Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. w taką pogodę i taki upał to zabójstwo dla piesków taki marsz..............
  2. Loluś wody Cię porwały???
  3. straszne......................:(:( poleciał grosik:(
  4. boże tego czarnego na 1 zdjęciu to prawie nie widać, gdyby nie nosek brak słów; powinni to rozgłosić w tv - kare dostaną symboliczną jesli wogóle dostaną; a ludzie powinni wiedzieć gdzie chodzą do lekarza; plakaty porobić i napisać jak traktują zwierzeta; ludzi pewnie podobnie......
  5. [quote name='betkak']Epe prostując: Ben obwarczał Borut, Ayame, moją teściową, Pania, która często u nas bywa. Obwarczania miały miejsce w kuchni czyli na jego terenie, natomiast Ben przywitał Aga-te i jej koleżankę na podwórku, i pierwsze co zrobił widząc podjeżdżający samochód zaczął ciągnąć w strone domu czyli na swój bezpieczny teren[/QUOTE] betka bezpieczny teren dla Bena to jest również jego podwórko; pies swój ogródek, działkę tą przy domu, w którym mieszka traktuje jako przedłużenie własnego domu i terytorium więc na nim również powinien się czuć bezpiecznie mój pies również warczy na obce osoby, obszczekuje będąc u siebie i akurat uważam że to jest normalne jego zachowanie oczywiście po odpowiedniej komendzie wraca, szkolenie jak najbardziej wskazane dla każdego psa po przejściach i myślę, że Pan Maciej weźmie w nim udział, szkoda byłoby stracić miejsce
  6. Szelcia wszystko tylko nie sucha karma marchewka - wyłącznie surowa; gotowaną wywala z miski; rzodkiewka, kalarepa, ogórek surowy i kiszony..... jabłka, i inne......czasem mnie to przeraża
  7. świetnie a będą wieści z domku?
  8. [quote name='halcia']Ogród dla niej nie jest atrakcją,nie bardzo biega,chyba,ze tam cos robie. Sama robi krótkie wypady,a wieczorkiem sama czeka na smycz,nawet na ogrodzie,bo tak sie przyzwyczaiła :)W miescie na trawnikach są zapachy,dlaczego zagląda do każdych otwartych drzwi nie wiem,pewnie ciekawość.Jest cudowna z tą ciekawoscią.Ona sie nie pcha głebiej tylko chce zerknąć do kazdego.[/QUOTE] kochana jest :)
  9. odwiedzam ślicznotę
  10. odwiedzam Bartusia porannie
  11. Wszystko się ładnie układa u Bartusia
  12. śliczne psiaki
  13. słodka:) zagląda do sklepów? świetnie to musi wyglądać ciekawska jest :)
  14. [quote name='baster i lusi']Ja jestem stara i mam stargane nerwy.Jak już pisałam nie chowam długo urazy.Jesteśmy tu dla Barta i niech tak zostanie.Ja też postaram się poprawić.[/QUOTE] witamy w klubie zszarganych nerwowo ;)
  15. [quote name='ania68']Jestem na zaproszenie Malgoska. Zapisuję i poczytam w wolnej chwili.[/QUOTE] dziękujemy i zapraszamy
  16. wpłacone do Ciebie za badania
  17. [quote name='andzia69']Karo nie miał robionego powtórnie zdjęcia. Decyzje o operacji nie podjęto tylko na podstawie rtg, a po badaniu "ręcznym". Zerwane więzadło czuć - jest charakterystyczny dla tego urazu ruch szufladkowy - tyle pamiętam.[/QUOTE] dzięki za informację
  18. [quote name='devoner']proszę bardzo [URL]https://www.facebook.com/events/338776776253128/474526742678130/?notif_t=plan_mall_activity[/URL][/QUOTE] dzięki :)..............
  19. [quote name='baster i lusi'][SIZE=4][COLOR=#b22222]zrobiłam przelew i uzupełniłam na str.1 w poście 2[/COLOR][/SIZE][/QUOTE] gdzie mam wpłacić?
  20. [quote name='sharka']Trzeba się cieszyć małymi rzeczami, bo inaczej to tylko siedzieć i włosy rwać, jak nie pies pobity, to porzucony, a tu smalec robią a tam pies w długach na setki zł. No trzeba znaleźć jaśniejsze strony bo zwariujemy. U Barta słonko świeci, jest solidna ekipa, której na psie zależy, a o dom zawalczymy ;) Edit: a tośmy się z Malgośką zsynchronizowały :D[/QUOTE] byłam 3 minuty wcześniej :diabloti:
  21. [quote name='wolf122']Mam i proponowałem,że mogę użyć ale skoro jest wizyta w sobotę u weta,to lepiej zaczekać.A octenisept zabezpiecza na tyle,by się nie ślimaczyło (obsusza),także spoko. Nic się nie rozwija niebezpiecznego przy tym upale .[/QUOTE] acha czyli w sobotę jedziecie się pokazać to dobrze to już podasz to co zaleci madzia, tak na receptę
  22. [quote name='yolanovi']Pani tam mieszka, bywa tam na spacerach, wiec jest szansa, że go znowu zobaczy, jeżeli on sie tego miejsca trzyma[/QUOTE] może udałoby się jej zrobić zdjęcie?
×
×
  • Create New...