-
Posts
20780 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Malgoska
-
brak słów ma taka chęć życia w oczkach ile się biedna nacierpiała
-
Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY
Malgoska replied to darunia-puma's topic in Foto Blogi
piękne, szczęśliwe :):):) -
To Loluś zmienił właściciela?
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
jaka malunia sliczna -
może on jest po prostu chory
-
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226115-dla-dzieci-pluszaki-książki-gry-ubrania-dla-Kajtka[/URL] zapraszam na bazarek dla Kajtka mile widziane podnoszenie
-
[quote name='tamb']Sunia Zuzia jest nie na moje siły i temperament. Schylę się, żeby wziąć na ręce Mieszka, skacze mi po głowie, idę z jedzeniem, skacze do miski i wytrąca, zamknę bo robię zmianę z wypuszczaniem, wrzeszczy tak rozdzierająco, że wysiadam psychicznie. Na dół nie wezmę bo ściga koty, siedzę u niej na górze, chcę coś zrobić, wskakuje na kolana i przeszkadza w pracy. Chciałam poczytać, wskoczyła na stół i usiadła na książce, zeszłam na dół, demolka drzwi i piski. Jak wypuszczę na podwórko biega, bawi się i szczeka ale ja muszę robić zmiany z wypuszczaniem bo nie wszystkie psy mogą się ze sobą spotkać. Ona musi mieć człowieka wyłącznie dla siebie, aktywnego z poczuciem humoru, żeby to wytrzymał i nie zwariował z łobuziarą.[/QUOTE] głowę bym dała, że pisałam na tym wątku wczesniej ale nic nie widzę.... jak usiała na książce to może chciała żebyś je poczytała.....;)
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
ale Gufiś dorośleje... piekne stadko -
Truś- tyle szczęścia dałeś nam kochany- Ty już nie cierpisz:(:(
Malgoska replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
jest maluszek jak się czuje? -
[quote name='togaa'][B]Małgosiu[/B]! o rzut kamieniem od Wrocławia. Przy zjeździe z autostrady.Zapraszamy ! Już beczę, jak sobie pomyśle o niedzieli....:-( A wczorajszy dzień rozłożył mnie totalnie. Jako że wciąż pozbawieni byliśmy ciepłej wody w kuchni i łazience, po raz kolejny przyszedł Pan Narzędziowy rozprawić sie z ukręconym zaworem od wody, który miał blokować ciśnienie w instalacji. Czekało rozkucie zakafelkowanej ściany w kuchni. Zdemontowałam część szafek, poodsuwałam, ponakrywałam.. Pan na szczęście niechętny do kucia, ponownie rozebrał gazowy piecyk i co się w końcu okazało ? W całej instalacji nie ma gazu !!!! Tu już musiało wkroczyć[B] Pogotowie Gazowe ![/B] Panowie dobrali się do Głównego Zaworu w piwnicy i po jego odkręceniu wylało się z instalacji [B]wiadro wody[/B]!!!! Ponoć to jest normalne :crazyeye: Biedne psy cały dzień spędziły w mojej sypialni[B]. [/B][B] Lolo [/B]upaćkany po pachy bo przecież darł japę przez cały ten czas kręcenia się po domu 'fachowców", a jak szczeka to kupka... Technika jest dziwna.[/QUOTE] troche za daleko jak będzie jakies spotkanie blizej to chętnie skorzystam trzymajcie się cieplutko
-
[quote name='togaa']zaraz tam; podmieni..! A może produkcję kloników [B]Lolkowych [/B]w końcu uruchomić ?:eviltong: Z Tosieńką [B]kado[/B] sie nie udało, to może teraz ??? [B]Poker, Nikaragua[/B]...myślę że na południe (12,00) dokulamy się z[B] Lolkiem[/B] tam gdzie zawsze... . Kto jeszcze ma ochotę poznać [B]blond- gada[/B] osobiście ? :lol: Zapraszamy na spotkanie ![/QUOTE] a gdzie to spotkanie?
-
Górnik-odszedł za TM otoczony miłoscią...
Malgoska replied to caryca26's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziekuję za zaproszenie śliczny piesek, jak moja 14-sto letnia sunia. podrzucę na razie -
[quote name='ihabe']zobaczcie siostrę Lolka:-) [URL]http://www.braciamniejsi.com.pl/1980/crazy-historia-z-dobrym-zakonczeniem/[/URL][/QUOTE] Loluniowata siostrzyczka. Też kiedyś miałam podobną sunię, stąd moja słabość do Lolka.
-
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
Malgoska replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
[quote name='figamaga']Misiek, Wtorek...ile jest takich psów o których nie wiemy...może by napisać komentarz pod reportażem że to nie jedyny taki przypadek...że my mamy Miśka, który też czeka na pomoc.[/QUOTE] może warto napisać, on zachowuje się podobnie jakby nie znał ludzi... czyli ta akcja się nie powiodla z wyłapaniem? był ktoś? bo tyle postów poznikało -
Sunieczka z młodymi codzień przebiega przez ruchliwą drogę, Co robić?
Malgoska replied to keria's topic in Już w nowym domu
mogę Wam pomóc w bazarku, jeśli są fanty. -
[quote name='elaja']Po prostu ręce opadają http://www.ogloszenia.nowy-sacz.pl/187232 do walk na przynętę
-
[quote name='feliksik']wrzucam, ale nie wiem czy czytelne będzie: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6f536356808fded3.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/1505/6f536356808fded3gen.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Kochany Loluniek.