Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. jak tam dzis czuje sie maluszek?
  2. [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2229077304097&set=p.2229077304097&type=1&theater#!/ulcik.pa[/URL] nie umiem tego wstawic inaczej
  3. wylałam tony łez nie tak miało być okrutny jest ten świat [*]
  4. [quote name='iwoniam']ale się tu puuuusto zrobiło chyba wszyscy wyadoptowali pieski i na wakacje pojechali :( masz może jakiś szerszy opis tej suni? Ktoś sprawdzał w Racławicach?[/QUOTE] ściągnęłam to z facebooka, nic więcej nie wiem na temat tej suni.
  5. [LIST=1] [*]! Mania dalej zaginiona, uciekła w czasie burzy, poszukiwana w Krzeszowicach i okolicach ! proszę udostępniajcie na swoich tablicach - tel do mnie 501178384 . dziękuję !!! [/LIST] [URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2229077304097&set=p.2229077304097&type=1&relevant_count=1"][IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/c0.0.403.403/p403x403/599541_2229077304097_560550728_n.jpg[/IMG] [/URL]
  6. [LIST=1] [*]! Mania dalej zaginiona, uciekła w czasie burzy, poszukiwana w Krzeszowicach i okolicach ! proszę udostępniajcie na swoich tablicach - tel do mnie 501178384 . dziękuję !!! [/LIST] [URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2229077304097&set=p.2229077304097&type=1&relevant_count=1"][IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/c0.0.403.403/p403x403/599541_2229077304097_560550728_n.jpg[/IMG] [/URL]
  7. UWAGA! Mania dalej zaginiona, uciekła w czasie burzy, poszukiwana w Krzeszowicach i okolicach ! proszę udostępniajcie na swoich tablicach - tel do mnie 501178384 . dziękuję !!!
  8. Jak dobrze, że jest u Ciebie, tak o niego dbasz :)
  9. [quote name='iwoniam'][B]Sarenka [/B]została wczoraj wysterylizowana. Troszkę źle się czuje, ale leki podane. Koszt zabiegu: 220zł i teraz jesteśmy już na minusie :( rozliczenie - str 1, skany będą jak będę w stanie zeskanować. Na razie mam tylko 1 wolną rękę. zapłaciłam paniom doktor 200zł za pieski z Amoka, Iwonce wysłałam drugie 200zł na opłacenie [B]Trufli, Kafirka, Szczęściary. [/B] wojtus - odezwiesz się?? otrzymuję informację na PW, ze na tylu wątkach bywasz, a tu? wszyscy czekają na Twój ruch. transportu [B]Zorii [/B]tu nie wliczałam nawet, bo i tak nie ma od czego odjąć, skoro konto na minusie.. Mam karmę dla maluchów. (20 kg !! od pana Stanisława i Ikusi). Zawiozę ją, ale teraz nie mam za co jechać do Iwanowic. Jutro sterylizacja [B]Loxi i Gaji. [/B]Nie ma na co czekać. ustaliłam z paniami dr, ze zapłacę za ich zabiegi pod koniec miesiąca, bo teraz nie mam z czego :( jeśli możecie to podnoście bazarek. Musimy mieć pieniądze na pomoc maluszkom :) ps. w Bukownie jest [B]suczka [/B]z Olkusza [B]z 3 maleństwami.[/B] Mają może tydzień. Są malutkie. Mama ok 10 kg, Jedno zostało zagryzione, bo sunia cały czas próbuje je gdzieś ukryć. Czy znacie jakiś spokojny DT, gdzie można by te psinki przechować? One bbb. pilnie muszą zmienić miejsce..[/QUOTE] jakies zdjęcie tych maluszków? z 2 bazaru jest 400 zł, nie mam jeszcze wszystkich wpłat ale ufam, że na dniach dojda więc wyślę Ci dzis przed wyjazdem kasę. Pilnujcie kolejnego bazaru bo nie będę w stanie go podnosić tak czesto jak poprzednie; a to dużo daje. Myslę, że też sprzedamy dużo. A potem zrobimy nastepny ;)
  10. od jutra do 25.07.12 bedę na dogo z doskoku, bardzo prosze wszystkich o podnoszenie bazaru: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228897-Firanki-ksiażki-ciuchy-i-inne-na-dt-Iwoniam-do-25-07-12-godz-22-00[/URL] bazar przełożony do 27.07.12
  11. [quote name='Ellig']Z Cezarem wszystko w porzadku, czuje sie bardzo dobrze:)Rozmawialam tez z bardzo milym i przyjaznym zwierzakom Panem ze SM w Kętach.Opowiedzial mi cala historie ze zlapaniem Cezara z tym ,ze nr telefonu na obrozy byl nie czytelny, ze na terenie wysypiska SM ma ustawine 3 kojce, gdzie przez kilka dni sa trzymane , karmione i pojone psiaki za nim nie znajdzie sie wlascieciel ale maja na to tylko 2 dni potem odwoza psiaki do schroniska, itd. Dziekuje bardzo SM za pomoc w lapanu Cezara, wiecej napisze jak bede miala lepszy dostep do internetu.Pozdrawiam:)[/QUOTE] jak dobrze, że z pieskiem wszystko w porządku.
  12. skąd i dokąd trzeba przewieźć psa?
