w sprawie Montiego wstawiam wpis z wątku Grysia
[COLOR=#000000][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]ewu[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=21171469#post21171469"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL][/COLOR]
[COLOR=#000000][I]Dzisiaj dowiedziałyśmy się ,że Monti , który miał jechać do ds zniknął w Radysach...
Okazało się,że został adoptowany , dziewczyny dotarły do Pani , która go wzięła.Ile razy jednak ślad ginie...
Nie robiłabym takiej matematyki, wzięłabym go jak najszybciej...[/I][/COLOR]