Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. Makila dzielna kobieto, dziękuję za opiekę nad naszym starowinkiem; myślę, że czas wyciągnięcia Karloska, to był ostatni dzwonek, gdyby został tam dłużej, mogłoby Go już z nami nie być:(
  2. i czy coś może się zmieniło w kwestii psiaki, czy znalazł się jakiś ratunek dla staruszka?
  3. ja jak najbardziej jestem za bazarkowaniem i zawsze zbieram % na skarpetę, tylko u mnie jest deficyt czasu:(
  4. no i kotecek, zamiast swoich 3 łapinek, może zostać przy dwóch ;)
  5. matko, w tym wszystkim dobrze, że Karlosek jest u Makili; staruszku proszę trzymaj się, pożyj sobie bez bólu i z kochająca osobą przy boku; On musiał straszne cierpieć w schronisku, bolało Go, więc kłapał paszczą:(
  6. a ja dopiero trafiłam na wątek kochanych staruńków, i będę podczytywać, życząc zdrowia!
  7. bardzo proszę o pomoc dla Karlosa (w kwocie 120 zł), staruszka wyciągniętego ze schronu, który zamiast korzystać z uroków życia bez krat, strasznie się pochorował, to za pewne skutek "leczenia" schroniskowego; straszna bida z Karloska; poniżej link i zdjęcie tu jeszcze był w formie: http://www.dogomania.com/forum/topic/138380-karlos-psi-staruszek-po-2-operacjach-czeka-na-ratunek-pom%C3%B3%C5%BC/page-29
  8. tak, koniecznie piszę do skarpety!!, dziękuję za przypomnienie, bo mi gdzieś to uciekło;
  9. cudny jest, a cieniuśki w dalszym ciągu bardzo....
  10. Milion dolarów, bardzo by pomógł, aby mogło tak być! Karloniu, nie rozkładaj się ciociom, walcz!!
  11. no to jestem w szoku, myślałam, że tak piękna sunia długo miejsca nie zagrzeje i znajdzie domek w tri miga :niewiem:
  12. kiedy będzie tak, że każdy staruszek będzie mieć możliwość na godną starość?
  13. nic widzę, że się nie ruszyło, czy pies ma może jakieś wydarzenie, może tam będzie więcej ludzi; albo przypuszczam, że są fundacje, które zajmują się australijczykami, albo berneńczykami?
  14. też jestem u Zuluska, trzeba znaleźć Mu coś sensownego, może ktoś z Jego okolic coś podpoie?
  15. no własnie może trzeba Jej coś na stawy podać, niech Jej komfort życia będzie lepszy, godniejszy, niech nie leży na mokrej posadzce:(
  16. też się dopytuję oraz o ilość psiaków, która została do wyadoptowania, i czy coś się zmieniło z planami budowy, a raczej ich brakiem?
  17. o te 5 lat za długo:(
  18. Maruda666 zazdroszczę Ci, że już zaczynasz ogarniać tę dogomanię:) a Makili bardzo, bardzo dziękujemy, za drogę gratis po nowe, lepsze życie Karloska:)
  19. odwiedzam szczuplaczka, Duszczeczka:)
  20. może i wygląda zwyczajnie, ale tak jak napisała Beata, takie zwyczajne "burki" chyba najbardziej zapadają w serce nam psiarzom, a często dla innych ludzi są niestety niewidzialne:(
  21. to ekspresowe działanie, wow i wielkie ukłony:)
  22. to u mnie jest ten sam problem, nie mam szans przed 17 stą zjawić się w schronisku, wcześniej w dni robocze, a to już za późno, więc mi zostają weekendy
  23. jak tylko uda mi się wygospodarować któryś weekend, to na pewno się do dziewczyn zgłoszę:) dziękuję;
  24. dziękuję za wieści, zawsze miło się czyta co u naszych byłych "podopiecznych", które prowadzą żywot zwierząt chcianych i kochanych:) sleepingbyday ten psiur ze schroniska mi też się posturą i pyskiem przypomina mi Wilczka; i Jemu życzę z całego serca takiego domu jaki dostał się Wilczkowi:)
×
×
  • Create New...