Jump to content
Dogomania

Kejciu

Members
  • Posts

    23609
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Kejciu

  1. dokładnie wiem o czym piszesz...zgadzam się w 100% - ktoś kto nie miał z tą chorobą styczności - nie wie jak to jest naprawdę....
  2. Dziękujemy za wpłaty Danka488 50zł ( ze sprzedaży ubranek dla psa które podarowała Paulina ) oraz Jolata08 - 10zł wielkie dzięki!
  3. I mega kawał dobrej roboty - nadal sobotnia rehabilitacja
  4. Podróż Tobisia z gryzaczkiem na rehabilitację sobotnią
  5. Bazarek dla Tobiego - różności :)
  6. Kończymy bazarek z Pauliną na podreperowanie funduszy :) podam link jak uzupełnię opisy :) a wieczorem postaram się wgrać filmy :)
  7. Ciekawe czy Tobi przygotował się na Halloween :D
  8. Pozwolę sobie wstawić zdjęcia jakie otrzymałam od Pani Żanety Jak tylko p. Żaneta znajdzie chwilkę - obiecała napisać kilka słów :) Jeszcze raz bardzo serdecznie wszystkim dziękuję za zrzutkę:)
  9. Dziękuję Jolanta08 za wpłatę 10zł - wpisujemy w rozlieczenia :)
  10. Podobno w niedzielę ma padać :( więc trzeba łapać ostatnie promyczki słońca :)
  11. Szykujemy razem z Pauliną bazarek dla Tobiego - jeszcze muszę poszperać co bym miała do wystawienia - może coś wynajdę. Gdyby ktoś chciał przekazać fanty będziemy wdzięczne :)
  12. bardzo dziękuję :* już na moim koncie :)dopisuję :)
  13. Otrzymałam wpłatę od Paulina1993 - 100zł W sobotę na bieżni wodnej poszła równo stówka więc saldo pozostaje bez zmian.
  14. Zarasta futerkiem :) i to w expresowym tempie jak ostatnio :)
×
×
  • Create New...