Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. Z bazarku który zniknął mam wpłaty od: sharka: 18,00 zł yucca: 8,00 zł przesyłam 26,00 zł na Kajtka towary zostały wysłane, cioteczki proszę o potwierdzenie na tym wątku.
  2. [quote name='darunia-puma']wyobraźcie sobie moje kochane że na forum wolfdoga miałam na oku jednego psiaka ( Setha z nami jeszcze nie było szukałam drugiego psa ) po kilkunastu dniach znalazłam Setha w schronisku,poinformowałam osoby z forum że psiak nieaktualny, a ktoś tam z wolfdoga nie chciał mi uwierzyć że wzięłam Setha twierdząc że Seth to Shilla i że muszę udawać że wzięłam tak podobnego psa - hhmm musiałam udowodnić robiąc Sethowi zdjęcie z siusiakiem bo myśleli że w paint kombinowałam i po prostu się wycofałam z psa a ja już po prostu wzięłam drugiego ;-)[/QUOTE] dlatego całkiem prawdopodobne, że oni jednak są rodzenstwem......;)
  3. [IMG]http://i40.tinypic.com/23liqm1.jpg[/IMG] ciekawe kto będzie pierwszy.....
  4. [quote name='iwoniam']Dobrze, że go nie usuwałaś.. wrócił :( Pani i jej kot pozostają, Mikrus jest już u Moniki, której bardzo, BARDZO dziękuję za pomoc..[/QUOTE] a czemu wrócił co się stało?
  5. [quote name='Basia1968']Dinka mieszka sobie u nas, jest grzeczniutka, czyściutka, umie wołac na polko, mój mąż nazywa ją "sarna" :evil_lol:. Jest kochana, czasami bywa zazdrosna o Adusia - no cóż moge więcej napisać - kochana sunieczka i zobaczymy....tak rozmawiałam z moim TZ o tej łapeczce i w sumie nie wiem czy jest sens skazywać ją na cierpienie? /operacja, łamanie kości, drutowanie/ co myślicie? A i Dinka miała cieczkę, ale Aduś w ogóle nie był nią zainteresowany.[/QUOTE] A czy jest pewność, że ona po operacji będzie sprawna i będzie jej używać? Wstawa jakieś nowe fotki malutkiej jeśli możesz...
  6. Piękna decyzja. Oby się wszystko udało.
  7. [quote name='darunia-puma']no to już wpisuję ;-) Polanica Zdrój - [URL]http://www.podswierkami.polanica.pl/[/URL] Pani ma Labka Almosa - kochany psiak - Pani Krysia kochana starsza Pani kochająca zwierzęta ;-) warunki uuuhhhuhuhuhu wspaniałe - wyższy poziom ;-) Raszów - [URL]http://meteor-turystyka.pl/rudawy-raszow,raszow.html[/URL] - miła rodzina z kotami, kaukazem ( przemiłym) bardzo fajne warunki ;-) tanio!!! Ścinawka - [URL]http://zielonyogrod.spanie.pl/[/URL] warunki fajne - duży ogród, ładne pokoje, stylowo!!! Właściciele mają Berneńczyka - super psiak ;-) Międzygórze - [URL]http://www.nocowanie.pl/noclegi/miedzygorze/agroturystyka/23984/[/URL] mili właściciele mają Husky psiak szalał z naszymi po polach ;-), fajne warunki, miły stosunek do naszych psów ;-) tanio ;-) Szklarska Poręba - [URL]http://www.e-szklarska.com/obiekty/124/jeleni-rog[/URL] z zewnątrz skromny, wewnątrz bajka - ludzie mili serdeczni, w sali kominkowej siedzieliśmy z naszymi bydlakami i nikt nawet się źle na nas nie popatrzył ;-) blisko wszędzie a mimo tego oddalony od zgiełku śródmieścia ;-) gorąco polecam!!! Karpacz - Procjon - [URL]http://www.procjon.wkarpaczu.pl/[/URL] ośrodek szkoleniowo-adopcyjny dla psów tam najpierw witają psy a potem właścicieli ;-) warunki fajne, bardzo tanio!!! Niechorze " U Tomasza" [URL]http://www.utomasza.tp1.pl/[/URL] warunki to mało powiedziane że super, w pensjonacie basen, sauna... szok mili właściciele, 30m do morza - bajka to za mało !!! Grzybowo - Kotki2 - prowadzi to Andzia69 z dogo ;-) ma 2 psy ast i owczarek, mile nastawiona na psiarzy, jedziemy do niej w czerwcu na 2tyg. ;-) [URL]http://www.kotki2.com.pl/[/URL] warunki świetne, z każdego pokoju osobne wyjście na ogród ;-) bosko !!! Karpicko ( koło Wolsztyna) - u Karola [URL]http://www.ukarola.wolsztyn.biz/[/URL] domki z kominkami, warunki bardzo dobre, bardzo, bardzo tanio psy mile widziane ;-) gorąco polecam!!! Ośrodek położony 2min. od jeziora, w środku lasu ;-) Jak sobie coś przypomnę jeszcze na pewno dopiszę Wszystkie w/w ośrodki sprawdzone !!! Polecam[/QUOTE] dzieki wielkie? te Twoje dwa wilczki to rodzeństwo nie?
