u nas u weta 1 listek kosztuje 40-45 zł. Moja sunia bierze 2 tabletki 2 razy dziennie, więc 4 tabletki. Bari chyba musi podobnie bo to duży pies. Całe pudełko starcza mi na 12 dni (2 listki), to bardzo drogo, ostatnio udało mi się załatwić taniej - 50 zł za 2 listki.
To bardzo dobry lek. Ja żałuję, że mojej suni nie dawałm go wczesniej. Teraz ma 14 lat i odkąd go dostaje odmłodniała pomimo wielu schorzeń.
Lek nazywa się karsivan.
Niektórzy podają odpowiednik ludzki tego leku - agapurin - niestety ma skutki uboczne np wymioty, ja próbowałam przez chwile dawac mojej ale wymiotowała i odstawiłam, wróciłam do karsivanu.
Jesli się możecie złożyć to kupcie mu ten lek, na prawde jest dobry.
Wydaje mi się że powinien dostać też zastrzyk z wit b, combivit.