Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. [quote name='ULKA12']Z Barikiem znowu źle. Wczoraj nie chciał zjeść kolacji i słabiej chodził, a dzisiaj rano w ogóle nie wstał. Szczerze pisząc to jak weszłam do psiego pokoju to myślałam, że już nie żyje, nie mogłam go dobudzić. Popadł w jakąś katatonię, nie chce pić ani jeść, nie potrafię mu podać tabletek bo nie chce przełknąć. Rozmasowałam mu łapy ale to nie wiele pomogło. Teraz jak u niego byłam to zmienił pozycję ale dalej na nic nie reaguje:shake:[/QUOTE] szybko wezwij weta czy on te sterydy brał przez jakiś czas po tamtym osłabieniu? musi zobaczyć go lekarz!
  2. Cudeńka. Gufiś, dzidziulek malutki te zawadiackie oczka....
  3. [quote name='kinga']Oj tam oj tam. Wy się zaraz z tych beniutków naśmiewacie :mad:. Jedna co noc, jak my osobiście zapomnimy go wynieść - dobiera się do kosza na śmieci i rozwleka po całym domu na czynniki pierwsze to, czego nie uda jej się zeżreć. Biada temu, kto rano pierwszy wstaje i schodzi na dół - ja specjalizuję się w najgłębszym spaniu wtedy, gdy dzwoni budzik :p. Jest zdecydowanie szersza, niż dłuższa - i to na czym tak spasiona :oops: - na śmietnikowych resztach. Wstyd i hańba dla DS. Apeluję do niej, aby spojrzała na siebie w lustro - ale bez odzewu :shake:. Druga zamyśliła się wczoraj głęboko, patrząc na moje ogródkowe prace ziemne - z rabaty kwiatowej przy studni wykopałam sporo roślin, i została pulchna ziemia, którą Yeti była zafascynowana. Problem był w tym, że musiała sforsować 20-cm drewniany płotek, aby tam wleźć. Stała przed tym płotkiem zafrasowana, i dumała, dumała, JAK to zrobić. Mój mąż stwierdził, że skoro Yeti kombinuje - to nie ma niebezpieczeństwa, do jesieni jej zejdzie :p. No. Nie ma się z czego śmiać. Nie każdy ma wysokie IQ :niewiem: - i nie ich wina.[/QUOTE] a może Cię zaskoczy i przejdzie przez ten płotek, kto wie?
  4. [quote name='Basia1968']A tuta sa nasze psiaczki i kociaczki na psim ranchu :loveu: nie wszystkie obfocone ale większość tak [URL]https://plus.google.com/photos/117749590535546203132/albums/5738022562268343265?banner=pwa[/URL][/QUOTE] piekny zwierzyniec
  5. oby wszystko się ułożyło pozytywnie dla słoneczka
  6. Pierwszy raz zobaczyłam tyle jej zdjęć! Jakie ona ma wysokie łapki, myślałam, że jest dużo niższa. I uszka podniesione i wyraz pyszczka nie ten. Fajnie, że mała dobrze się czuje.
  7. [quote name='ma_ruda']Napisz na forum krak-wetu- tam masz szansę na odpowiedź doświadczonego lekarza wet. Wprawdzie jeżeli to pilne to może być problem, bo czasem trzeba poczekać na odpowiedź kilka dni. A ja z ciekawości zapytam o tę witaminę- jakie ma działanie. Sama walczę z chorobą wątroby mojej suni. Jest podejrzenie nowotworu i częściowej marskości. Leczę ją ...swoim optymizmem i desperacko szukam ratunku.[/QUOTE] amigdalina to wit która podobno działa przeciwrakowo, jeśli chodzi o dawkowanie to czytałam, że 1 pestka moreli (kt ta witamine zawiera) na 5 kg ciała.
  8. a to łobuz
  9. piekny pies, może zgubił się komuś.
  10. [quote name='Aimez_moi']Kinga....prosze napisz ksiazke....z zycia beniutkow......:):)[/QUOTE] jestem za chętnie przeczytam
  11. Boże drogi, ktoś mu przywiązał pewnie jak był jeszcze mały i wrósł mu w skórę. I Ci ludzie go widzieli tyle czasu i nikt mu nie pomagał??? Jak dobrze, że już uratowany.
  12. Piekne, ale koniecznie razem muszą znaleźć domek.
  13. [quote name='mmd']Gucio coraz mniej kuleje, już nie człapie jak dziadek, ale zaczyna nawet biegać. Wspina się też na dwóch łapkach po mizianko :) Jest niesamowicie delikatny i taki... dżentelmeński :) Dziś umówiłam go na randkę z sąsiedzką sunią. Bardzo pozytywnie się przywitali. Z chłopakami raczej mocno z rezerwą. A w ogóle od wczoraj na spacerach, jak kogoś zobaczy robi "hau hau", nie ujada tylko woła "zobaczcie, mam swojego ludzia" ;) Daje się głaskać każdemu. Przed chwilą odkryłam, że bardzo boi się mopa, sztywnieje ze strachu.[/QUOTE] mam swojego ludzia.... mam nie możesz sprzątać :) oszczędź chłopaka..:)
  14. fajnie będziesz miała z nim jakis kontakt?
×
×
  • Create New...