[quote name='Isadora7']Przykleję jutro swoje do ściany i nochale obfocę[/QUOTE]
Czekamy niecierpliwie :loveu:
[quote name='Ziutka']A ja czekam na piękny nochal "naszego" Freda - Gosia miała wkleić ale jakoś zniknęła !!!
Inka...weź no ją pogoń![/QUOTE]
czekamy coraz bardziej niecierpliwie :cool3:
[quote name='inka33']To, że [B]ja jej kazałam wstawić[/B], to nie znaczy, że [B]ona miała wstawić[/B]... ;)
Chyba, że się pokuszę o coś straszliwego... :diabloti:[/QUOTE]
Pokus sie, pokus, znajac Twoje mozliwosci to bedzie cos naprawde extra :evil_lol: