-
Posts
23609 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kejciu
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Kejciu replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Wie ktoś może kiedy Dni Ziemi i czy Znajdki będą? -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Kejciu replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Bazarek: https://www.dogomania.com/forum/topic/345015-książki-od-kamila-proc-dla-znajdek/ -
Świąteczne mydełka Wielkanocne link: https://www.dogomania.com/forum/topic/344912-świąteczne-mydełka-wielkanocne/
-
Poszewki na Jaśki i ubranka dla piesków link: https://www.dogomania.com/forum/topic/342066-poszewki-na-podusie-jaśki-ubranka/
-
Dlatego domek jaki będzie miał zaszczyt zaopiekować się Tobim hehe będzie wyjątkowy :) nie jakieś tam podwórko bez wstępu do domu itp. tylko mam nadzieję że będą to SALONY hihi :D Ustaliłam z Dorotą że moją wizytę przełożymy na weekend jak zrobi się cieplej bo w ten temperatury nie zachęcały do spacerowania, a jak zrobi się cieplej to przyjadę i wybierzemy się na jakąś wycieczkę :) Jutro wysyłam paczuszkę z ciasteczkami dla naszego Serdelka :) ( parófffkożercy ) :D
-
powiem szczerze że wogóle bardzo mało osób przychodzi ze zwierzakami które są na Barf - przynajmniej do lecznic w których ja miałam praktyki więc ciężko mi się wypowiedzieć ale nie przypominam sobie abyśmy mieli w lecznicy nerkowca z tym sposobem żywienia.
-
Niestety koci katar jest taki perfidny że nawet jeśli Rudolf poczuje się lepiej, całkiem duże prawdopodobieństwo że mimo przeleczenia złapie od Koloratki ponownie :( Ja miałam na tymczasie Brysia z zamurowanej kamienicy, totalnego dzikuska - przyjechał z kk, mój Cici się zaraził mimo że był szczepiony i nie miały fizycznie kontaktu bo były w oddzielnych pomieszczeniach ale widocznie ja przeniosłam ( a przebierałam się za każdym razem jak wchodziłam i wychodziłam do pokoju ) ale o zarażenie nie trudno. Mój Cici bardzo słabo to przeszedł, Bryś po kilku zastrzykach poczuł się lepiej - a Ewcia kichnęła tylko kilka razy. Także nawet te szczepionki o czym pewnie wszyscy wiemy nie chronią ale powinny powodować łagodniejszy przebieg choroby - co u nas akurat nie miało miejsca. Jeszcze tylko podpowiem bo są koty które bardzo dużo śpią z natury :P ale jeśli to by było niepokojące to proponuję sprawdzić nerki ( kreatynina, mocznik... ) z praktycznego doświadczenia w lecznicach jest to najczęstszy objaw choroby nerek a w dzisiejszych czasach nawet sobie nie zdajecie dziewczyny sprawy ile kotów na nerki choruje :( co 2-3 kot w lecznicy ma ten problem :( masakra....a wszystko głównie przez żywienie.
-
W swoim dogomaniackim domku :) Mały piesek, co ZAMARZAŁ na środku wsi
Kejciu replied to malagos's topic in Już w nowym domu
jakie on ma superanckie skarpetki :D na przednich kończynach :D -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
Kejciu replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
I ja czekam z niecierpliwością na sobotę :) -
W swoim dogomaniackim domku :) Mały piesek, co ZAMARZAŁ na środku wsi
Kejciu replied to malagos's topic in Już w nowym domu
I ja trzymam kciuki! -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Kejciu replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Zapraszam: