Moja siostra ma sunie z cukrzycą jedzie tylko na specjalnej karmie puszkowej RoYala. Prócz tego dostaje naprzemiennie jako dodatek gotowaną miksowaną marchewkę i buraczki (oddzielnie) Wetka powiedziała co wiadomo, buraczki tak jak i dla ludzi są zdrowe(żelazo z buraczków wspomaga krew) ale oczywiście sunia ma inne problemy , choć cukrzyca rozwaliła jej wątrobe, trzustke, jelita, oczy.... (sunia ma 12 lat zczego 6 ze zdiagnozowaną cukrzycą - siostra w każdej chwili jest przygotowana na ten najgorszy dzień - ale tak oczywiście się mówi .....)
Dobrze że Fruzia odżyła ;)