Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43194
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Nie wiem czy się cieszyć z tego , że psiaki poszły do DS...bo zaraz napiszesz, ze znowu trafiły do Was nowe nabytki:eviltong: Suzi wygląda jak królowa na tronie :D....a z Pomponika rodzi się śliczny kawaler.Oby nowy domek szybko go odnalazł i się w nim zakochał :) Zorro powodzenia maluchu:cool3:
  2. Szkoda, ze takie historie nie trafiają się częściej :roll:
  3. Wspaniale, że obie panie tak wspaniale żyją razem:)
  4. To dobrze, że był tylko zgubą :)
  5. Ale ekspresowo!!! Przez ogłoszenie czy sam zaprowadził?
  6. [quote name='Kłapoucha'][B]b-[/B],mam nadzieje,ze to u nich tylko niefortunne sformulowanie jezykowe,dlatego chce dac szanse ;) [/QUOTE] Mam nadzieję :)
  7. Wiem, że nie masz wesołej sytuacji. Mam nadzieję, ze właściciel się znajdzie. Może na tablica.pl jeszcze go ogłosić?
  8. [quote name='Malgoska']piekny:) może się zagubił[/QUOTE] ...oby nie okazało się, że za duży urósł i się go pozbyto:/ Trzymam kciuki aby domek się znalazł! Ogłosiłaś go gdzieś? edit:pomyłkowo dodadny teks
  9. Zapomniałam napisać, że skończył się bazarek dla dziewczyn [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248749-DO-USUNIĘCIA-MĘSKIEkurtk-czapk-koszuledlaTusi-iTunido22-11-20-00[/URL] z którego uzbierało się 132,15zł Pieniążki są już na koncie Mortes :)
  10. [quote name='Neris']Jeśli "oby tak dalej" dotyczy obsikiwania łóżka to WIELKIE DZIĘKI :mad: [url]http://images62.fotosik.pl/371/3c9d25f970ced44emed.jpg[/url] url]http://images61.fotosik.pl/370/fd2f300394621f65med.jpg[/url] Maksio i Light My Fire Neris: "POSZOŁ WON GÓWNIARZU" [url]http://images62.fotosik.pl/371/cfb482a947f449f8med.jpg[/url] Ale biegają razem... url]http://images63.fotosik.pl/370/c378b464fa36935emed.jpg[/url] CO ja zrobiłem? url]http://images61.fotosik.pl/370/001ef0f504310375med.jpg[/url][/QUOTE] Gdzież bym śmiała:roll: Moja radość była spowodowana słowami Kikou :evil_lol: Dzięki za zdjęcia naszego księciunia kochanego :D
  11. Jak popatrzy się na to zdjęcie [URL]http://foto0.m.onet.pl/_m/73c6c4cbb3d369282e9aa8e88c95a094,10,19,0.jpg[/URL] to się wierzyć nie chce ,że to ten sam psiak :) Jak stoicie z finansami? Szukasz już małej DS?
  12. To czy faktycznie warto tam je pchać? Jak podchodzą tak do sprawy to jak się okaże, że psiaki nie spełniają ich oczekiwań to je oddadzą???
  13. [quote name='kakadu']szkoda tylko, że to cudo ciągle trzeba oglądać od tyłu ;)[/QUOTE] ...i od czasu do czasu boczkiem :D [URL]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/6a98f87a8f52.jpg[/URL]
  14. No i łzy mi poleciały....szczęśliwa rodzinka razem :)
  15. Wspaniale, że rodzinka już bezpieczna :) [SIZE=3][B]Ja tylko przypominam, że nadal są dwa bazarki dla psiej rodzinki a trzeci się wczoraj skończył Rewelacji z niego nie ma ale zawsze 42zł to więcej niż zero:D Bazarki jeszcze działające: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248903-Sexi-nocne-stroje-i-spódniczka-japan-style-dla-4-maluchów-do-5-12-20-00[/URL] i [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248830-JUTRO-KONIEC-Ciuszki-36-38-dla-4-maluszków-spod-bazarowozu-do-25-11-20-00[/URL] Może ktoś jeszce wleci i coś kupi lub chociaż od czasu do czasu pomoże podnosić?[/B][/SIZE]
  16. Zośka jak przyjdzie to pstrykaj se zdjęcia i się nam pokaż :)
  17. No to czekamy na kolejne wyniki badać i zobaczymy co za miesiąc będzie :)
  18. Śliczne szkrabki. Mam nadzieję, że reszcie też się poszczęści :)
  19. Wspaniale czytać takie wiadomości :)
  20. Szkoda tylko tej pozostałej reszty psiaków, którym też spartoliła robotę. Tak tego nie można zostawić bo dalej pewnie odpierdziela taką fuszerę :(
  21. Oby ta temperatura była wywołana tylko przez stres. moja też tam ma, ze u weta temp. jej wzrasta:roll:
  22. [URL]http://images62.fotosik.pl/400/92f82d48ee07cd60med.jpg[/URL] :lol::lol::lol:
  23. Kon(i)ował pierdzielony! Bo psy ze schroniska to nikt reklamacji nie łoży i można fuszerę odpierniczać? Ciekawe ile innych psiaków tak pięknie zoperował:angryy: Zdrówka dla psinki:)
×
×
  • Create New...