-
Posts
23786 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maciek777
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Oby tylko w ten sposób I się w dalszej części wątku wyjaśniło dlaczego robi taki hałas Ale o jakąś agresję przy misce to go nie podejrzewałem... Może bazarek z ciepłymi skarpetami z psiej "wełny"? Coś musi być na rzeczy z tym osiołkiem Przykro mi... Kolejna strata. Podziwiam Cię jak to wszystko znosisz... I ja mam taką nadzieję. Znowu okazuje się, że wyniki badań to tylko liczby i pies może czuć się dobrze mimo złych wyników. Oby jak najdłużej! Mają jakiś zmysł artystyczny Niech się trzyma i walczy z chorobą. Dosyć tych rozstań na razie. Myślę, że wg niego, on JUŻ jest w domu -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Zdaje się, że ten strach to już zostaje w zwierzakach do końca Zapraszam w takim razie ponownie i również pozdrawiam Przepraszam Was na KOLEJNĄ nieobecność Już wstyd mi się tłumaczyć bo nic mnie nie usprawiedliwia. Dzisiaj wpadam tu tylko na chwilę, a jutro postaram się nadrobić zaległości na Waszych wątkach. Teraz fotki, z czego większość z tego weekendu Dopiero jak je wgrałem na kompa przed chwilą, to się okazało, że sporo zdęć jest poruszonych, zwłaszcza kotów więc będzie ich mało tym razem, ale nadrobimy -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Znaczy, że wcale nie taki chory No mówię przecież, nie jest tak źle i jak wyniki? Rzeczywiście trochę lat mu ubyło -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Na nowe sytuacje głównie reaguje strachem i ucieczką. Ale potrafi zrobić użytek z zębów... Chyba gdzieś podjada i nawet nie chcę myśleć co bo je tyle samo co Inka, a ta jest prawie dwa razy lżejsza i nie tyje -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Maciek777 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Grześ niech też się czuje pozdrowiony -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Aaro chyba po raz pierwszy był w domu, a tym bardziej w kąpieli Nad zdjęciami całej gromady pracuję Diana na szczęście powoli chudnie. Jak przyjechała w lipcu to miała 41 kg, a tydzień temu 38,5 kg -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Mogą zaglądać na takie wątki, bynajmniej nie z miłości do zwierząt Jak dobrze, że się udało zrobić tę sterylkę!!! Niektórzy wstydu nie mają. Sam byłem raz świadkiem jak do weta przyszła pani z małym psem na łańcuchu Przykro mi bardzo. Nigdy nie jest na to dobry czas. Niech sobie teraz biega beztrosko. -
Miniaturowa sunia na stałe w DT. 27.12.2021 [*]
Maciek777 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
I ja trzymam... Trochę czasu minęło. Jak teraz jej zdrowie? -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Dziękuję bardzo. Dobrze znowu Cię widzieć. Myślałem, że już tu nie zajrzysz. Bardzo się opuściłem z tymi zdjęciami. Muszę się brać za nie. Tyle, że niestety Bajowych oczywiście już nie będzie... Jednak przeszukałem telefon i mam niepublikowany filmik i kilka fotek. Filmik stary bo jeszcze nawet Panda na nim jest Po przesłaniu na YouTuba, jakość bardzo się popsuła. Chyba nigdy tego nie zrozumiem dlaczego tak się dzieje. A tu kilka fotek. Z tym, że muszę Wam kogoś na nich przedstawić. To jest Aaro Pies mojej siostrzenicy. Przygarnęła go, porzuconego w lesie, jeszcze przed Bożym Narodzeniem. Miał zostać na miesiąc więc nawet Wam go nie pokazywałem. Sprawy się pokomplikowały i on nadal u mnie jest. Tzn mieszka w pomieszczeniu gospodarczym. Innym niż Baj i Alfred zimą więc z niczym to nie kolidowało. -
Piękny uszak Moja króliczka była do niego podobna. Z tego co czytam to nie jest chyba jasne jakiej jest płci?
