-
Posts
6887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ptysiak
-
http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0311-2.jpg?t=1351032084 :loveu: jesienny Ciapuś To ile Gandzia ma tak mniej więcej wzrostu? Na zdjęciach wygląda dość spory, może Ci się wydaje mały bo na co dzień go widzisz :)
-
Buziaki dla ślicznej Lunki i przyszłej mamusi :)
-
Dobrej nocy :)
-
Dobrej nocy Wilczki :)
-
Dobrej nocy Żabunie :loveu:
-
http://imageshack.us/a/img28/1750/img0035wdg.jpg :loveu: Dobrej nocy :)
-
Wpadam w takim razie przewietrzyć troszkę ;) Pozdrawiamy i czekamy na powrót :)
-
Śliczny DONek :loveu: [url]http://imageshack.us/a/img846/3981/sdc18470.jpg[/url] świetne to zdjęcie :loveu: A potem zjadła te ptaszki ? :evil_lol:
-
[quote name='Naklejka']Dzięki :) Zmiana karmy nie wchodzi w grę, ostatnio nie chce jeść, znowu dostał brita xl i nawet coś ruszył bez dosmaczania... Karma musi mieć duże, w żadnym wypadku płaskie, granulki....[/QUOTE] Suczka mojej mamy jadła jakiś czas brita i powiem tylko tyle, że po tej karmie strasznie jej się sierść popsuła. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-06RGY4oCEZY/UH7TgDX3lII/AAAAAAAAM5M/_MyF8eOdJeE/s640/IMG_2777.JPG[/url] piękny jest :)
-
Jak ja zobaczyłam to zdjęcie to normalnie aż mi się lepiej pracowało [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/IMG_0060.jpg[/url] :loveu:
-
[quote name='kalyna']Buahahah nie zdeptał ich :roflt::roflt::roflt::roflt: ale szybko rodzinka Ci się powiększa... teraz czekamy na kolejnego członka czyli Wilczaka :loveu::loveu: czy jednak plany przez ten czas się zmieniły? hm to dziwne, bo jak Gandzik przeskrobie, czyli chce tą samą zabawkę, to Sonia nakrzyczy mu do ucha, ale nie draśnie go :loveu: na moje EJ, odpuszcza, odwraca się a G. ma ją w d*** i dalej jej dokucza :D[/QUOTE] Nie śmiej się :evil_lol: to takie kruszynki malutkie, że strach. Ale Ptysiek widzę, że stara się ich nie podeptać. Śmiesznie to wygląda :evil_lol: Dziś pod sklepem też bawił się z malutką 4 miesięczną sunią, świeżo zabrana ze schroniska :) Nie wiem co on chciał zrobić ale położył się na niej :roll: Nie piszczała ale ledwo się wygrzebała spod niego :evil_lol: Plany się nie zmieniły ale muszą troszkę poczekać niestety. Plany mojego męża co do psa też nadal się nie zmieniły w sumie. Ale jednak woli Yorka :evil_lol: Tak, że jak dobrze pójdzie to w przyszłości może okazać się, że będziemy mieli dwa psy i chomika :evil_lol: Normalny pies tak reaguje jak mówisz ale Apo chociaż mały to nie jest zupełnie normalny :evil_lol: A tak bardziej poważnie to z Apo mają problem :shake: Przed kastracją w ogóle do psa nic nie docierało, dominował i rządził w całym domu. Po kastracji jest lepiej ale agresja do psów została. To takie małe gówienko a rzuca sie na wszystkie psy, Ania obawia się kiedy Ktoś go głaszcze bo też potrafi ugryźć. Na mnie raz warknął chociaż już zna. Więcej tego nie zrobi bo znowu polata :razz: Ptyś jest jedynym chyba psem, z którym w ogóle jakoś się "kumpluje". Chociaż jak widać nie zawsze jest zgoda. Tyle dobrze, że Ptysiek nie ma złych zamiarów, czasami napyskuje ale nie ugryzie. Szarpnięcie Apusia i słowo "nie" do Ptyśka skutkują i chłopaki się uspokajają. Ale kiedyś mój pies może się wkurzyć i pewnie zrobić więcej krzywdy Apuśkowi niż Apo jemu. Na razie chce się bawić i ciągle zachęca Apo. Mam nadzieję, że nie dojdzie kiedyś do poważnej sytuacji. Lubię spacerki z Nimi, bardzo przyjemnie spędzam czas ale ciągle mam włączone czuwanie. Oby kiedyś to się zmieniło na lepsze :)
-
[url]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/269506_160044927470459_457265984_n.jpg[/url] świetne :evil_lol::loveu:
-
[url]http://i49.tinypic.com/ncebfd.jpg[/url] :loveu:
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
Ptysiak replied to bira's topic in Foto Blogi
Przepiękne zdjęcia :loveu: dziewczynki są cudne i bardzo fotogeniczne :) Dobrej nocki :) -
Fajnie to opisałaś. Prawie widziałam to wszystko... U Morusa w porządku? Zdrówka dla niego i oby nie wpłynęło to wszystko na jego psychikę. a i torba zajefajna :) Pozdrawiamy :loveu:
-
Ale dużo zdjęć i jakie śliczne :multi::loveu: Mnie tam nie przeszkadza "szminka" Ptysia, juz się przyzwyczaiłam :evil_lol: Gandzio to już wielki chłopiec. Jak te psiaki szybko rosną, aż żal czasami :roll:
-
Dobry wieczór Kropeczki :) Oglądam cudne zdjęcia i już chce napisać jak bardzo mi się podobają a tu.... :(:(:( Biedna Bellunia :( Trzymaj się malutka i zdrowiej :calus: Nie daj się jakiejś chorobie głupiej :calus:
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Dobry wieczór ;) I prawie już nie jestem połamana :evil_lol:
-
[url]http://imageshack.us/a/img801/9664/dsc07955u.jpg[/url] :loveu: Zdrówka dla Bestyjki jeszcze raz :) Dobrej nocy :)
- 1271 replies
-
- bestia
- rottweiler
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Śliczny kociaczek :loveu: Dobrej nocki Oscarki :)
-
A i jeszcze mi się przypomniało Ptyś miał troszkę przeżyć wczoraj bo na spacerku z Apo ) miał maleńką kontuzję...:roll: Apo nie toleruje innych psiaków jak już pisałam, rzuca się na wszystkie z zębami. Do Ptysia na obecną chwilę już jest inny. Czasami się fajnie bawią, na przywitanie liże Ptyśka po pyszczku i powoli jest coraz lepiej. Ale czasami ma takie odchyły i rzuca się. Przeważnie z powodu patyczka lub aporciku. No i wczoraj rzucił się na Ptysia z zębami. Nic się nie stało na szczęście, szybko przywołałam Apo do porządku. Ptyś ma maleńkie zadrapanie na pyszczku ale nie widać nawet. Potem spotkaliśmy dwa szczeniaczki yorki i jestem dumna z mojego psa. Nie zdeptał ich :evil_lol: Fajnie to wyglądało bo maluchy biegały pod nim, skakały mu na głowę a on starał się z nimi bawić i nie nadepnąć. Zupełnie inaczej podchodzi do takich maluszków w zabawi niż do psów swojego wzrostu. Przy tych małych robi się taki "tatuś" bardzo delikatny i spokojny :) Dziś też z nimi się bawił. Jak go zobaczyły z daleka to biegiem do Nas . Ich Pańcia nie miała szans by je zatrzymać :evil_lol: Są świetne :loveu: