Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. czyli Bart ma 693 zł?
  2. a te cyferki obok wpłat oznaczają miesiące np. dominika wpłaciła w maju od 01 do 12, to oznacza, ze za cały rok?
  3. [quote name='andzia69']nic nie jest lepiej! psy nie wychodza na spacery, bo nie mają z kim! teraz szukają kolejnego pracownika - widac bezdomni za darmoche juz nie chcą "pracować" a i wolontariuszy jak na lekarstwo, bo mało kto chce mieć z nimi do czynienia. Ale widać dla EMIrowej jest cacy! Żal d..ę ściska normalnie!:angryy:[/QUOTE] straszne to :(
  4. [quote name='PaSja Hera']No np takie są adopcje cudne : [URL]https://www.facebook.com/events/639553339447678/639561646113514/?notif_t=event_mall_comment[/URL][/QUOTE] rozumiem :(
  5. Doda, który z Twoich podopiecznych jest najpilniejszy bazarkowo?
  6. [quote name='PaSja Hera']Tak !!!To ten sam schron![/QUOTE] nie znam sytuacji to znaczy, ze jest lepiej? że pieski mają lepiej, wolontariusze bardzo pomagają.
  7. [quote name='andzia69']coś wam skopiowałam z profilu schronowego pod wezwaniem: [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/10371353_687038991360525_6216872977967651537_n.jpg[/IMG][/QUOTE] to ten schron gdzie są białogonki?
  8. kochany jest może to piszczenie mu przejdzie karsivan bardzo dobra rzecz
  9. [quote name='Doda_']tak dokladnie, trafil do domku a fundacja bedzie pomagac finansowo (leczenia). Ja tak zrozumialam. Niestety chyba juz wiecej sie nie dowiemy...[/QUOTE] szkoda.............. że nic się nie dowiemy
  10. zaglądam do Bartusia
  11. czy on miał robione badania w kierunku mocznicy? przytul go mocno :)
  12. [quote name='Maruda666']Obawiam się, że tego się nie dowiemy.[/QUOTE] czyli został adoptowany ze schronu?
  13. śliczny bazarek się szykuje
  14. odwiedzam slicznotki
  15. [quote name='kado']W budowie bazarek dla BM:) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253133-Karolka-dla-Lolka-od-niemowlaka-do-przedszkolaka-25-05-2014-godz-20-00?p=22149333#post22149333[/URL] Można już powoli podglądać:)[/QUOTE] to ja lece zaraz
  16. a gdzie znalazł ten domek? będą jakieś wieści?
  17. [quote name='Marta72']hej Deksterko:) zacina, zacina:) moja Szczęciarka tez na mnie jak na wariata patrzyła, gdy maszerowałam z nią dalej, po toalecie:cool3: Może te witaminki w serku topionym schowane wejdą:) My tak robimy jak trzeba:evil_lol: pozdrawiam Was:)[/QUOTE] albo w pasztecie a jakie witaminki od bierze?
  18. dawno mnie nie było widzę, że Etka w świetniej formie Halciu czy wyjeżdzałaś już? kiedyś pisałas o dłuższym wyjeździe i bałaś się jak Etka zareaguje?
  19. [quote name='togaa']Wiem że trywialne , może Maja, bo majowa.? Ona ma łapecki jak zapałki. To moj aparat tak jakoś pogrubia, powiększa. W rzeczywistości to okruszek.[/QUOTE] no to taka Szelcia sprzed dwóch lat ciekawe czy będzie tak samo dożarta...
  20. [IMG]http://images62.fotosik.pl/987/41016deb9742ab76med.jpg[/IMG] piękna, troszkę grubiutkie łapki jak na pinczerka chyba bardzo podobna do mojej Szelki jak była mała ogarnę się i ruszę z jakimś bazarem.
  21. [quote name='kejciu']Od ostatniej pobudki Tofik chodził i kwilił.. Dreptał po kuchni - zjedliśmy - potem jeszcze dreptał po kuchni za jedzeniem ale daję mu małe porcje a często. Potem poszliśmy do dużego pokoju - razem z moim Cyganem się potrącali noskami - i Tofik sam podszedł do mnie siedzącej na podłodze - tuliłam go i całowałam, głaskałam - krążył wokół mnie ale nie oddalał się zbytnio. i nawet nie zapiszczał!!!!!co uważam za OGROMNY SUKCES i muszę ale to muszę się tym z WAMI podzielić!!!! :):):) teraz śpi na dywaniku w przedpokoju - i nie kwili[/QUOTE] biedny:( dobrze, że się trochę otwiera a czy zauważyłaś może jakiś związek czegoś z tym jego kwileniem? po jedzeniu, przed jedzeniem, po wstaniu itp a może to już problem psychiczny-starość; jest mi źle i wtedy tak płacze? Kochana jestes, że tak o niego dbasz.
  22. czyli Polduś znalazł domek - fajnie :)
×
×
  • Create New...