Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10839
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. na tym zdjęciu wygląda jak mój Artas tylko w "damskim"wydaniu:lol:
  2. [quote name='Ladymonia0610']Pewnie! Dziękuje .Zdjęcia podeślę i text. Dzięki;*;*[/QUOTE] Borysek podesłany?
  3. [quote name='anett'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/1809/32ec4eebf6214ae2med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/1809/22a6a01b41fe77c6med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/856/b98cef7900ffe927med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/2028/40c8812b45c5b9e4med.jpg[/IMG][/URL] Maja mogłaby zostać w hotelu u missieek ale potrzebuje deklaracji - koszt 12zł/dobę + odrobaczenie, szczepienia, odpchlenie bardzo proszę o szansę dla suni...[/QUOTE] tak tu jest napisane
  4. jestem i ja. Może owczarkowa skarpeta mogłaby coś pomóc? Ona taka owczarkowata. Ja na dzień dzisiejszy mogę dać 5,- stałej.
  5. cioteczki bardzo proszę zajrzyjcie, potrzebna pomoc chcą zabić psa- czas mu się kończy :-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242853-Stefan-ma-tydzie%C5%84-je%C5%9Bli-do-6-maja-nie-nazbiera-na-hotel-zostanie-u%C5%9Bpiony!!!?p=20805061#post20805061[/URL]
  6. mojego psa czeka operacja przepukliny i szacowany koszt 250-300,- więc faktycznie 700,- to duuuuuuuuuuża przesada.
  7. cioteczki przepraszam ale potrzebna pomoc na cito, czas się kończy chcą zabić psa http://www.dogomania.pl/forum/threads/242853-Stefan-ma-tydzie%C5%84-je%C5%9Bli-do-6-maja-nie-nazbiera-na-hotel-zostanie-u%C5%9Bpiony!!!?p=20805061#post20805061
  8. Jaworku przepraszam bardzo ale chcą zabić psa, potrzebna pomoc a czasu coraz mniej [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242853-Stefan-ma-tydzie%C5%84-je%C5%9Bli-do-6-maja-nie-nazbiera-na-hotel-zostanie-u%C5%9Bpiony!!!?p=20805061#post20805061"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242853-Stefan-ma-tydzie%C5%84-je%C5%9Bli-do-6-maja-nie-nazbiera-na-hotel-zostanie-u%C5%9Bpiony!!!?p=20805061#post20805061[/URL]
  9. przepraszam bardzo ale proszę zajrzyjcie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242853-Stefan-ma-tydzie%C5%84-je%C5%9Bli-do-6-maja-nie-nazbiera-na-hotel-zostanie-u%C5%9Bpiony!!!?p=20805061#post20805061"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242853-Stefan-ma-tydzie%C5%84-je%C5%9Bli-do-6-maja-nie-nazbiera-na-hotel-zostanie-u%C5%9Bpiony!!!?p=20805061#post20805061[/URL] chcą zabić psa
  10. ciotki pomocy chcą zabić psa [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242853-Stefan-ma-tydzie%C5%84-je%C5%9Bli-do-6-maja-nie-nazbiera-na-hotel-zostanie-u%C5%9Bpiony!!!?p=20805035#post20805035"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242853-Stefan-ma-tydzie%C5%84-je%C5%9Bli-do-6-maja-nie-nazbiera-na-hotel-zostanie-u%C5%9Bpiony!!!?p=20805035#post20805035[/URL]
  11. ciotki pomóżcie chcą zabić psa [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242853-Stefan-ma-tydzie%C5%84-je%C5%9Bli-do-6-maja-nie-nazbiera-na-hotel-zostanie-u%C5%9Bpiony!!!?p=20805035#post20805035"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242853-Stefan-ma-tydzie%C5%84-je%C5%9Bli-do-6-maja-nie-nazbiera-na-hotel-zostanie-u%C5%9Bpiony!!!?p=20805035#post20805035[/URL]
  12. odnoszę powoli wrażenie, że same piętrzycie trudności. Albo chcecie psiakowi pomóc albo nie. Skoro boicie się stracić go z oczu to lepiej,żeby dalej się błąkał? Chyba zdajecie sobie sprawę,że znaleźć DS dla chorego psa to cud. Podejmijcie konkretne decyzje bo czas dla tego psa działa na niekorzyść. Jest na dogo wiele wątków gdzie sytuacja wydaje się beznadziejna a jednak udaje się pomagać bidom w potrzebie.
  13. oczywiście, że zaglądamy :lol: serducho się raduje czytając taaaakie wspaniałe wiadomości. To ostatnie zdjęcia-bombowe:evil_lol:
  14. ryż raczej powinien "ściskać" stolec.
  15. piękny pyszczek, uszka ma tak samo "złamane" jak mój niuniek.
  16. a są jakieś szanse na odzyskanie wzroku?
  17. przybywam na zaproszenie , pomogę pod konie maja. Ponieważ nie dam rady przeczytać całego wątku to mam pytanie czy ślepota małego jest nieodwracalna i czy całkowita?
  18. na bazarku już byłam- fajne ciuchy niestety nie mój rozmiar.
  19. poproszę nr. konta może uda mi się wyskrobać jakiś grosik. W tytule wątku jest " Szczęściara-ma-już-wspaniały-DS" - co to znaczy?
  20. konto już dostałam. Jutro zrobię przelew. Faktycznie może potrącony albo niestety "skopany".
  21. trzeba go szybko dać na DT. To miejsce co miałyście zaklepane aktualne?
  22. Mój Artas jak widzi chomika u mnie na rękach to się dziwnie patrzy i oblizuje.:evil_lol:
×
×
  • Create New...