Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. [quote name='ewab']Zakres operacji (jedno czy dwa wiązania, resekcja kości główki stawowej) zostanie określone w Krakowie. Pojedzie na operację, która będzie poprzedzona dokładną diagnostyką. Karo jest psem trudnym do obsługi, bez premedykacji nie wet nie zrobi zdjęcia, nie chcemy by co chwila otrzymywał narkozę.[/QUOTE] świetna decyzja a do kogo jedzie?
  2. [quote name='ania68']Przepraszam Was, że długo nie pisałam i pewnie niektórych trzymałam w napięciu. Mimi od tygodnia jest już w swoim domu :bigcool:[/QUOTE] która to? super, że ma domek
  3. [quote name='piescofajnyjest']zagladam do chlopaka...o co chodzi z ICK, bo sie zagubilam...:([/QUOTE] ja też nie bardzo rozumiem całą tą sytuację z tego co przeczytałam, obiecała dopłacać różnicę do hotelowania Karo w wysokości 50 zł miesięcznie był bazarek z jej fantów, na którym uzbierano 700zł, to bardzo wspaniały wynik jak na bazarek dogo; i jeśli kwotę podzielić na miesiące to obietnica została dotrzymana; natomiast w żadnym wypadku tej bazarkowej wpłaty nie można uznać za deklaracje własną - to są wpłaty kupujących, ale nigdzie nie wyczytałam, zeby taka deklaracja ze strony ick padła; pisała, że deklaruje wpłatami z bazarków pokrywać co miesięczną różnicę brakujacą do hotelikowania i na razie to zrobiła. Potem zrobiło się zamieszanie i zniknęła. Dobrze byłoby gdyby wróciła i kleciła kolejny bazarek bo Karo będzie potrzebował dalej tych 'dopłat' do hotelikowania. teraz trwa bazarek na fb, można tam dokładać swoje fanty - przybywajcie więc i dokładajcie - no i kupujcie oczywiście jak Wam się coś spodoba. Karo czeka bardzo cięzka operacja i będzie potrzebował wsparcia. Ja mam pytanie odnośnie operacji? Czy Karo będzie miał operowane wyłącznie więzadła? Bo na tym zdjęciu sprzed roku ma wyraźną dysplazję, którą (słowa lekarza nie moje), operuje się usuwając główkę kości udowej i tworząc staw rzekomy. Pies nie może mieć nadwagi i po takiej operacji trzeba bardzo na niego uważać. Czy ktoś kto jest w temacie operacji i jest z nim blisko może powiedzieć coś więcej? Albo zebrać wszystkie informacje dotyczace jego choroby w jednym poście wraz ze zdjęciem diagnozami i proponowanym leczeniem. tymczasem zapraszamy na bazarek [URL="https://www.facebook.com/events/844618432233837/?notif_t=plan_edited"]https://www.facebook.com/events/8446..._t=plan_edited[/URL] Karo czeka na nas wszystkich
  4. biedny Bart, tak długo siedzi w hotelach i nie ma domu:(
  5. [quote name='halcia'][URL]https://www.facebook.com/photo.php?v=307125792785019&l=8959060056612838428[/URL][/QUOTE] ona po prostu wchodzi wszędzie i mówi dzień dobry
  6. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253111-Male%C5%84ki-szczeniak-wyrzucony-p%C5%82acz%C4%85cy-w-deszczu?p=22166576#post22166576[/url] tu jest miejsce dla szczeniaczka
  7. [quote name='dexterka']kochani u nas właśnie zaczęła się burza i muszę wyłaczyć kompa, bo podczas ostatniej spalił mi sie router i karta sieciowa. Wpadnę później i napiszę coś więcej. A tymczasem możecie dowiedziec się co u Barta oglądając 38 nowych zdjęć w jego albumie:) [URL]https://plus.google.com/photos/109402763238656555159/albums/6012235970327993649/6017060641578415714?banner=pwa&pid=6017060641578415714&oid=109402763238656555159[/URL][/QUOTE] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-vEGp6giULKY/U4D2wxoWVEI/AAAAAAAACmo/CoMWmwisfC4/w818-h545-no/IMGP2752.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-dlL_CYN_FUM/U4D2RWYUhII/AAAAAAAACmg/3KxwMmXDzgA/w818-h545-no/IMGP2751.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-UYREJFqUSCc/U4D1AUpxJZI/AAAAAAAACmQ/dE1ymXP4HF0/w818-h545-no/IMGP2749.JPG[/IMG] slicznota! czy on to prawe oczko ma zawsze bardziej przymknięte?
