Jump to content
Dogomania

Ptysiak

Members
  • Posts

    6887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ptysiak

  1. http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0311-2.jpg?t=1351032084 :loveu: jesienny Ciapuś To ile Gandzia ma tak mniej więcej wzrostu? Na zdjęciach wygląda dość spory, może Ci się wydaje mały bo na co dzień go widzisz :)
  2. Buziaki dla ślicznej Lunki i przyszłej mamusi :)
  3. Dobrej nocki :)
  4. Dobrej nocy Wilczki :)
  5. Dobrej nocy Żabunie :loveu:
  6. http://imageshack.us/a/img28/1750/img0035wdg.jpg :loveu: Dobrej nocy :)
  7. Wpadam w takim razie przewietrzyć troszkę ;) Pozdrawiamy i czekamy na powrót :)
  8. Śliczny DONek :loveu: [url]http://imageshack.us/a/img846/3981/sdc18470.jpg[/url] świetne to zdjęcie :loveu: A potem zjadła te ptaszki ? :evil_lol:
  9. Apo to Spaniel a Samojed to Ozy. No i masz rację, to są przytulasy na maksa :loveu:
  10. [quote name='Naklejka']Dzięki :) Zmiana karmy nie wchodzi w grę, ostatnio nie chce jeść, znowu dostał brita xl i nawet coś ruszył bez dosmaczania... Karma musi mieć duże, w żadnym wypadku płaskie, granulki....[/QUOTE] Suczka mojej mamy jadła jakiś czas brita i powiem tylko tyle, że po tej karmie strasznie jej się sierść popsuła. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-06RGY4oCEZY/UH7TgDX3lII/AAAAAAAAM5M/_MyF8eOdJeE/s640/IMG_2777.JPG[/url] piękny jest :)
  11. Jak ja zobaczyłam to zdjęcie to normalnie aż mi się lepiej pracowało [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/IMG_0060.jpg[/url] :loveu:
  12. [url]https://lh5.googleusercontent.com/-Syd2E_akNvU/UIUphaiekAI/AAAAAAAACQM/gw2yB6WXhUE/s640/DSC05233.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg[/url] :loveu: i Malwinkowe zdjęcia jak zawsze słodka :loveu: No ja chyba też nie w temacie.. Co to za Luneczka?? :)
  13. [quote name='kalyna']Buahahah nie zdeptał ich :roflt::roflt::roflt::roflt: ale szybko rodzinka Ci się powiększa... teraz czekamy na kolejnego członka czyli Wilczaka :loveu::loveu: czy jednak plany przez ten czas się zmieniły? hm to dziwne, bo jak Gandzik przeskrobie, czyli chce tą samą zabawkę, to Sonia nakrzyczy mu do ucha, ale nie draśnie go :loveu: na moje EJ, odpuszcza, odwraca się a G. ma ją w d*** i dalej jej dokucza :D[/QUOTE] Nie śmiej się :evil_lol: to takie kruszynki malutkie, że strach. Ale Ptysiek widzę, że stara się ich nie podeptać. Śmiesznie to wygląda :evil_lol: Dziś pod sklepem też bawił się z malutką 4 miesięczną sunią, świeżo zabrana ze schroniska :) Nie wiem co on chciał zrobić ale położył się na niej :roll: Nie piszczała ale ledwo się wygrzebała spod niego :evil_lol: Plany się nie zmieniły ale muszą troszkę poczekać niestety. Plany mojego męża co do psa też nadal się nie zmieniły w sumie. Ale jednak woli Yorka :evil_lol: Tak, że jak dobrze pójdzie to w przyszłości może okazać się, że będziemy mieli dwa psy i chomika :evil_lol: Normalny pies tak reaguje jak mówisz ale Apo chociaż mały to nie jest zupełnie normalny :evil_lol: A tak bardziej poważnie to z Apo mają problem :shake: Przed kastracją w ogóle do psa nic nie docierało, dominował i rządził w całym domu. Po kastracji jest lepiej ale agresja do psów została. To takie małe gówienko