Jump to content
Dogomania

Mattilu

Members
  • Posts

    10472
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mattilu

  1. [quote name='inka33']Nie [B]chce[/B], tylko [B]kombinuje[/B]! :([/QUOTE] Fajnie kombinujesz :) Takie rrrr w imieniu faktycznie groznie brzmi.
  2. Nio, ochrzantus Ci sie nalezal najwyrazniej ;)
  3. [quote name='Nutusia']Anatomia Fredziowego noseczka :)[/QUOTE] Nutusia, dawaj Twoje kinole!
  4. Czy Joe radzi obie z Mamba? A Mamba z Joe?
  5. Fuks przycmil mala wredna oraz sunie z potomstwem, ale ja zagladam i o wiesci pytam ;)
  6. Czekam i czekam na jeden z Nutusiowych elaboratow o Chmurce i reszcie stada, a tu nic.
  7. Toz to cale Fredzisko :) I kinol tez jak sie nalezy :loveu:
  8. Piekny list od pani Duszki :) inne domki takich ladnych nie pisza, ale o losy piesow i tak mozesz byc spokojna:eviltong:
  9. [quote name='Lili8522']Nie wiem czemu... ALE bardzo mi się podoba :loveu:[/QUOTE] Mi tez :loveu: No i byloby bez r, jak chce Inka :)
  10. Inkowe banerki super :loveu: a Drpsio to juz nie Reksio? Zmienmy mu imie, skoro on sie swojego boi :shake:
  11. [quote name='Lili8522']W piątek kciukamy :)[/QUOTE] Ok, bede w gotowosci ;)
  12. Oooo, to tu sie zaraz zbierze chetna do odwiedzin ekipa :) a ja znowu zostane o suchym pysku :(
  13. [quote name='Isadora7']Przykleję jutro swoje do ściany i nochale obfocę[/QUOTE] Czekamy niecierpliwie :loveu: [quote name='Ziutka']A ja czekam na piękny nochal "naszego" Freda - Gosia miała wkleić ale jakoś zniknęła !!! Inka...weź no ją pogoń![/QUOTE] czekamy coraz bardziej niecierpliwie :cool3: [quote name='inka33']To, że [B]ja jej kazałam wstawić[/B], to nie znaczy, że [B]ona miała wstawić[/B]... ;) Chyba, że się pokuszę o coś straszliwego... :diabloti:[/QUOTE] Pokus sie, pokus, znajac Twoje mozliwosci to bedzie cos naprawde extra :evil_lol:
  14. No nic, nadal trzymamy kciuki zeby Fuks i domek dopasowali sie nawzajem
  15. A ja dalej nie dostalam danych do zrobienia przelewu: nr konta i koniecznie nazwa banku! Jak tylko dostane podesle 40 zl.
  16. [quote name='anica']... mieszkamy przy Ostrowie Tumskim, bliziutko Odry... pocieszające to, to że tutaj jest Katedra i inne zabytki klasy O... i cały Wrocław w razie... W walczy jak o swoje:eviltong:!... Jasia trochęspokojniejsza[/QUOTE] [quote name='Ellig']U nas padal grad wielkosci kurzych jajek rozmiar M, huk byl straszny jak uderzal w dach, oczko wodne zamienilo sie w staw / Ovka mialabys wiecej wody do plywania niz ostatnio/. Potem "wisialy" nad domem helikoptery, bo non-stop do calkowitego zmroku krecili zdjecia zatopionych samochodow na Trasie Toruńskiej... W nocy przyszla kolejna burza...[/QUOTE] W pieknych miejscach Ciotki mieszkacie, ale faktycznie emocje moga byc mocne! Burzom juz dziekujemy!
  17. [quote name='Nutusia']Czyli... ZGADŁAM! Należy mi się medal z kartofla ;) :)[/QUOTE] [url]https://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/576097_506132322767501_1237772343_n.jpg[/url]. Prosze:)
  18. W sumie wiesci bardzo pozytywne :multi:
  19. Trzymam kciuki za natchnienie dla Tworczyni, bo przypadek nielatwy:shake:
  20. Rino - Przytulak :) Czy wiadomo jak on reaguje na dzieci?
  21. Na tego jamnika ze szczeniaczkami? :evil_lol: Dajcie Panstwu Koko w zamian:cool3:
×
×
  • Create New...