-
Posts
20780 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Malgoska
-
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Malgoska replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
do Wieliczki nie do Krakowa :) -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Malgoska replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewab']Zakres operacji (jedno czy dwa wiązania, resekcja kości główki stawowej) zostanie określone w Krakowie. Pojedzie na operację, która będzie poprzedzona dokładną diagnostyką. Karo jest psem trudnym do obsługi, bez premedykacji nie wet nie zrobi zdjęcia, nie chcemy by co chwila otrzymywał narkozę.[/QUOTE] świetna decyzja a do kogo jedzie? -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Malgoska replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
[quote name='piescofajnyjest']zagladam do chlopaka...o co chodzi z ICK, bo sie zagubilam...:([/QUOTE] ja też nie bardzo rozumiem całą tą sytuację z tego co przeczytałam, obiecała dopłacać różnicę do hotelowania Karo w wysokości 50 zł miesięcznie był bazarek z jej fantów, na którym uzbierano 700zł, to bardzo wspaniały wynik jak na bazarek dogo; i jeśli kwotę podzielić na miesiące to obietnica została dotrzymana; natomiast w żadnym wypadku tej bazarkowej wpłaty nie można uznać za deklaracje własną - to są wpłaty kupujących, ale nigdzie nie wyczytałam, zeby taka deklaracja ze strony ick padła; pisała, że deklaruje wpłatami z bazarków pokrywać co miesięczną różnicę brakujacą do hotelikowania i na razie to zrobiła. Potem zrobiło się zamieszanie i zniknęła. Dobrze byłoby gdyby wróciła i kleciła kolejny bazarek bo Karo będzie potrzebował dalej tych 'dopłat' do hotelikowania. teraz trwa bazarek na fb, można tam dokładać swoje fanty - przybywajcie więc i dokładajcie - no i kupujcie oczywiście jak Wam się coś spodoba. Karo czeka bardzo cięzka operacja i będzie potrzebował wsparcia. Ja mam pytanie odnośnie operacji? Czy Karo będzie miał operowane wyłącznie więzadła? Bo na tym zdjęciu sprzed roku ma wyraźną dysplazję, którą (słowa lekarza nie moje), operuje się usuwając główkę kości udowej i tworząc staw rzekomy. Pies nie może mieć nadwagi i po takiej operacji trzeba bardzo na niego uważać. Czy ktoś kto jest w temacie operacji i jest z nim blisko może powiedzieć coś więcej? Albo zebrać wszystkie informacje dotyczace jego choroby w jednym poście wraz ze zdjęciem diagnozami i proponowanym leczeniem. tymczasem zapraszamy na bazarek [URL="https://www.facebook.com/events/844618432233837/?notif_t=plan_edited"]https://www.facebook.com/events/8446..._t=plan_edited[/URL] Karo czeka na nas wszystkich -
biedny Bart, tak długo siedzi w hotelach i nie ma domu:(
-
ETKA wygrała los na loterii i zostaje na zawsze u Halci!!!
Malgoska replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='halcia'][URL]https://www.facebook.com/photo.php?v=307125792785019&l=8959060056612838428[/URL][/QUOTE] ona po prostu wchodzi wszędzie i mówi dzień dobry -
Sunia z Olkusza - Mila i jej Maluchy
Malgoska replied to Ayame Nishijima's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253111-Male%C5%84ki-szczeniak-wyrzucony-p%C5%82acz%C4%85cy-w-deszczu?p=22166576#post22166576[/url] tu jest miejsce dla szczeniaczka -
[quote name='dexterka']kochani u nas właśnie zaczęła się burza i muszę wyłaczyć kompa, bo podczas ostatniej spalił mi sie router i karta sieciowa. Wpadnę później i napiszę coś więcej. A tymczasem możecie dowiedziec się co u Barta oglądając 38 nowych zdjęć w jego albumie:) [URL]https://plus.google.com/photos/109402763238656555159/albums/6012235970327993649/6017060641578415714?banner=pwa&pid=6017060641578415714&oid=109402763238656555159[/URL][/QUOTE] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-vEGp6giULKY/U4D2wxoWVEI/AAAAAAAACmo/CoMWmwisfC4/w818-h545-no/IMGP2752.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-dlL_CYN_FUM/U4D2RWYUhII/AAAAAAAACmg/3KxwMmXDzgA/w818-h545-no/IMGP2751.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-UYREJFqUSCc/U4D1AUpxJZI/AAAAAAAACmQ/dE1ymXP4HF0/w818-h545-no/IMGP2749.JPG[/IMG] slicznota! czy on to prawe oczko ma zawsze bardziej przymknięte?
-
ETKA wygrała los na loterii i zostaje na zawsze u Halci!!!
