Jump to content
Dogomania

Kejciu

Members
  • Posts

    23609
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Kejciu

  1. Magdalenkkaa sorry ale nie wyobrażam sobie nie pójść z psem do weta...może cierpi....poszukaj lecznicy która skredytuje wizytę lub jakiejś findacji ale na Boga nie siedź bezczynnie i nie patrz jak pies umiera w cierpienich...
  2. A będą jakieś bazarki ?może chcecie ciasteczka ?:)
  3. tak jest RTG - dajmy odsapnąć chwilę Dorocie i jak będzie mogła napewno napisze. Wczoraj spędzili cały dzień w Klinice a dzisiaj normalnie do pracy więc na spokojnie poczekajmy na opisy :-)napewno wszystko wkleimy. Wiem że koszty zabiegu były duże - może ktoś zechce wesprzeć nas w bazarku ? Może ktoś zrobi cegiełkowy ?
  4. A tutaj Tobi w oczekiwaniu na przystanku na trwamwaj :-)
  5. Jeśli ktoś zobaczy w nocy czerwony migający punkt - to duże prawdopodobieństwo że to Tobi będzie na wieczornym spacerku :D
×
×
  • Create New...