę możliwości pomogę. Niestety mieszkam daleko i nie mam możliwości pomóc inaczej. -
Lusia pobiegła za TM...choroba zwyciężyła :(
mdk8 replied to Hope2's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziewczyny co Wy na to?. Jak mała się czuje? Dostała lek? -
Dwa staruszki w legnickim schronie - pomocy, nie przyżyją bez niej!!!!
mdk8 replied to MARI0121's topic in Już w nowym domu
nie pamiętam dokładnie gdzie ale pod koniec zeszłego roku czytałam na stronie jakiejś Fundacji, że budowali własne schronisko. Całkiem nieźle im szło chociaż z początku nie było łatwo. -
Dwa staruszki w legnickim schronie - pomocy, nie przyżyją bez niej!!!!
mdk8 replied to MARI0121's topic in Już w nowym domu
a nie możliwości aby jakaś Fundacja czy TOZ przejęła ten schron? Jest małe więc łatwiej byłoby utrzymać.? -
przelałam dzisiaj po 20,- dla Torusia i Zenusia. Niech ktoś podejmie decyzję bo trzeba mu pomóc- NATYCHMIAST.
-
Dwa staruszki w legnickim schronie - pomocy, nie przyżyją bez niej!!!!
mdk8 replied to MARI0121's topic in Już w nowym domu
poczytałam dzisiaj o schronisku Legnickim i podobno jest to małe schronisko na 90 psów z 4-ma pracownikami i dobrym weterynarzem i wolontariatem. Jeżeli to wszystko prawda to nie rozumiem jak z taką małą ilością psów nie można sobie poradzić? Aby miały w miarę normalne warunki. Przecież to jakiś absurd. Przecież można tak dobrać psy aby żyły ze sobą w zgodzie i też leczyć chore. Wystarczy odrobina dobrej woli. Wiadomo co z psiakami? -
[quote name='magdyska25']chciałam trochę zmienić, żeby ludziom się nie "rzucał stary opis", wiecie- "niby" nowy Sami ;) kurcze jaki ładny album, że go nie widziałam...chyba faktycznie potrzebne mi już okulary. Zabiorę się za wszystko pod wieczór. teraz po pracy muszę oporządzić swój zwierzyniec. Mdk- nadal z Twojej strony jest wykup ogłoszeń?[/QUOTE] oczywiście. Ja nie rzucam słów na wiatr.
-
no własnie ? jak można mu pomóc? Tylko nie piszcie, że uśpić:shake:
-
1,5 roczna Dolly juz zdrowa :) Jutro jedzie do hotelu Kamiron
mdk8 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
jak ona się czuje? -
Cyprysik w DT/DS? jupii Rodzynek w fundacji, Balbinka w ds ;)
mdk8 replied to zerojeden's topic in Już w nowym domu
zabieraj obydwa:modla: dam po 5,- stałej dla każdego. Tylko podaj imiona bo przelewam do Ciebie na inne psy i żeby mi się nie pomyliło. A co z tym trzecim? -
Corso - zbieramy na karmę, weta i szukamy domu :)
mdk8 replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maciek777']Corso nie wie jak dziękować!!!;)[/QUOTE] nie ma sprawy:lol: aby "przyniosły" cudowny domek dla cudownego psiaka