Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10846
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. fajnie by było gdyby Rex miał całe podwórko do dyspozycji. A możecie sieę zorientować i oszacować ile kosztowałaby taka naprawa?
  2. dziewczyny z tego wątku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251169-Bezimienny-bezdomny-potrzebuje-deklaracji[/url] mają jechać do tego nowego h. o którym napisała yolanovi i sprawdzić warunki bo chcą tam zawieźć wyciąganego z O. psiaka. Hotelik zaczyna działalność i mają bardzo promocyjne ceny: około 200,- z wliczonym wyżywieniem i podstawową opieką weta. " [COLOR=#000000]Prowadzę DT, hotelik w Kazimierzy Wielkiej(świętokrzyskie). W tym momencie jest u mnie Ben z dogo. Dysponuję miejscami i koszty też niewielkie Tel 536942611" zalogowała się na dogo nickiem betkak [/COLOR]
  3. Zosiu spróbuj może LILUtosi ma miejsce.
  4. ja bym nie dała psa ludziom z takimi bliskimi planami życiowymi. Jest na dogo wątek psa / nie pamiętam w tej chwili imienia psiaka/ który wrócił z adopcji bo Pani spodziewała się dziecka. Psinek bardzo to przeżył bo pokochał... Jak znajdę ten wątek to go tu wkleję.
  5. podeślijcie nr. konta. Stałej nie dam rady ale od czasu do czasu wspomogę grosikiem.
  6. jestem u psiaka ale co ja mogę :-( ewentualnie poratować grosikiem na leczenie.
  7. Ewa już napisała do jolam
  8. jestem i ja , niestety mogę tylko wspomóc grosikiem od czasu do czasu i dobrym słowem. Biedaczek aby tylko dał sobie pomóc :-(
  9. a jak on się miewa? Jest teraz samiutki jak palec....:-(
  10. ona jest bardzo podobna do Gizmo. Chyba są blisko spokrewnieni?
  11. śliczny chłopak :lol: po pensji wspomogę grosikiem.
  12. [quote name='elik']Wielkie dzięki, bo jak wiadomo, psiak będzie potrzebował kasy :) Nero piękne imie. Pozwolisz, że zapisze do plebiscytu, jako pierwsze zgłoszenie ? Wygrywający będzie miał zaszczyt wykupić swoją propozycję za.... no ustalimy za jaka kwotę :)[/QUOTE] ok. zgadzam się :lol:
  13. skoro tak długo tam siedzi to nie grozi mu wywózka? Może Nero ? Stałej nie dam rady ale jednorazowo bym pomogła.
  14. i ja jestem - ale co ja mogę? :-( wspomóc finansowo i to też tylko od czasu do czasu. Może kikou miałaby miejsce?
  15. przybiegam na zaproszenie. Poratuję pięknego Rudaska pod koniec przyszłego tygodnia;)
  16. biedny. Nie rozumie dlaczego stracił dom....:-( łepek i ogonek opuszczone.....
  17. jestem na zaproszenie ale niestety stałej nie mogę . Jednorazowo na dzień dzisiejszy mogę dać 20,- .
  18. kochany dzielny dziadeczek. Trzymaj się psiaku . Puściłam 20,- jutro powinnaś mieć . Jak mi się uda to jeszcze poratuję Reksa pod sam koniec lutego.
  19. zapisuję ;)
  20. niech sobie kupią pluszaka :angryy: dobrze ,że Suzi nie musi już znosić obojętności tych okropnych ludzi. Jeżeli konto się nie zmieniło , przeleję w przyszłym tygodniu parę groszy dla ślicznej suni.
  21. niestety stałej nie dam rady ale 20,- jednorazowo. Później jeżeli będę mogła będę pamiętać o Olusiu.
  22. puściłam 10,- jutro dojdzie. Niestety tylko tyle teraz mogę .
  23. powiem szczerze,że bardzo się cieszę iż polska wieś umiera. Mam nadzieję,że nastaną takie czasy gdzie tak jak u ruskich będą opuszczone i zapomniane wsie. Może wtedy będzie jakoś normalnie jak wymrze to stare "ciemnogródzkie i prostackie" pokolenie.
×
×
  • Create New...