  13. [quote name='toyota']Ewelina dostała przez przypadek paczkę z drogimi fantami i pomimo, że otrzymała 20 zł na konto na ich odesłanie, nie zrobiła tego. Ja natomiast pożyczyłam Leosiowi na drogę obrożę po moim podhalanie. Obroża była nowa Pitmana i miała dla mnie wartość pamiątkową, chociaż tak się złożyło, że mój pies miał ją na sobie tylko kilka razy. Sceptiques miała mi tę obrożę odesłać, ponieważ Leo miał dostać obrożę w prezencie od Taks. Oczywiście obroży nigdy nie otrzymałam. Pal licho z tą obrożą, niech mu służy, ale widzę, że to nie było przez zapomnienie... Mam nadzieję, że Leo rzeczywiście ją nosi. Ciekawe, czy Taks wysłała wtedy obrożę dla Leo ?[/QUOTE] przykre to jest :( tyle osób się zaangażowało w pomoc dla Leo i ktoś to wykorzystał :( ciekawe ile jeszcze osób się upomni o 'coś' ode tej osoby. jak ona może spać spokojnie ? przecież jak miala problemy to mogła powiedzieć.
  14. [quote name='Ikusia']Malgoska, nie spodziewałam się, że włożysz tyle pracy w ten bazar. Foty firanek są genialne!!! Jak miałaś na to siłę!? Godne podziwu:crazyeye:. Jesteś wielka. Będę rozsyłała.[/QUOTE] nie wszystkie jeszcze wystawiłam :) ale bedzie na kolejny bazar :)
  15. [quote name='Nikaragua']Kolejny bazar dla Leosia zakończony :) Będzie na 3 zabiegi :multi:[/QUOTE] super! :multi:
  16. [quote name='kokanigra']Okolice Ruczaju i Zakrzówka :)[/QUOTE] ło matko, toż to drugi koniec kraka
  17. [quote name='kokanigra']Chciałam tylko napisać, że Mufcia zaliczyła właśnie półtorej godzinny spacer przez łąki..i chodniki najbardziej ruchliwych ulic i jesteśmy z niej baaardzo dumni, bo spacerowicz z niej na medal, jakby od zawsze wychowywała się w centrum- ruch miejski w ogóle nie robi na niej wrażenia, grzecznie spaceruje tuż przy nodze(tak, że czasami czuję jej szorstki nosek na łydce :lol: ) Grzeczna i niezmordowana dziewczynka! A! Paweł ją dzisiaj pięknie wyczesał- tak jej się podobało że aż sama się podstawiała :)[/QUOTE] Na których łąkach mam ją wypatrywać ???
  18. [quote name='barb']Już biegne na bazarek choć troszkę podglądałam w trakcie robienia. Oczywiście postaram się pomóc w reklamowaniu. Czy na początek moge umieścić link w podpisie ?[/QUOTE] jasne i przypomnij mi jak to sie robi
  19. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228897-Firanki-ksiażki-ciuchy-i-inne-na-dt-Iwoniam-do-25-07-12-godz-22-00?p=19309782#post19309782[/URL] [B][I][FONT=century gothic][SIZE=5]zapraszam na kolejny bazarek na pieski w dt u Iwoniam, prosze o podnoszenie i reklamowanie :) dziękuję :)[/SIZE][/FONT][/I][/B]
  20. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228897-Firanki-ksiażki-ciuchy-i-inne-na-dt-Iwoniam-do-25-07-12-godz-22-00?p=19309782#post19309782[/URL] [B][I][SIZE=5]zapraszam na kolejny bazarek i proszę o podnoszenie :) i reklamowanie :)[/SIZE][/I][/B]
  21. [quote name='kokanigra']Melduję się na wątku :) Z opóźnienie proszę wybaczyć ale wiekszość czasu wypełnione mam diabełkiem....albo raczej aniołkiem, bo Mufcia jest taka grzeczna, że....chyba się jeszcze po prostu nie rozkręciła:evil_lol: Nie szczeka, z gracją przestawia doniczki na parapecie, miskę opróżnia w mgnieniu oka( i suche i kurczaczek i suszona wołowinka(prezent powitalny od sąsiadki) - wszystko smakuje), tej nocy kiedy przyjechaliśmy raz zdarzyło jej się zrobić siku na dywanik,ale tylko wtedy-bo teraz jak chce wyjść to zaczepia i biega do drzwi(bardzo mądra psinka :lol: ), spacery uwielbia, już jak się ubieramy to ogonek merda jak szalony, na spacerze łanie chodzi przy nodze (tak tak raz jednej raz drugiej- ale ładnie :eviltong:), co jakiś czas skoczy na mnie jakby mówiła "fajne, duża że ze mną wyszłaś-dzięki!" :) ) , inne pieski ignoruje choć jako nową gwiazdę na osiedlu- wszystkie chcą ją przywitać :razz: , śpi też grzecznie, pierwszą noc na swoim posłanku przy łóżku, a wczoraj między nami - całą noc spokojnie przespała przytulona do mnie (chociaż Paweł twierdzi, że trochę się wierciła... ja myślę, że mu się zdawało ;) ). No i malutka nie odstępuje mnie na krok...teraz też leży z łebkiem na klawiaturze :loveu: Takiego wspaniałego mamy piesa, że cud, miód i malina! :p[/QUOTE] Mufolek kochany, dobrze trafił:)
×
×
  • Create New...