Malgoska replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='halcia'][URL]https://www.facebook.com/photo.php?v=307013216129610&l=2845183613806805418[/URL] to i tak cud,ze tyle udało mi sie stawic :)Inne filmiki chyba za długie...upał,a po 14 sklepy juz pozamykane.[/QUOTE] świetna jest ! -
[quote name='barb']Co to za gatunek ?[/QUOTE] nie znam się na ptakach podobny do dzwońca zwyczajnego [IMG]http://www.naturephoto-cz.com/photos/birds/dzwoniec-zwyczajny-3084.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images65.fotosik.pl/1011/ea2fdb1d8d2cb222gen.jpg[/IMG] całkiem nieźle je, pije, wali kupy ;) tylko skrzydełko jeszcze nie działa jak należy
-
Sniezka odeszla za TM..nawet niebo po niej płakało.
Malgoska replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='yolanovi']A może w upały taka pozycja jest najlepsza? Basia cudna, odmłodniała, szczęśliwa, bezpieczna, zadbana. Tanitko, jakiż to był niesamowity fart. Dziękujemy:loveu: Wrzucaj na fotki, bo my tu jak narkomanki, uzalażnione i bez widoku słodkiej Basi ani rusz;)[/QUOTE] dokładnie tak cudna jest:) -
Zagłodzona Onka w Olku...Potrzebne deklaracje na karmę i weta...
Malgoska replied to madziakato's topic in Już w nowym domu
czekamy na wieści od doktora mam nadzieję, że królewna w dobrej formie -
a ja mam nowego lokatora.... znalazlam dziś małego ptaszka koło płotu.... Szelka już do niego startowała wydawało mi się, ze ma złamane skrzydełko bo nie mógł pofrunąc ale byliśmy u weta i powiedział, że nie przetrzymamy chwile, odkarmimy i wyslemy do nieba jak tylko będzie chciał już leciec mam nadzieję, że dojdzie do siebie poprzednio mieliśmy kosa; ten podobny jest do dzwońca zwyczajnego
-
ETKA wygrała los na loterii i zostaje na zawsze u Halci!!!
Malgoska replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Etka wygrała los Halcia trzeba Cię sklonować -
dobranoc :)
-
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Malgoska replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
widzę, że wciąż dorzucacie nowe fanty -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Malgoska replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
[quote name='devoner']wszystkich fejsbukowiczów zapraszam na bazarek dla Karo [URL]https://www.facebook.com/events/844618432233837/?notif_t=plan_edited[/URL][/QUOTE] bardzo fajne fanty byłam i dołączyłam -
dla mnie tez super dobra zmiana
-
odwiedzam wieczorowo Bartusia
-
Zefirku kochanie trzymaj się Lilu jakie on teraz bierze leki?
-
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Malgoska replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']raczej bez zmian - po caprodylu przestało go boleć :) ale podobno na widok szelek zwiewa i nie chce wyjść z budy (kojarzą się mu z wetem), natomiast jak zobaczy obrożę to ochoczo idzie :) cwaniak jeden :) :)[/QUOTE] to dobrze, że mniej boli -
ETKA wygrała los na loterii i zostaje na zawsze u Halci!!!
Malgoska replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='halcia'][IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1.0-9/s640x640/1907344_306669989497266_8406351612070226310_n.jpg[/IMG][/QUOTE] normalnie lato w pełni :) -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Malgoska replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
jak się miewa Karo? -
ETKA wygrała los na loterii i zostaje na zawsze u Halci!!!
Malgoska replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='halcia']Wersja" letnia" jest z mieszkania :) ,ale jak sie uda nakręcimy filmik ze zwiedzania sklepów.Na starym miescie,w kamieniczkach co kilka metrów jest wejscie i Ecia zadnego nie odpuszcza.A ja bezczelnie ucze ludzi,ze pies tez"człowiek",potrafi sie zachowac :)i na rękach z nią wchodze do banków,niektórych sklepów,pytajac o zgode wcześniej.Ogólnie jest konsternacja,dukanie,a potem odpowiedz...:"no w zasadzie zakazu nie ma".Spożywcze tylko omijamy.I Ecia jest tez żywą reklamą,jak cudowne są psy ze schroniska.Bo pare razy słyszałam"a ...myslałam,ze mały york :)na co odpowiadam,ze nie ,sunia ,która nic nie widziała,bo 15 lat spędziła w schronisku,a teraz wszędzie z nią chodze,bo żal mi zostawiać ją samą.Wywołuje życzliwe zdziwienie.To też swoisty rodzaj edukacji"żywym przykładem".[/QUOTE] biedna nadrabia wszystkie lata wszystko ją ciekawi słodko to musi wyglądac :)