[quote name='Evelin']Cisowianka jakieś zdjęcie Tuptusia mogłabyś wstawić ...mam Kryśkę z tego samego zródła- choć ja kota mieć nie powinnam bo mam świnki morskie....Ale Kryśka jest ( tak mi wepchnęli na siłe i na chwilę haha) i już wariatki nie oddam..jedno oko wygląda jak szklane, z jedzeniem - taki kot niejadek,raz zje ,dwa razy nie...Ale za to jak mruczy.....[/QUOTE]
Ostatnio przesłałam zdjęcie Tuptusia, Randzie ;) Ja nie potrafię wstawić mam za słaby internet i chyba umiejętności (swego czasu próbowałam) , i zawsze kogoś proszę o wstawienie zdjęć, nawet bazarku sama nie zrobiłam (ten w podpisie) tylko z cioteczką
b-b. Ja też miałam propozycje koteczka ;) Wiem koteczki są fajne bo jednego przygarnęła moja siostra (wiejski dzikusek z nużeńcem ) ;)