Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. noooooooo super Loluś wygląda :)
  2. [quote name='darunia-puma']tak jak piszesz gops ;-) zresztą nie warto się denerwować a tym bardziej odpisywać i nakręcać haha jest piękna pogoda, świeci słońce mam świetny humor - przed chwilką pomalowałam bejcą swój nowy nabytek za 5zł śliczniutka duża donica na wiszące kwiaty jutro lecę po pelargonię ;-) [IMG]http://i57.tinypic.com/2w5q9o1.jpg[/IMG] p.s. gops zdjęcia robione u andzi69 na wakacjach ;-) mój ast w fizjologu wygląda jak Hannibal Lecter haha a Clayton jest piękny[/QUOTE] to jest ta donica za 5 zł?????????????? prześliczna !!!!!
  3. [quote name='piescofajnyjest']mamy jakies info o chlopaku? ps. jak tam wojna o noze?[/QUOTE] noże pod kontrolą nic nie wiadomo o Karo.... na bazarku codziennie pojawiają się śliczne rzeczy zaglądajcie warto:) piescofajnyjest gdzie Cię nie ma od marca?
  4. moją też to czeka szkoda, że Chwila dla Teofila jest tak daleko bo bym podjechała z Szelosławą...
  5. [quote name='barb']Dziękujemy dexterko :lol: Wygląda na uśmiechniętego ;) Malgośka, mowa ciała, już w porządku ?[/QUOTE] gdybym Cię nie znała to :obrazic: jest dużo lepiej; ogonek w góre; łapki mniej napięte dziewczynka bardzo przejęta rolą wszystko się zaczyna się układać super gdzie dokładnie jest Bartuś? Może jak będę wracać znad morza to do niego zaglądnę w odwiedziny ?
  6. odwiedzam Sonusię i czekam na nowe fotki
  7. super wygląda jak na swoje latka nagradzasz mu teraz to czego nie miał kochana jestes
  8. [quote name='barb']hehe - to Ty podobno przynosisz szczęście :lol: My na razie tylko klepiemy w klawisze :lol:[/QUOTE] właśnie....................
  9. [quote name='dexterka']poprzednie psy tej pani odeszły ze starości. Miała je naraz , bardzo przeżyła ich śmierć i przez kilka kolejnych lat nie miała psa. Zdjęcia dzisiejsze były robione zaraz po wejściu rodzinki na nasz ogród , Bart dopiero co do nich podchodził i wąchał , podejścia były z lekkim dystansem. ale dosłownie po 2 minutkach bart pakował się w ich ramiona. Nie wydałabym nikomu psa jesli widziałabym,że się boi nowych ludzi, nie akceptuje ich , zachowuje dystans. Gdybym zrobiła zdjęcia 2 minuty później już nie miałybyście wątpliwości. Dzwoniłam do pani, jest zachwycona Bartem, korzystają z ładnej pogody i zwiedzają teren przyległy . Bart jest bardzo grzeczny, w domu również było ok, choć nowe miejsce i pełno zapachów nie do końca pozwoliło się Bartowi zrelaksować, nie mógł sobie znaleźć miejsca. Chyba jeszcze nie do końca wierzy ,że to jego dom. Poznał kota , którego zupełnie olał, za to kot nieco się przestraszył , co zdziwiło Panią , bo kot nie bał sie psów spotykanych na zewnątrz. Przyszły dzieci chyba od siostry zapoznać psiaka i wszyscy są nim zachwyceni, a on w końcu ma głasków pod dostatkiem. Teraz pewnie odpoczywa po całym dniu wrażeń. Pani ma 10m linkę, jeszcze po poprzednich psach i na niej własnie będzie barta wyprowadzała na spacerki. Bart dostał też ode mnie adresówkę. pani chyba będzie go chipowała przy najbliższej wizycie u weta. Podobało mi się w tej pani to,że zadawała dużo pytań jak chciała coś wiedzieć badź miała wątpliwości, bo wkurzają mnie adoptujący , którym coś się opowiada, radzi a oni nie słuchają , bo przecież wiedzą już wszystko ponieważ kiedyś tam mieli już psa. Przez cały jutrzejszy dzień raczej nie będzie mnie na dogo, będę wieczorem i dam znać jeśli będę miała nowe wieści.[/QUOTE] no to jestem spokojniejsza
  10. [quote name='barb']ale nierasowa ... Czy ona może przypominać teriera ? halciu, przepraszam że wyjechalam z Burgundia na wątek Etki ale to "koleżanki" z jednego schronu.[/QUOTE] taka troche terierowata jest
  11. [quote name='barb']A ja dostalam dziś zapytanie o Burgundię z Orzechowiec, którą juz bardzo długo ogłaszam [URL]http://olx.pl/oferta/burgundia-biala-sympatyczna-suczka-do-adopcji-CID103-ID47E1W.html[/URL] Czy jest pieskiem rasowym ? Odpisalam tak, mam nadzieję że nie wypadlo to niegrzecznie ? "Dziękuję za zainteresowanie Burgundią. To link gdzie jest więcej jej zdjęć [URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&sobi2Id=615&Itemid=21[/URL] Pieski rasowe to te ktore posiadają rodowód. Psy bez rodowodu to psy w typie rasy. Burgundia nie jest psem rodowodowym, jak ogół podopiecznych schroniska ale jest naprawdę piękna i fajna i niewątpliwie jest w typie jakiejś rasy (terier ?) Ja nie jestem związana ze schroniskiem - tylko pomagam oglaszać psiaki , ogloszenia aktywuję na swój mail aby pilnować ich odswieżania lub w razie potrzeby edytować ale poznałam Burgundie osobiście dlatego naprawdę zachęcam do jej poznania. Czy Pani/Pan mieszka daleko od Orzechowiec. Podaję kontakt do schroniska" W typie jakiej rasy może być Burgundia ? Pomocy !!! [IMG]http://img33.olx.pl/images_tablicapl/106546603_3_644x461_burgundia-biala-sympatyczna-suczka-do-adopcji-psy-bez-rodowodu.jpg[/IMG][/QUOTE] śliczna jest
×
×
  • Create New...