-
Posts
20780 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Malgoska
-
Zagłodzona Onka w Olku...Potrzebne deklaracje na karmę i weta...
Malgoska replied to madziakato's topic in Już w nowym domu
[quote name='wolf122']Zdjęcie ranki.Niestety kiepskie [URL="http://up.programosy.pl/foto/dsc00194_8.jpg"][IMG]http://up.programosy.pl/foto/dsc00194_8_min.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://up.programosy.pl/foto/dsc00195_6.jpg"][IMG]http://up.programosy.pl/foto/dsc00195_6_min.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] a masz maść detromycynową? myślę, że by pomogła -
[quote name='baster i lusi']Możesz to ja razem zapłacę.[/QUOTE] podasz mi namiary na pw? dzięki [quote name='dominikabankert']a ja sie w sumie nie potrafie cieszyc ok ma teraz zasob finansowy ale to stopnieje i znow trzeba sie bedzie szarpac zeby zaplacic hotel a niestety z ogloszen poki co odzew zadny ja juz nie wiem co z tym psem zalamuje sie to juz tyle lat[/QUOTE] nic się nie martw, nie jest sam będą bazarki może wybiorę się do niego też kiedyś w odwiedziny... tylko muszę auto naprawić bo mi wjechał ktoś w tylek jak stałam na parkingu :(
-
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Malgoska replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
karo ma tylko to jedno zdjęcie rtg z zeszłego roku? czy było robione jakieś nowe? jeśli były nowe to mogę prosić? bo chyba nie został zakwalifikowany do operacji na podstawie zdjęcia z zeszłego roku? jeśli coś pominęłam to z góry przepraszam edit: nie znam linku na fb mogę prosić? ten który znalazłam na poczatku wątku jest nieaktywny. -
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
Malgoska replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
Agata a jak wieści z domku? Jak nocka? -
Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY
Malgoska replied to darunia-puma's topic in Foto Blogi
ślicznie masz szkoda, że tak daleko bo bym się wprosiła ;) -
za badanie krwi ja płacę, jak obiecałam to komu wpłacić? baster mogę do Ciebie to wpiszesz wpłata na badania a Ty już może zapłać dexterce wszystko razem Fajnie, że Bartuś zdrowy.
-
Bartuś pozdrawia [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/5pVXuelZz8KdfCn-xbFmoDp6DfAgB4QsNQAtVusPrEw=w296-h197-p-no[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/Bzgh6tduv7OkiWTg64JjbBKJUFmjSu-UIhR05Tr79AE=w296-h197-p-no[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/NhFDMUeYxbtqm1-uC2Z-hTUGDewFZZEeBUIx4MVXPR4=w297-h197-p-no[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/wpv79lbplbvC17uO4oYfmPR-rlLXxVS_IYZLdLT62aU=w344-h229-p-no[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/V5loF-AS6LLMmeX3pFx0CS5_pesiUWwuzsFeTbD6Zpk=w296-h197-p-no[/IMG]
-
Karo staruszek olkuszak z tętniakiem- odszedł 21.05.2013 za TM
Malgoska replied to bea100's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea100']Dzisiaj mija rok jak Karuś odszedł...pamiętam i nie zapomnę [*] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/karo/karo22.jpg[/IMG][/QUOTE] :( :( :( :( .................. -
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
Malgoska replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ayame Nishijima']Rozmawiałam wczoraj z Beatą: Ben przestał trak gubić sierść. Wydaje się być ciekawszy świata i psów. Wchodzi do pomieszczenia gdzie są boksy. Ale o ile poprzednio w takiej sytuacji atakował przez siatkę, to teraz poszedł tylko się powąchać. Widać, ze obróżka i syropy działają.Tyle tylko, ze to nie na zawsze. Mogą ułatwić socjalizację (Beata stara się nie odcinać teraz Bena od innych psów), ale nie rozwiążą sprawy. Trwa "polowanie" na specjalistę.[/QUOTE] [quote name='Aga-ta']Ufff:), udalo mi sie dotrzec do domu, wiec pisze na szybko. W zwiazku z tym, ze p. Maciej zalatwil sobie urlop w pracy od srody umowilismy sie, ze przyjade do niego z Benem we wtorek. Pani Beata przygotowala rzeczy Bena i czekali juz na nas przed domem. Ben byl troche wstraszony, nie chcial wsiadac do samochodu i najchetniej uciaklby w swoje bezpieczne miejsce, czyli do domu. Nie chcac przedluzac jego strachu wzielam go na rece i wsadzilam do samochodu. Podroz minela bez wiekszych problemow, tylko wysiadajac zapomnial zabrac swojej suchej karmy, ktora zostawil na siedzeniu ;) Od samochodu do mieszkania przemaszerowal w szelkach - za ktore DZIEKUJE BARDZO ELAJA:), a w mieszakniu zachowywal sie tak, co bede mowic - zobaczcie: Po wejsciu - jeszcze nie wiem, czy tu jest bezpiecznie [IMG]http://i58.tinypic.com/2czy691.jpg[/IMG] [IMG]http://oi62.tinypic.com/2yjwp5x.jpg[/IMG] Z kolezanka, ktora poznal dzis w samochodzie [IMG]http://i58.tinypic.com/rh4d5f.jpg[/IMG] Pierwsze glaski z p. Mackiem [IMG]http://i59.tinypic.com/epnaef.jpg[/IMG] Moze jednak posiedze pod drzwiami balkonowymi... [IMG]http://i58.tinypic.com/23mtufc.jpg[/IMG][/QUOTE] Aga-ta to cudownie, że Ben ma już swojego Pana na zdjęciach wygląda obiecująco, jednak w poprzednich dt również na początku nie było problemów czy Pan nadal podaje mu syropki i czy Ben nadal nosi tą obróżkę uspokajającą, o której pisała Ayame? -
[quote name='BORYSboxer']Ale super, moja corka co roku jezdzi tam na oboz sportowy bo maja super nowa hale i miejsce ogolnie super...Mnie tam ciągnie na poludnie nad morzem byeam dwa razy do roku albo i rzadziej mimo ze mam ponad 10 km tylko...[/QUOTE] morze jest cudne:) co roku tam jestem
-
Tedi - czasami droga do DOMU jest bardzo długa.
Malgoska replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
o co tu chodzi? -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Malgoska replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
zapisuję ślicznotkę w wolnej chwili poczytam gdzie teraz jest Pola? -
[quote name='anica']Witam :) .... a my się pochwalimy.... urlopem na Mazurach:eviltong: ... jak co roku zresztą![/QUOTE] ja ze względu na komary nie jeżdżę na Mazury, chociaż to przepiękna kraina; chyba że znasz jakieś miejsce gdzie nie ma tych wredot to chętnie skorzystam ostatnio byłam w Piasutnie dobre parę lat temu ale pod względem komarów masakra
-
Zagłodzona Onka w Olku...Potrzebne deklaracje na karmę i weta...
Malgoska replied to madziakato's topic in Już w nowym domu
[quote name='wolf122']Jasne,sobota tuż :cool3:Póki co smaruję (mam w płynie,nie w spray'u octenisept) .Kapri i moje psiaki po jedzonku.Ciepło także wyjątkowo dostaly jeść wszystkie razem już rano.Później rosól móglby się skisić a nie chcę chłodzić,bo porcja tylko na dziś zostala .Jutro co innego w menu :cool3:[/QUOTE] jak wygląda ta ranka? możesz zrobić zdjęcie? -
[quote name='Marta72']u nas wszystko dobrze:) właśnie przed chwilką zarezerwowałam nam wakacje nad morzem:)[/QUOTE] gdzie?????? mu też w tym roku z Szelcią nad morze
-
odwiedzam Lolusia
-
[quote name='HELENA5']hooooooooooooooooooooooop[/QUOTE] [quote name='Aimez_moi']Dziekuje za zaproszenie......poczytam o chlopaczku....:)[/QUOTE] [quote name='margoth137']zaglądam do uśmiechniętego pychola na zaproszenie cioci Malgoska:)[/QUOTE] [quote name='dexterka']dzwoniła wetka- rozmaz wyszedł ok , morfologia też bardzo dobra:)) BARCIK ZDROWY JAK RYBA:) Wetka za morfologię i rozmaz policzyła 35zł :) Jutro w takim bądź razie jadę go zaszczepić i rozliczyć się.[/QUOTE] [quote name='Elisabeta']Podczytuje wątek Barta, ale się nigdy nie odzywałam. :oops: Jedna Osoba domyśli się, dlaczego robię to teraz... ;););) Bartuś jest przepięknym i kochanym psem. Został oszukany, ale teraz jest w dobrym miejscu. I ma Was. Trzymam kciuki za Dom dla niego. :-)[/QUOTE] [quote name='Panna Marple']Melduję się na zaproszenie Malgoski:lol:[/QUOTE] [quote name='mimiś']biedak,tyle czasu czeka...[/QUOTE] [quote name='maarit']Zaglądam na zaproszenie ale pomysłów i kasy brak.[/QUOTE] [quote name='Figunia']Mam tak samo...[/QUOTE] Bartuś dziękuje za przybycie. Teraz będzie mu raźniej. Kiedyś znajdzie cudowny domek - wierzę w to.
