Anulko będzie dobrze. Lonia jako jedynaczka nauczyła się, że wszystko jej wolno a teraz ma rodzeństwo, z którym musi się zgodzić i musi się tego nauczyć.
Nie musi. Psiaki mają to we krwi i ona już wie, że musi tak być :)
Zajmij się...pakowaniem ,załatwianiem wyjazdu i myśl tylko o tym jak królewna dobrze trafiła :)
Anulko mocno ściskam kochana :D
A Pana namawiamy na zalogowania się :)
Będziemy miały bezpośrednie relacje o malutkiej :)