  8. Pamiętam o Kajtku, pamiętam... rozliczę to co się sprzedało przed zniknięciem a potem pomyslimy...
  9. [quote name='mmd']:turn-l: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/545/dsc0125dz.jpg/"][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/8922/dsc0125dz.jpg[/IMG][/URL] Sarenka, Kora, Punia i Owczusia[/QUOTE] genialna fotka
  10. ja też deklarowałam 10,00 zł potwierdzam bo wszystko mi poznikało razem z wątkiem
  11. [quote name='darunia-puma']po całym kraju mamy kilka miejsc w których jesteśmy naprawdę mile widziani, są to i góry, jezioro, morze. Jeśli jesteście zainteresowani mogę poszukać linki do tych miejsc ;-)[/QUOTE] ja bardzo chętnie poprosze
  12. wspaniałe stadko gdzie jeździsz ze zwierzakami? chodzi mi o miejsca w które mozna zabrac zwierzęta
  13. piekne maluszki
  14. [quote name='malvaaa']o kurcze rzeczywiście, dopiero wróciłam wieczorem się tym zajmę na spokojnie żeby nic nie poplątać, dotarła wpłata od joteska- 30zł - dziękujemy :) teraz Lola jest kompletnie na zerze :( nie ma na karmę, na nic :( może ktoś ma jakieś rzeczy na bazarek? i jeszcze pytanko, to możliwe żeby wiadomości też się skasowały? czy tylko posty i wątki? edit. według moich obliczeń brakowało wpłat: + 58- bazarek + 50- nikolaczek + 20- bric + 30- joteska -30zł - puszki dla Loli - 50zł - obroża na kleszcze 304zł dołożyłam Loli 56zł i opłaciłam hotelik, Lola ma na koncie 0zł[/QUOTE] prywatne też poznikały
  15. [quote name='prosiaczkowo']Acha, zapomniałam o fajnej akcji :) Obcinałam w sobotę pazury świniakom, oczywiście wrzask na cały blok natychmiast...jak tylko pieseczek usłyszał - natychmiast przybiegła, wskoczyła na łóżko i pilnowała prosiaków, żeby im sie nic nie stało! Wąchała, probowała je lizać, trącała nosem. A po zakończeniu operacji wróciła na dywan w pokoju :) taka jest![/QUOTE] przekochana jest
  16. Iwoniam no mam tą kredę jakbyś była dalej zainteresowana....;) białą, kolorową wybór należy do Ciebie....;)
  17. Cudownie, jest taka szczęsliwa.
  18. [IMG]http://images10.fotosik.pl/1296/218fbb743940de6e.jpg[/IMG] to jest boskie gdzie ona będzie miała lepiej???
  19. [quote name='Nutusia']Pchełcia jednak wróciła z adopcji. Jest już u mnie. Nie chcę oceniać tej rodziny. Niewątpliwie chcieli dobrze. Nie można zapominać, że Pchła nie jest łatwym psem. Najwyraźniej ten dom nie był dla niej. Chyba głównie z powodu suczek-rezydentek, ich wzajemnej relacji i ich relacji z ludźmi, a co za tym idzie Pchełka nie miała szans się tam "wpasować". Nieważne, nie ma co roztrząsać. Pchełka jest w dobrej formie, trochę przytyła. Początkowo była zdezorientowana, chciała iść za p. Renatą, nie chciała wejść do domu. Gdy wróciłam, rzuciła mi się w objęcia, posikała z radości i tak się cieszyła, tak biegała... Teraz śpi sobie obok mnie na kanapie - z drugiej strony Kreska. Do moich psów bez problemu. Do Sławka też bez problemu, choć z lekką rezerwą. Będzie dobrze... Kupię jej szeleczki, będziemy ćwiczyć chodzenie na smyczy, pogadamy z p. Piotrem behawiorystą i... poszukamy domku, chyba jednak bez innych psiaków (ewentualnie z takimi luzakami jak moje ;)).[/QUOTE] Bidusia malutka, tyle nerwów. A co było nie tak?
  20. [IMG]http://i39.tinypic.com/21cxrf7.jpg[/IMG] ten jest śliczny, smutasek
  21. a pojutrze znowu bedą remonty na dogo i wszystko zniknie.... jestem na dogo od grudnia i i 4 razy już byly awarie, bez komentarza....
  22. mnie zniknał bazarek, wszystkie posty i poczta pw sprzed prawie 2 tygodni
  23. [quote name='togaa']Makabra z ta awarią. Najgorzej z bazarkami i rozliczeniami ....[/QUOTE] najgorsze, że nie wszystko miałam zapisane poza postem bazarkowym i nie wiem czy da się to przywrócić....
  24. [quote name='sharka']Agata miałaś bazarek dla dzieci? Książki?[/QUOTE] ja miałam kupiłas u mnie pacynke kt - 4,00zł; ksiazke franklin -kt - 4 zł i ksiazke Kubus Puchatek i tygrys kt - 10 zł tyle z zeszytowych zapisków ale niestety nie wszystko miałam na bieżąco w zeszycie zapisane.... może ktoś jeszcze się zgłosi. reszta info na pw nie zasmiecajmy wątków pieskom
×
×
  • Create New...