-
Posts
4974 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by teresaa118
-
moze to i dobrze, ze pies od raz trafi na swoich nowych opiekunow i bedzie wiadomo, czy pasuje do rodziny, trzymam kciuki, aby pies nie wrocil z powrotem do murki
-
Apsik jest pracowity, trzeba posprzatac po zimie i wyciaga gruszki spod zimowej pierzynki. A tak serio, ciesze sie, ze ktos zainteresowal sie nim. Moze to wlasnie ten domek?
-
WEGA w DS w Bielsku Białej. Marchewka w DS w Skoczowie.
teresaa118 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
a konto -
WEGA w DS w Bielsku Białej. Marchewka w DS w Skoczowie.
teresaa118 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
zobaczylam wolanie o pomoc na facebooku, doloze 100 zl na transport -
poszla stala na luty
-
Bedzie dobrze ciociu Gabi79, a takich sierot jak Perelka spotkasz w swoim zyciu jeszcze wiele. Wiesz przeciez jak nasi rodacy obchodza sie z nimi. Jesli ktos z Niewmiec chce zabezpieczyc Perelke, to robi to z duzym zastanowieniem. W Niemczech placi sie podatek od psa, a za drugiego nawet i 100€ rocznie. Pozatym weterynarze sa drodzy i interesuja sie swoimi podopiecznymi. Nie widzialam w Niemczech walesajacych sie psow ani w miastach ani tez na wsiach.Spotkanie z psami jak panstwo pisali mozna urzadzic w Polsce, a wiec bedziesz miala reke na pulsie. Tylko Perelka musi byc szczesliwa w nowym domu !
-
i finansowo tez nie za bardzo wyglada...
-
Lola opuściła Radysy i czeka na DS w hoteliku PsiArek.
teresaa118 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
juz przelalam, mam nadzieje, ze znajdzie szybko wlasny domek tak sliczna dziewczynka, najwazniejsza sterylizacja -
Lola opuściła Radysy i czeka na DS w hoteliku PsiArek.
teresaa118 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
jak napisalam, dam 100 zl na transport