[quote name='elik']Wielkie dzięki, bo jak wiadomo, psiak będzie potrzebował kasy :)
Nero piękne imie.
Pozwolisz, że zapisze do plebiscytu, jako pierwsze zgłoszenie ?
Wygrywający będzie miał zaszczyt wykupić swoją propozycję za.... no ustalimy za jaka kwotę :)[/QUOTE]
ok. zgadzam się :lol: