Żeby sprawa była jasna: to JA jestem autorką tego postu, więc wszelkie żale i pretensje proszę kierować do mnie:), a nie do biednej Pauliny, która akurat dobrze zrozumiała moje słowa, ale ponieważ jest to wątek ewu i biedaków, które ratuje, proszę o to, by owe pretensje kierować na PW do mnie, a wątek pozostawić taki jaki jest, czyli budujący:). Wszystkim nam zależy na dobru psów i niech tak zostanie.:)