-
Posts
6887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ptysiak
-
[url]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/DSC09445.jpg[/url] spóźnione gratulacje :multi: Nagadane jak... czyli norma i wszystko okej :evil_lol: Pierożka chętnie dam bo zostały i zamroziłam ale musisz wpaść po nie :evil_lol: Skończyłam właśnie wszystkie zaległe rysunki i powoli przymierzam się do "zły pies" :diabloti:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ptysiak replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Dobry wieczór :) http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_8155.jpg?t=1350841963 jaki kochany Klusek z Niego się robi :loveu: świetnie wygląda tak ubrany :loveu: Szybko faktycznie zaczął ząbkować :) Będziesz miała kawał silnego chłopaczka ;) -
[quote name='aganela']Szczurza mamo:lol:podziwiam miałam gryzonie w domu/chomiki,kroliki/świnki/ale chyba szczura i myszy bym się nie podjeła... Ja bym wolałam 100 szczurków niż jednego chomika :evil_lol: To chyba najmądrzejsze gryzonie i przy okazji najsłodsze :loveu: [quote name='magdabroy']No to teraz to ja już muszę odwiedziś szczurzą rodzinkę :loveu: i Ciebie :evil_lol: Szczurki zapraszają :loveu: i Ja :evil_lol:
-
Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)
Ptysiak replied to justysiek's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Macica z tego co wiem to chyba może czasami twardnieć ale nie że ciągle... No spa nie szkodzi ciąży a jest rozluźniająca i chyba lekarze przepisują w takich przypadkach. Wiem, że jest jeszcze luteina czy jakoś tak. Ale nie wiem od kiedy ja można brać itd. Tarczyca to chyba nie powód bóli. To bardziej właśnie przez tą macicę Cię boli... :( Dużo odpoczywaj Kochana nie dźwigaj, nie przemęczaj się. No i czasami nie wpadnij na pomysł spaceru Sama z Cezarkiem... Nawet nie chcę myśleć jakby tak Cię (tfu tfu) pociągnął :shake: Bądź dobrej myśli. Jestem z Tobą :calus: -
[quote name='Izabela124.']Gratuluję kolejnego domownika i czekam na resztę zdjęć :) Reszta zdjęć będzie jak podładują mi się baterie w aparacie :) [quote name='dOgLoV']https://lh4.googleusercontent.com/-S8ZEETAVpGI/UIbMxWVRrbI/AAAAAAAAFdo/3NMt1rchWo0/s595/IMG_0007.JPG :crazyeye: piekna :loveu: czekamy na wiecej zdjec :multi: :loveu: Mavi to szczurek moich marzeń. Niebieska dumbo :loveu: [quote name='Błyskotka']Świetny :smile: :) [quote name='Ty$ka']No nie... protestuję :evil_lol: Ja tu przychodzę po X czasie nieobecności, a Ta nie raczy nawet mnie miłym słowem uraczyć :diabloti:. Jak nie chcesz mojej obecności to nie, łaski bez :diabloti: PS: Śliczny nowy domownik :loveu::loveu::loveu: Przepraszam bardzo się śpieszyłam a chciałam cokolwiek napisać byście nie pomyślały, że olałam dogo i Was :( Teraz się witam... TYSIACZEK !!! :multi::loveu: To już druga w tym miesiącu tylko ta w sumie niezaplanowana :evil_lol: [quote name='magdabroy']Trzeci szczurek :crazyeye::loveu: Dawaj więcej szczegółów i zdjęć :loveu: Co do szczegółów to w sumie nie ma co pisać. Mój Znajomy ma nowo otwarty sklep zoologiczny i zaczęłam tam kupować karmę dla gryzoni, smyczki itd.. Byłam u Niego wczoraj po pokarm dla szczurków no i okazało się, że przytargali mu miot sznureczków. Takie mniejsze od Ishtar, czarno - białe wszystkie. Plus (nie wiadomo skąd) jedną 8-9 tygodniową niebieska kruszynkę. Jak ją zobaczyłam no to koniec. Nie planowałam następnej i mam zasadę, żeby nie brać z zoologa ale... :roll: Bałam się jak małe na siebie zareagują. Na początku się olały a po 2 minutach już się kochały :loveu: Śpią razem przytulone do siebie i cały czas chodzą za sobą :loveu: Dziś poznałam Ptysia z Mavi bo wczoraj nie chciałam jej stresować za bardzo. Nie boi się wcale, włazi ciągle pod niego i muszę pilnować by jej nie zgniótł :evil_lol: Jak zgram zdjęcia to kilka wstawię bo dziś zrobiłam parę, tylko nie wiem czy coś wyszło :roll: Idę się wykąpać bo strasznie mi zimno i zmęczona jestem. Ale wrócę :diabloti:
-
Dobry wieczór :loveu: Nie jestem na odwyku i żyjemy :) Musze jeszcze lecieć w jedno miejsce coś załatwić. Postaram się potem odpisać Wszystkim i odwiedzić galerię. Wybaczcie proszę moją chwilową nieobecność :( Powiększyła mi się rodzinka :evil_lol: To Mavi :loveu: Wspaniale dogaduje się z Ishtar :) Niestety Io nadal śpi osobno i małe nie mogą przebywać z nią w klatce :( Na zewnątrz jest ok. Potem wstawię więcej zdjęć dziewczynek o ile Ktos będzie chciał je zobaczyć :roll: Buziaki dla Wszystkich :)
-
[quote name='biscuit']Fotki! :multi: O proszę, straszenie pałą pomaga - muszę to robić częściej :evil_lol::evil_lol: https://lh6.googleusercontent.com/-nYFrTWBbtbo/UIQPGRl0E1I/AAAAAAAAFbw/4t1Qtld1L8I/s628/IMG_0067.JPG jaka mina :D https://lh5.googleusercontent.com/-iYE0iuODuh0/UIQPHyedPMI/AAAAAAAAFb4/gFitaZys7OU/s628/IMG_0068.JPG wieeeelki nochal:loveu: :evil_lol::evil_lol: Mój słodki wieeeelki nochal :loveu: [quote name='Izabela124.']I jak tam idzie lepienie pierogów?:cool3: A tak idzie :evil_lol: jeszcze z godzinę i chyba skończę :roll: [quote name='dOgLoV']Iza pewnie zlepiła jednego pieroga i czekoladką zapiła , 5 pierogów i wpadła pod stół :evil_lol: Nie piłam dziś czekoladki bo nie ma w Tesco :( :evil_lol: [quote name='phase']I jak się tu w nim nie zakochać. :loveu: https://lh5.googleusercontent.com/-iYE0iuODuh0/UIQPHyedPMI/AAAAAAAAFb4/gFitaZys7OU/s628/IMG_0068.JPG :loveu: [quote name='Besti']Ladnie te zdjęcia jesiennego Ptysia wychodzą:smile: Miłego wieczorka;-) Miło, że się podobają :) Powiedzcie mi bo Koleżanka dzwoniła właśnie. Czy psu jak leżał jakiś czas na boku a łapkę miał podkuloną pod siebie, może zdrętwieć łapka? Bo podobno wstał i kulał, łapkę miał do góry i nie chodził na nią. Ale to trwało kilka sekund i przeszło. Wydaje mi się, że chyba tak jak człowiekowi może zdrętwieć noga czy ręka. Ale może jestem w błędzie...
-
Dzień dobry :) Jak się czuje Bestyjka?
- 1271 replies
-
- bestia
- rottweiler
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='Angi']też prawda :evil_lol:[/QUOTE] no to nie czekaj, wstaw zdjęcia piesków :loveu: a potem się możesz wieszać :evil_lol:
-
Będziesz bogata i kupisz sobie aparat jak go rozreklamujesz :evil_lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Ptysiak replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Proszę :evil_lol: -
Sto lat Sabuniu :loveu::BIG::tort::BIG:
-
Dzień dobry :)
-
[quote name='Izabela124.']Pzyjedź i zrób to :evil_lol:[/QUOTE] Skończę lepić pierogi i wpadnę :evil_lol:
-
[quote name='biscuit']Hah! Gdybym: - była w tym lepsza - miała czas - miała PhotoShopa, to wtedy może :D[/QUOTE] - bardzo ładnie Ci wychodzą - czasu zawsze chwila się znajdzie - PS da się shakować :roll::evil_lol:
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
Ptysiak replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='biscuit']Jako że ostatnio mam fazę na robienie bannerków, to i Was nie pominę ;) Widzę, że się rozkręcasz z banerkami :evil_lol: Ładnie Ci wychodzą :) Dzień dobry i buziaki dla wujka Paco w nosek :loveu::evil_lol: -
Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)
Ptysiak replied to justysiek's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Nie wiem czy do takiego bólu da się przyzwyczaić... może mniej boli i wszystko powoli się uspokaja. Szkoda, że dopiero jutro do Ginekologa :( Lepiej byłoby jak najszybciej... -
Świetne zdjęcia :loveu:
-
[quote name='Angi']jeszcze nie, chce doczekać tego dnia kiedy będę mieć prawko :evil_lol:[/QUOTE] po co Ci prawko jak potem się powiesisz? :evil_lol:
-
i miłej niedzieli ;)
-
I dla Was miłej niedzieli Misiaczki :)