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Cieszą takie wieści Nie wiedziałem, że odpisuję prawie po 3 miesiącach Dużo się u mnie działo, wiesz to, ale i tak to nie usprawiedliwia tak długiej przerwy Z wiekiem czas bardzo szybko płynie i boję się co to będzie za 10 lat... Z pewną ulgą zobaczyłem, że przez ten czas tutaj postów przybyło chyba kilka razy mniej niż się spodziewałem. Chociaż w zasadzie nie jest to dobre. Już coraz więcej osób powoli wycofuje się z Dogo, a przynajmniej rzadziej tu zaglądają Ale na razie cieszmy się ze swojego towarzystwa póki ono jest Bardzo mi przykro i przepraszam, że tak późno przychodzę. Ty na "moim" wątku wypowiadasz się zawsze na bieżąco. Lepsza śmierć niż ciężkie życie, a pewnie takie by miał gdyby udało się go jakoś przywrócić do "normalności". Nowej, gorszej, normalności. Tego jestem pewien, jak i tego, że też jeszcze je kiedyś spotkamy... Dobrze, że w ogóle jest coś dobrego, chociaż powinno być na odwrót. A Ty szukasz domu gdzieś daleko Ale porównanie Nadal nikt??? Chyba już raz był potraktowany jak zabaweczka Waga królika, a nie psa Wykastrowanego królika Też tak uważam Brak słów na takich sąsiadów! Moi mają podobne podejście. Chyba nic nie da się zrobić... I co teraz będzie z małymi? Już przyszli do Ciebie po pomoc czy sami sobie poradzą, obojętnie jak, ale poradzą? Ajjj Nie ma psów idealnych niestety Piękna akcja! Jesteś niesamowita Tak serio serio Nie boisz się czasem, że ktoś niepowołany może podczytywać te posty? Tym, jak ciężko Ci rozstawać się z tymczasowiczem, potwierdzasz właśnie jak bardzo nadajesz się na DT Co prawda, Twój ból i tęsknota to już inna sprawa, ale psy są u Ciebie bezpieczne, zaopiekowane i kochane -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Masz rację Jednak oby to nastąpiło jak najszybciej bo on sobie zaczyna Baja zastępować mną i chodzi za mną krok w krok. Nie chcę by miał lęk separacyjny To prawda, że tego typu psy raczej nie mają co liczyć na adopcję, ale z drugiej strony, inne, takie "ładniejsze" też potrafią długo siedzieć bez żadnego zainteresowania nimi Bardzo się cieszę, że sobie o mnie przypomniałaś w tej sprawie Muszę szczerze powiedzieć, że nie wiem jeszcze bo trzeci nie zaszkodzi, ale w rodzinie mam pewnego królika, który był trochę pochopnie wzięty. Tzn jest to złe słowo bo został uratowany bo też znaleziony na ulicy, ale trochę czasu dla niego brakuje więc rozważamy czy nie lepiej byłoby mu u mnie, z moimi królikami Lada dzień będę wiedział. A tak żeby polecić jakąś organizację zajmującą się królikami to nie mam nigdzie znajomości ani jakiegoś wglądu, która jest lepsza, a która gorsza więc tu niczego nie doradzę Również pozdrawiam! -
Miniaturowa sunia na stałe w DT. 27.12.2021 [*]
Maciek777 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
O tak, bardzo szybko Ja tu dotarłem gdy lato już jest w swojej drugiej połowie. I to bardzo Musiałem jednak oszczędnie zarządzać moim przydziałem "lajków" na dzisiaj bo by mi zabrakło na wszystkie zdjęcia Można i w tę stronę Piękna jak zawsze i się nie starzeje Chyba kiedyś już napisałaś co to za rasa, ale możesz jeszcze raz? Bo to zwykle tak wygląda Jak te ceramiczne owieczki pokryte tym sztucznym, watowatym futrem Oby, oby -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Maciek777 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Jakieś nowe Grzesiowe wieści? -
klaus i enzo >>> Klaus nadal czeka na swojego człowieka... Enzo ma dom! <<<
Maciek777 replied to Olena84's topic in Psy do adopcji
Ja też -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Nie masz za co przepraszać. Ja również rzadko już tu niestety bywam. Jak chyba większość z nas tu obecnych. Dziękuję i ja Tobie również współczuję z tego powodu. Wiem, że on nie był Ci obojętny i też to przeżywasz. I ja dziękuję za spory udział w tym, że Bajutek ostatecznie mógł zamieszkać u mnie. Zapraszam jak najbardziej. Też uważam, że wspiera i pilnuje tu porządku jak on to zawsze robił. Na początku to nawet biegać przy nim nie było wolno bo od razu uspokajał takiego osobnika, bez względu na to czy był to pies czy człowiek Wielka szkoda, że się spóźniłem z suniami o tydzień, ale z drugiej strony, w planie była tylko jedna więc padło by na inną. Alfred powinien się cieszyć Jednak on średnio zadowolony ze swojej roli. Nie ma z nimi takiego kontaktu jak z Bajem. To byli przyjaciele przez lata, a z nimi to raczej traktują się dość obojętnie. Może z czasem się to zmieni. Oby Dziękuję za wyrazy współczucia. Jak się domyślam, w ostatnim czasie musiałaś podjąć tę decyzję? I bardzo dziękuję ponownie. Tak tylko krótko napiszę o nowościach. Byłem dzisiaj z Inką i Dianką u weta bo żle się dogadałem w schronisku. tylko Dianka miała badanie krwi i to bardzo okrojone. Teraz obie miały normalne i wszystko jest OK Tylko Inka ma małe problem, np drżenie tylnych łap, ale zobaczymy czy uda się temu zaradzić Notropilem. Prawdopodobnie jest to po prostu starość, ale wachlarz badań i leków jest jeszcze dość duży. I były zważone. 21 i 41 kg. Myślałem, że Dianka jednak będzie miała więcej oceniając po problemie z włożeniem jej do bagażnika To Bajutkowi waga zawsze wahała się w okolicach 30 kg, a był wyższy i dłuższy. Ale jednak węższy -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu