Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43194
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Witajcie Dziewczyny. Byłam dzisiaj u lekarza. Dostałam L-4. W aptece zostawiłam 150zł... Jutro jadę zrobić badanie krwi na...krztusiec. Pani doktor nie mówi ,że to to ale...mogę zrobić sobie badanie. Niestety badanie nie jest refundowane przez NFZ- -po co płacimy składki???- Mam tylko nadzieję,że to nie to świństwo :(((( Tak ,że u mnie tydzień zaczął się ....świetnie! Zdrowia życzę!
  2. Duża szarpie małą a małej zostało tylko szarpanie zabawek ;) Cudeńo małe :*
  3. Trzymam mocno kciuki aby małej się poszczęściło i szybko mogła trafić do swojego kochającego domku:)
  4. Miziaki ci przystojniaku zostawiam :*
  5. rozkosznie tu wygląda. Szkoda tylko ,ze taki strachulko z niej jest.
  6. Ja też. Może zrobić jej gdzieś jeszcze ogłoszenie? U mnie ma na Bielsko -Biała https://www.olx.pl/oferta/pregowana-pieknosc-CID103-IDxLR2Z.html
  7. Będzie dobrze kiedy mała przekona się ,że tam gdzie trafiła jest fajnie i nic jej nie grozi. Powodzenia maleńka :)
  8. Jakiś czas temu zrobione :) Proszę tylko dajcie znać czy zmienić coś w ogłoszeniu.
  9. Mysia na Kraków ma u mnie :) https://www.olx.pl/oferta/mala-6-5kg-sunia-CID103-IDy1TDd.html
  10. Oby domek okazał się tym dla Blusi :)
  11. Trzymam kciuki aby mała szybko zaczęla uczestniczyć w życiu z ludźmi .
  12. Jestem na wątku chłopaka. Niestety nie dam stałej bo nie mam już z czego. Niestety znowu przekroczyłam moje skromne możliwości. Zrobię chłopakowi banerek tylko o tekst proszę i jak dojdę trochę do siebie to i mały bazarek sklecę.
×
×
  • Create New...