a rzuca sie na wszystkie psy, Ania obawia się kiedy Ktoś go głaszcze bo też potrafi ugryźć. Na mnie raz warknął chociaż już zna. Więcej tego nie zrobi bo znowu polata :razz: Ptyś jest jedynym chyba psem, z którym w ogóle jakoś się "kumpluje". Chociaż jak widać nie zawsze jest zgoda. Tyle dobrze, że Ptysiek nie ma złych zamiarów, czasami napyskuje ale nie ugryzie. Szarpnięcie Apusia i słowo "nie" do Ptyśka skutkują i chłopaki się uspokajają. Ale kiedyś mój pies może się wkurzyć i pewnie zrobić więcej krzywdy Apuśkowi niż Apo jemu. Na razie chce się bawić i ciągle zachęca Apo. Mam nadzieję, że nie dojdzie kiedyś do poważnej sytuacji. Lubię spacerki z Nimi, bardzo przyjemnie spędzam czas ale ciągle mam włączone czuwanie. Oby kiedyś to się zmieniło na lepsze :)
  14. [url]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/269506_160044927470459_457265984_n.jpg[/url] świetne :evil_lol::loveu:
  15. [url]http://i49.tinypic.com/ncebfd.jpg[/url] :loveu:
  16. Przepiękne zdjęcia :loveu: dziewczynki są cudne i bardzo fotogeniczne :) Dobrej nocki :)
  17. Fajnie to opisałaś. Prawie widziałam to wszystko... U Morusa w porządku? Zdrówka dla niego i oby nie wpłynęło to wszystko na jego psychikę. a i torba zajefajna :) Pozdrawiamy :loveu:
  18. Ale dużo zdjęć i jakie śliczne :multi::loveu: Mnie tam nie przeszkadza "szminka" Ptysia, juz się przyzwyczaiłam :evil_lol: Gandzio to już wielki chłopiec. Jak te psiaki szybko rosną, aż żal czasami :roll:
  19. Dobry wieczór Kropeczki :) Oglądam cudne zdjęcia i już chce napisać jak bardzo mi się podobają a tu.... :(:(:( Biedna Bellunia :( Trzymaj się malutka i zdrowiej :calus: Nie daj się jakiejś chorobie głupiej :calus:
  20. Dobry wieczór ;) I prawie już nie jestem połamana :evil_lol:
  21. [url]http://imageshack.us/a/img801/9664/dsc07955u.jpg[/url] :loveu: Zdrówka dla Bestyjki jeszcze raz :) Dobrej nocy :)
  22. Dobry wieczór :) Ja na temat diety się nie wypowiadam. Jem tak "zdrowo"... jak np. tortilla o 23:00 :evil_lol: Jak kociaki i pieski?
  23. Śliczny kociaczek :loveu: Dobrej nocki Oscarki :)
  24. A i jeszcze mi się przypomniało Ptyś miał troszkę przeżyć wczoraj bo na spacerku z Apo ) miał maleńką kontuzję...:roll: Apo nie toleruje innych psiaków jak już pisałam, rzuca się na wszystkie z zębami. Do Ptysia na obecną chwilę już jest inny. Czasami się fajnie bawią, na przywitanie liże Ptyśka po pyszczku i powoli jest coraz lepiej. Ale czasami ma takie odchyły i rzuca się. Przeważnie z powodu patyczka lub aporciku. No i wczoraj rzucił się na Ptysia z zębami. Nic się nie stało na szczęście, szybko przywołałam Apo do porządku. Ptyś ma maleńkie zadrapanie na pyszczku ale nie widać nawet. Potem spotkaliśmy dwa szczeniaczki yorki i jestem dumna z mojego psa. Nie zdeptał ich :evil_lol: Fajnie to wyglądało bo maluchy biegały pod nim, skakały mu na głowę a on starał się z nimi bawić i nie nadepnąć. Zupełnie inaczej podchodzi do takich maluszków w zabawi niż do psów swojego wzrostu. Przy tych małych robi się taki "tatuś" bardzo delikatny i spokojny :) Dziś też z nimi się bawił. Jak go zobaczyły z daleka to biegiem do Nas . Ich Pańcia nie miała szans by je zatrzymać :evil_lol: Są świetne :loveu:
×
×
  • Create New...