Jump to content
Dogomania

Kejciu

Members
  • Posts

    23609
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Kejciu

  1. Kochani bardzo chciałam podziękować na mój apel :) Udało nam się zebrać 305zł!!! Bardzo proszę sprawdźcie czy nie pominęłam żadnej wpłaty - rozliczałam bazarek i przez pomyłkę mogłam jakiejś wpłaty nie dopisać dlatego bardzo proszę sprawdźcie czy Wasza jest odnotowana na poniższej liście: tomcug - 20zł Ewa Marta 20zł Zmysł - 30zł Isiak - 30zł Mikaga z Miką 30zł Jola_li - 25zł Elik 20zł terra 20zł Kamila Proc - 20zł Andegawenka - 20zł Bakusiowa 50zł mdk8 - 20zł suma = 305zł Zamówienie zrobiłam na kwotę 284,40zł ( bo nie było jeszcze ostatnich wpłat więc 20,60zł zodwiestaje na następne zamówienie ) Paczki dwie dotarły - po konsultacji z panią Żanetą zamówiłam następujące produkty Kotełki jak widać chyba były zadowolone :) Bardzo dziękuję jeszcze raz za taki zastrzyk jedzenia dla kotów Ewci - za jakiś czas może ponownie zrobimy taką : akcję : jeśli będą chętni ?:)
  2. czyli będzie dodatkowo 50 zł bo Zmysł 30 i Ewa 20 Może umówmy się że zamówię już karmę a jak ktoś będzie w przyszłości chciał się dołożyć to znowu zaapelujemy ? Poproszę Panią Żanetę o wybranie co kotki jedzą i oczywiście o zdjęcia :) bardzo wszystkim dziękuję :*
  3. kolejne wpłaty: Mikaga z Miką 30zł Jola_li - 25zł czyli mamy już 235zł !!!!! :)
  4. Kochani mam obecnie takie wpłaty: Elik 20 terra 20 Kamila Proc 20 Andegawenka 20 Bakusiowa 50 kejciu 30 mdk8 - 20 suma =180zł z tego co pamiętam czekamy jeszcze na wpłaty i będziemy zamawiać :) to niesamowite że w tak krótkim czasie dogomaniaczki są w stanie się zmobilizować:)
  5. u mnie w ten sposób został pierwszy koci tymczasowicz :) i nieco później ale z innych powodów u moich rodziców Pepsi :)
  6. wysłałam dziękuję za taki ogromny odzew :)
  7. DZIĘKUJĘ wysyłam numer konta :) zobaczymy czy ktoś się zgłosi przez weekend chętny jeszcze jeśli nie to w okolicach wtorku środy pewnie złożę zamówienie :)
  8. Chciałam zapytać czy ktoś byłby chętny aby dorzucić się do zamówienia paczki dla kociaków którymi opiekuje się p. Żaneta ? za jakiś czas pewnie znowu będę robiła zamówienie więc gdyby ktoś chciał dorzucić grosik to proszę o info :)
  9. To akurat nie był facet do przywiązania :) więc cieszę się że tak wyszło :) i nie musiałam go zbywać sms i nieodbieraniem tel :) ogólnie jego stosunek do zwierząt jest inny niż mój więc nie ma o czym mówić :) Jak powiedziałam że adoptowałam 16 letniego psa ze schroniska to zapytał " po co Ci taki stary pies nie można było młodszego ?":) więc sam się zweryfikował :) nie dogadalibyśmy się hahaha trzymam kciuki aby decyzja o godzinie 16 była pozytywna :):):)
×
×
  • Create New...