-
Posts
6887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ptysiak
-
[quote name='Vectra']Zamiast patyka/opony czy tam czegoś ... daj mu lustro :diabloti:[/QUOTE] :evil_lol: :evil_lol::evil_lol: [quote name='Izabela124.']Nic jej nie dawaj, nie wiadomo po czym jeszcze ma rozwolnienie :shake:[/QUOTE] Masz rację, monitor może ze mną polizać i tyle :evil_lol:
-
[quote name='Izabela124.']Jesteś gorzej ohydna od Ptysiakowej :shake:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale mniejsza łamaga :evil_lol:
-
Aga u mnie piwa nie dostaniesz!!! :evil_lol:
-
[quote name='dOgLoV']taaaaaaaaaa :evil_lol:[/QUOTE] Ona ma dobry gust... chusteczki, ciasto, obiadki... :evil_lol:
-
[quote name='Izabela124.']Sama patologia :shake:[/QUOTE] No ja też tak myślę :roll: chyba czas iść na odwyk od dogo :shake: [quote name='dOgLoV']dokładnie , ja jak to wypiłam to myślałam że odpływam , zadziałało na mnie jak jakiś psychotrop i do tego miało ohydny smak :shake:[/QUOTE] Ja nie odpływałam ale wstrętne jak... :shake: A może Ty na łódce piłaś ? :evil_lol:
-
[quote name='dOgLoV']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: i to jaki bajer , po niej nie ma szns na zatwardzenie :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Nadal gustuje w obiadach brata? :evil_lol:
-
[quote name='Izabela124.']Jakiś brzydki ten podpis, składam reklamację :diabloti: Ta czekoladka jest niedobra, piłam to rok temu, bleeee[/QUOTE] Brzydki? :( Po czekoladce wydałby Ci się ładny :evil_lol: Ja ją uwielbiam :loveu: [quote name='Vectra']za późno na dogo się zarejestrowałaś , teraz nie wiem czy da się coś z tym zrobić :shake:[/QUOTE] z tym to już nic się nie da zrobić, przepadło :-(
-
[quote name='Izabela124.']To daj :) Jesteś ohydna :eviltong:[/QUOTE] To jest podpis ------> *^*&%^$^%$ Wiem :diabloti: [quote name='dOgLoV']mniami :evil_lol:[/QUOTE] Widzisz? Aga wie co dobre :evil_lol: I na czekoladkę !!! :evil_lol:
-
[quote name='Izabela124.']Jesteś bez serca! Sama się bzykasz a psu zabraniasz :shake:[/QUOTE] buhaha :evil_lol: i to jeszcze ma w planach drugiego męża :evil_lol: [quote name='dOgLoV']padłeś powstań Power raid :evil_lol: ale nie polecam , kurde jakie to niedobre :shake::eviltong:[/QUOTE] :evil_lol: też nie lubię... po tym bym już w ogóle nie wstała :shake: [quote name='Besti']Doooopsko boli jeszcze?:lol: Przecież one mu na głowę wchodzą haha![/QUOTE] Boli :roll: nie przypominaj bo i tak siedzę na boku :evil_lol: Io go tak z przyczajki czasami atakuje :evil_lol:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ptysiak replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Dobrej nocy i kolorowych :) -
[quote name='Izabela124.']To ucz go, będziesz mega bogata i sławna :D[/QUOTE] Mogę juz podpisy Wam dać będziecie potem szpanowały :evil_lol: [quote name='Izabela124.']Na tym monitorze było tysiąc zarazków i nie wiadomo co jeszcze :diabloti:[/QUOTE] A jakie pożywne to wszystko :evil_lol:
-
Jakie fuuuu? Przynajmniej mam czysty teraz :evil_lol:
-
[quote name='Izabela124.']Lepiej na lustrzankę zbieraj, będziesz modna na dogo. Jeszcze szczeniaka sobie spraw, najlepiej bardzo trudnej rasy! Chodź z nim na szkolenie, agility, frizbi, tropienie, IPO i obedience i naucz tryjlon sztuczek :lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jak go naumiem mówić to zarobie jeszcze na drugi aparat i następnego szczeniaka :evil_lol:
-
Nie na monitor... ale wylizałam :evil_lol:
-
Mama zadowolona, że ciasto smakowało ?? :evil_lol:
-
[quote name='dOgLoV']o quwa , trzeba Qwende dopuścić :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] teraz to ja się poplułam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='magdabroy']To podchodzi pod patologię :evil_lol:[/QUOTE] Trudno :evil_lol: Ja Cię nie puszczę ze szczurkami Ty nie wyjdziesz bez Teosia i Tory. Nie ma wyjścia :evil_lol: [quote name='dOgLoV']ale Magda spójrz na to pozytywnie , patologia patologią ale Torka miała by braciszka :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Dobrze kombinuje Aga :loveu: Dać Jej Czekoladki!!! :evil_lol: [quote name='kalyna']nie tylko Torka :lol: Iza a kiedy jakieś nowe rysunki nam pokażesz?[/QUOTE] Teoś w sumie miałby siostrę i brata a Madzia i ja 2 mężów :evil_lol: yyy... kiedyś na pewno :roll: teraz rysowałam nie w klimacie psim i nawet nie zrobiłam zdjęcia bo zapomniałam:evil_lol: