Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. moze to i dobrze, ze pies od raz trafi na swoich nowych opiekunow i bedzie wiadomo, czy pasuje do rodziny, trzymam kciuki, aby pies nie wrocil z powrotem do murki
  2. Apsik jest pracowity, trzeba posprzatac po zimie i wyciaga gruszki spod zimowej pierzynki. A tak serio, ciesze sie, ze ktos zainteresowal sie nim. Moze to wlasnie ten domek?
  3. zobaczylam wolanie o pomoc na facebooku, doloze 100 zl na transport
  4. Ja mam ogrod do dyspozycji swoich psow, ale one sa w tym ogrodzie tylko wtedy, gdy my jestesmy. A ostatnie siusui ok.22 zalatwiaja wlasnie w ogrodzie i to jest fajne. Spacery musza byc, juz ok. 15 zaczynaja mruczec, gadac i pokazywac, ze czas na popoludniowy spacer
  5. poszla stala na luty
  6. odpukac w niemalowane drzewo, wprawdzie wplacilam na luty, ale chcialabym, aby juz grzala dupinke we wlasnym domku
  7. Wyczytalam, ze na dzien 9 stycznia jest minus 72,42 zl. Ja podjelam sie placic od stycznia i nadplacilam. Moja stala na styczen i luty przelana. Przydaloby sie malenki zapasik na "czarna chwile" stworzyc
  8. Bedzie dobrze ciociu Gabi79, a takich sierot jak Perelka spotkasz w swoim zyciu jeszcze wiele. Wiesz przeciez jak nasi rodacy obchodza sie z nimi. Jesli ktos z Niewmiec chce zabezpieczyc Perelke, to robi to z duzym zastanowieniem. W Niemczech placi sie podatek od psa, a za drugiego nawet i 100€ rocznie. Pozatym weterynarze sa drodzy i interesuja sie swoimi podopiecznymi. Nie widzialam w Niemczech walesajacych sie psow ani w miastach ani tez na wsiach.Spotkanie z psami jak panstwo pisali mozna urzadzic w Polsce, a wiec bedziesz miala reke na pulsie. Tylko Perelka musi byc szczesliwa w nowym domu !
  9. o adopcje w Holandi nie martwilabym sie, tam nie ma porzuconych czy zaniedbanych psow
  10. Ja swoja kotke sprowadzilam z odleglosci 1.000 km, zaplacilam i czekalam niemal 3 lata, az pozwolila sie dotknac i poglaskac. Typowy kot!
  11. nie widze problemu z transportem, jak trzeba bedzie, doplacimy, jest blacar. Musi to byc tylko osoba odpowiednia dla naszej Perelci
  12. i finansowo tez nie za bardzo wyglada...
  13. juz przelalam, mam nadzieje, ze znajdzie szybko wlasny domek tak sliczna dziewczynka, najwazniejsza sterylizacja
  14. jak napisalam, dam 100 zl na transport
  15. ok, nie zdazylam przelac pieniazkow na Lisie, przeleje na Lole
  16. dodam brakujace 40 zl miesiecznie, wlasnie Tyczunia zmarla i trzeba znowu jakiegos staruszka wesprzec
  17. Lapis nie zyje, jak wyglada sytuacja finansowa Pysi?
  18. Pomysle, na razie moj bankier wczasuje. Konto...
×
×
  • Create New...