  8. [quote name='halcia'][URL]https://www.facebook.com/photo.php?v=307013216129610&l=2845183613806805418[/URL] to i tak cud,ze tyle udało mi sie stawic :)Inne filmiki chyba za długie...upał,a po 14 sklepy juz pozamykane.[/QUOTE] świetna jest !
  9. [quote name='barb']Co to za gatunek ?[/QUOTE] nie znam się na ptakach podobny do dzwońca zwyczajnego [IMG]http://www.naturephoto-cz.com/photos/birds/dzwoniec-zwyczajny-3084.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://images65.fotosik.pl/1011/ea2fdb1d8d2cb222gen.jpg[/IMG] całkiem nieźle je, pije, wali kupy ;) tylko skrzydełko jeszcze nie działa jak należy
  11. [quote name='yolanovi']A może w upały taka pozycja jest najlepsza? Basia cudna, odmłodniała, szczęśliwa, bezpieczna, zadbana. Tanitko, jakiż to był niesamowity fart. Dziękujemy:loveu: Wrzucaj na fotki, bo my tu jak narkomanki, uzalażnione i bez widoku słodkiej Basi ani rusz;)[/QUOTE] dokładnie tak cudna jest:)
  12. czekamy na wieści od doktora mam nadzieję, że królewna w dobrej formie
  13. a ja mam nowego lokatora.... znalazlam dziś małego ptaszka koło płotu.... Szelka już do niego startowała wydawało mi się, ze ma złamane skrzydełko bo nie mógł pofrunąc ale byliśmy u weta i powiedział, że nie przetrzymamy chwile, odkarmimy i wyslemy do nieba jak tylko będzie chciał już leciec mam nadzieję, że dojdzie do siebie poprzednio mieliśmy kosa; ten podobny jest do dzwońca zwyczajnego
  14. Etka wygrała los Halcia trzeba Cię sklonować
  15. dobranoc :)
  16. widzę, że wciąż dorzucacie nowe fanty
  17. [quote name='devoner']wszystkich fejsbukowiczów zapraszam na bazarek dla Karo [URL]https://www.facebook.com/events/844618432233837/?notif_t=plan_edited[/URL][/QUOTE] bardzo fajne fanty byłam i dołączyłam
  18. dla mnie tez super dobra zmiana
  19. odwiedzam wieczorowo Bartusia
  20. Zefirku kochanie trzymaj się Lilu jakie on teraz bierze leki?
  21. [quote name='andzia69']raczej bez zmian - po caprodylu przestało go boleć :) ale podobno na widok szelek zwiewa i nie chce wyjść z budy (kojarzą się mu z wetem), natomiast jak zobaczy obrożę to ochoczo idzie :) cwaniak jeden :) :)[/QUOTE] to dobrze, że mniej boli
  22. [quote name='halcia'][IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1.0-9/s640x640/1907344_306669989497266_8406351612070226310_n.jpg[/IMG][/QUOTE] normalnie lato w pełni :)
  23. [quote name='halcia']Wersja" letnia" jest z mieszkania :) ,ale jak sie uda nakręcimy filmik ze zwiedzania sklepów.Na starym miescie,w kamieniczkach co kilka metrów jest wejscie i Ecia zadnego nie odpuszcza.A ja bezczelnie ucze ludzi,ze pies tez"człowiek",potrafi sie zachowac :)i na rękach z nią wchodze do banków,niektórych sklepów,pytajac o zgode wcześniej.Ogólnie jest konsternacja,dukanie,a potem odpowiedz...:"no w zasadzie zakazu nie ma".Spożywcze tylko omijamy.I Ecia jest tez żywą reklamą,jak cudowne są psy ze schroniska.Bo pare razy słyszałam"a ...myslałam,ze mały york :)na co odpowiadam,ze nie ,sunia ,która nic nie widziała,bo 15 lat spędziła w schronisku,a teraz wszędzie z nią chodze,bo żal mi zostawiać ją samą.Wywołuje życzliwe zdziwienie.To też swoisty rodzaj edukacji"żywym przykładem".[/QUOTE] biedna nadrabia wszystkie lata wszystko ją ciekawi słodko to musi wyglądac :)
×
×
  • Create New...