Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10844
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. mam nadzieję,że nie zapomni zabrać ze sobą książeczki. Bardzo się cieszę, że go zabierasz. On jest śliczny i taką słodką ma mordkę. Zasługuje na wspaniały dom, który go pokocha całym sercem.
  2. [quote name='Xibalba']no ta kobieta z W-wy, która adoptowała, ale muszę tak to zgrać, że od razu będzie transport żeby pies nie trafił do kobiety....a powiedzcie jeszcze czy wiecie jak to jest? czy właściciel który odbiera psa na kwarantannie jest obciążany jakimiś kosztami....? Mam nadzieję, że na Paluchu tak nie jest.[/QUOTE] nie wiem dokładnie jak odbiera "właściciel" ale ja jak adoptowałam swojego psa to mile widziane były "dobrowolne datki" na schronisko. a podpisze Ci zrzeczenie się psa?
  3. [quote name='inka33']Jaka ona...? :hmmmm:[/QUOTE] ta ,która go "zgubiła"
  4. to dobrze. Skontaktuj się z Mortes jest z Kielc może zna w pobliżu jakieś Dt lub Hoteliki.
  5. kochana każdy grosik się liczy. Wpłacasz do Lilki czy do Asi?.
  6. inka33 robi fajne banerki
  7. razem z Olena84 zawoziłyśmy miesiąc temu właśnie do Dif małą sunie Tinkę i Ola wzięła psa na siebie/ bo ona ją znalazła/. Jeżeli jest miejsce , dogadujesz warunki na jakich pies ma tam być i jeżeli Ci pasuje podpisujesz umowę. Dostajesz rachunki i płacisz. Tu na dogo trzeba pościągać ciotki i szukać stałych deklaracji oraz jednorazowych wpłat. Na utrzymanie psa w h. lub Dt można robić bazarki fantowe i cegiełkowe i jakoś to idzie. Raz lepiej raz gorzej.... A potem szuka się DS.... czasami niestety trwa to długo.
  8. przybiegam z wątku Gizmo i Naj. Stałej nie da już rady ale za tydzień mogę jednorazowo dać 30,-.
  9. kochani zajrzyjcie proszę , Potrzebna pomoc [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249877-Leo-jest-za-weso%C5%82y-zbyt-energiczny-i-ciekawy-%C5%9Bwiata-i-przez-to-niechciany!-Pomocy!?p=21787109#post21787109[/url]
  10. masz rację. Szkoda słów. Mi "znalezienie go" zajęło 4 minuty a oni nie mogli przez 3 dni. Jak już pies będzie bezpieczny trzeba z nimi na CK.
  11. skontaktuj się może z DIF to jest ten h. domowy w Halinowie co Ci pisałam. A ze schronu to i tak oni będą musieli go odebrać z książeczką, bo dopiero po kwarantannie pies będzie do adopcji. Na Paluchu trwa to 2 tygodnie. Koniecznie trzeba go ratować.
  12. nawet lewe ucho jest identyczne. Dobrze,że nie biega gdzieś samotnie w taka pogodę. Czy ta kobieta odbierze go ze schroniska?
  13. dzięki. Nie umiem wstawiać zdjęć. Tu jest trochę jaśniejszy ale porównałam kilka "plamek" i tak jakby się zgadzały. Nawet ogon ma w tą samą stronę przechylony.
  14. a czy on ma chipa? [TABLE="width: 99%"] [TR] [TD][h=2]KONTAKT DO SCHRONISKA[/h][/TD] [TD]tel. 22 846-02-36 - dyżur całodobowy tel. 22 868-06-34, 22 868 15 79[/TD] [/TR] [/TABLE]
  15. tu jest podobny pies na Paluchu [URL]http://www.napaluchu.waw.pl/aktualnosci/392[/URL] nr 146/14 zdjęcie 3 w trzecim rzędzie.
  16. nie chciałam siać paniki ale niestety tego się obawiałam. Mam niestety czarne myśli, że on "sam" nie uciekł. Obym się myliła.
  17. fajnie,że jednak coś ruszyło. Dziewczyny uaktualnijcie post rozliczeniowy. Łatwiej będzie pościągać ludzi na wątek.
  18. moja koleżanka kiedyś na skargi sąsiadów/ ma dom/ ,że pies szczeka odpowiedziała : "a co ma miauczeć?"
  19. wątrobowe też troszkę odbiegają od normy... trzymam kciuki aby został tam na zawsze :lol:
  20. ale tak naprawdę nikt nie wie czy by jednak za kilka dni mu się nie poprawiło. Może po prostu tak organizm zareagował na zmianę....
  21. bardzo mi przykro,że nie dali mu więcej czasu...:-(
×
×
  • Create New...