-
[quote name='andzia69']a moze ktoś zrobiłby bazarek dla psiaka? a inni poszukają fantów ?[/QUOTE] myślę o tym nieustannie
-
Maleńki szczeniak wyrzucony, płaczący w deszczu ma dom.
Malgoska replied to tamb's topic in Już w nowym domu
dogomaniacy - Tychy [TABLE] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/86014-Baski_Kropka"]Baski_Kropka[/URL] [/TD] [TD="class: alt1 homepage"][URL="http://www.travois**********"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/home.png[/IMG][/URL][/TD] [TD="class: alt1 postcount"]2,165[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/reputation/reputation_pos.png[/IMG] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/64765-Bettylion"]Bettylion[/URL] [/TD] [TD="class: alt1 homepage"][URL="http://www.http://img381.imageshack.us/img381/1162/sig3copy.jpg"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/home.png[/IMG][/URL][/TD] [TD="class: alt1 postcount"]163[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/reputation/reputation_pos.png[/IMG] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/111961-black_dorian"]black_dorian[/URL] [/TD] [TD="class: alt1 homepage"] [/TD] [TD="class: alt1 postcount"]109[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/reputation/reputation_pos.png[/IMG] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/136031-Driver"]Driver[/URL] [/TD] [TD="class: alt1 homepage"][URL="http://www.technologyx.firmy.net"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/home.png[/IMG][/URL][/TD] [TD="class: alt1 postcount"]21[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/reputation/reputation_pos.png[/IMG] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"] [/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/107371-Evelynkaa"]Evelynkaa[/URL] [/TD] [TD="class: alt1 homepage"] [/TD] [TD="class: alt1 postcount"]2,753[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/reputation/reputation_pos.png[/IMG] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/78441-gosia15"]gosia15[/URL] [/TD] [TD="class: alt1 homepage"] [/TD] [TD="class: alt1 postcount"]562[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/reputation/reputation_pos.png[/IMG] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/90754-ihabe"]ihabe[/URL] [/TD] [TD="class: alt1 homepage"][URL="http://bezdomnepsy.pl/"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/home.png[/IMG][/URL][/TD] [TD="class: alt1 postcount"]6,773[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/reputation/reputation_pos.png[/IMG] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/71283-JOMA"]JOMA[/URL] [/TD] [TD="class: alt1 homepage"] [/TD] [TD="class: alt1 postcount"]2,601[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/reputation/reputation_pos.png[/IMG] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/50771-kaja555"]kaja555[/URL] [/TD] [TD="class: alt1 homepage"] [/TD] [TD="class: alt1 postcount"]8,134[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/reputation/reputation_pos.png[/IMG] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/143778-karolaa90"]karolaa90[/URL] [/TD] [TD="class: alt1 homepage"] [/TD] [TD="class: alt1 postcount"]4[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/reputation/reputation_pos.png[/IMG] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/99115-Kirke69"]Kirke69[/URL] [/TD] [TD="class: alt1 homepage"] [/TD] [TD="class: alt1 postcount"]193[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/reputation/reputation_pos.png[/IMG] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/70020-MagdaH"]MagdaH[/URL] [/TD] [TD="class: alt1 homepage"] [/TD] [TD="class: alt1 postcount"]1,897[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/reputation/reputation_pos.png[/IMG] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/103690-matahari81"]matahari81[/URL] [/TD] [TD="class: alt1 homepage"] [/TD] [TD="class: alt1 postcount"]1,159[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/reputation/reputation_pos.png[/IMG] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/110474-Mocca"]Mocca[/URL] [/TD] [TD="class: alt1 homepage"] [/TD] [TD="class: alt1 postcount"]9[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/reputation/reputation_pos.png[/IMG] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/avatars/generic/24.gif[/IMG][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/107691-ospaa"]ospaa[/URL] [/TD] [TD="class: alt1 homepage"] [/TD] [TD="class: alt1 postcount"]13[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/reputation/reputation_pos.png[/IMG] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"] [/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/113531-pralinka94"]pralinka94[/URL] [/TD] [TD="class: alt1 homepage"] [/TD] [TD="class: alt1 postcount"]2,553[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/reputation/reputation_pos.png[/IMG] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/113548-utan77"]utan77[/URL] [/TD] [TD="class: alt1 homepage"] [/TD] [TD="class: alt1 postcount"]282[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/reputation/reputation_pos.png[/IMG] [/TD] [TD="class: alt1 avatar"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: alt1 username"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/96608-vandalka"]vandalka[/URL] [/TD] [TD="class: alt1 homepage"][URL="http://www.photoblog.pl/vandal2"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/home.png[/IMG][/URL][/TD] [TD="class: alt1 postcount"]6[/TD] [TD="class: alt1 reputation"] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/reputation/reputation_pos.png[/IMG] [/TD] [/TR] [/TABLE]