-
Posts
23609 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kejciu
-
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
dwa kociaki z trójki już w nowych domach, trzeci czeka na konsultację u ortopedy w sprawie tej nóżki. Udało się złapać piękną tricolorkę która urodziła niedawno kociaki i była w ponownej już wysokiej ciąży - jest po zabiegu sterylizacji i szukamy dla niej nowego domu. Okazała się mega miziakiem, płacze w kennelu chce wyjść a do ludzi bardzo się łasi - no i dodatkowo ubranko pooperacyjne ją stresuje. Osoba na której posesji się okociła i mieszkała zgodziła się aby znaleźć jej nowy dom więc jak tylko taki się znajdzie nie wróci na ulicę. Jest bardzo podobna do mojej byłej tymczaski Koko - również tricolorki - ma około 2-3 lat więc młodziutka. W domu wieczorem wrzucę zdjęcia. -
Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !
Kejciu replied to terra's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
Bakusiowa 50zł Ewa Marta - 50zł Elik - 40zł Kejciu - 20zł Tomcug - 50zł mamy już 210 zł :) -
Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !
Kejciu replied to terra's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
ojej nie wiem dlaczego ale nie miałam powiadomień o odpowiedzi na wątku :( wysłałam numer konta Ewie i Elik Bardzo mi przykro z powodu śmierci zwierzaczków ale niestety taka kolej rzeczy :( to prawda że na żadną z nich nie da się przygotować :( ehh.... -
Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !
Kejciu replied to terra's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
Mam pierwszą wpłatę od Bakusiowa 50zł - dziękuję :) -
Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !
Kejciu replied to terra's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
To może ustalę termin do niedzieli tj. 26.05.2019 - jeśli ktoś jest chętny proszę o info podam numer konta, następnie napiszę do p. Żanety i ustalimy co kupić i wtedy zamówię :) -
Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !
Kejciu replied to terra's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
Drodzy - zjawiam się ponownie z zapytaniem :) czy robimy jakieś wspólne zamówienie dla Koteczków Ewy ? -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Wpłynęła jeszcze wpłata 15zł - wpłaciłam ją na aktywną zrzutkę.pl dla Marzeny kociaków - bo karmę już wcześniej zamówiłam :) -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Bąbelek otrzymał wsparcie w kwocie 200zł które po konsultacji z Kwiaciarenką rozdysponowałyśmy w następujący sposób : Bardzo bardzo dziękujemy za pomoc! -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
właśnie nie pobiera, jest mniej popularna ale nie pobiera - można dobrowolnie przekazać % ze zbiórki ale nie pobierają automatycznie jak na innych portalach :) -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Poker udało mi się ze zrzutką: https://zrzutka.pl/z/kociakitrojaki jeśli wolisz tradycyjnie numer konta to podam na pw tylko niestety nie będę miała potwierdzenia żadnego bo nie mam wglądu w konto Marzenki. A poprzez zrzutkę będę mogła zamówić karmę i wstawić potwierdzenie zamówienia. -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
-
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
-
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
I sunia - taki szybciutki opis i szybkie olx https://www.olx.pl/oferta/mloda-mala-5-kg-sunia-do-adopcji-CID103-IDzFl3q.html -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
próbuję zrobić zrzutkę.pl dla kociaków - tam nie pobierają żadnych opłat za wyplaty pieniędzy jak na innych portalach ale coś mi sie nie chcą załadować zdjęcia - będę próbowała dalej. poniżej zdjęcia kociaków -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Za momencik wrzucę :) bo dopiero z pracy wracam :) mam zdjęcia i suni i kociaków wieczorem pokażę -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
przeklejam: W niedzielę późnym wieczorem dostałam telefon od sąsiadki z mojej wsi – że na podwórku u sąsiadów są 4 już nie całkiem małe bo około 3-4 miesięczne koty. Były 4…. Sąsiadka usłyszała przeraźliwy wrzask i krzyk, pies sąsiada zagryzł jednego z maluszków… niestety nie udało się go uratować. Zostały 3, zadzwoniła roztrzęsiona do mnie co ma robić – przyniosła maluchy do mnie. Wyziębnięte, wystraszone, śliczne puchate kuleczki. Nie wiadomo skąd się tam wzięły, czy się tam urodziły czy ktoś celowo podrzucił na posesję gdzie biegał luzem ogromny pies aby pozbyć się kłopotu…nie chcę nawet o tym tak myśleć. Dzieciaki są u mnie odizolowane w domu w kennelu. Nie mogą trafić do reszty kotów bo walczymy z kocim katarem i to byłby dla nich wyrok. Podałam im advocat, odrobaczyłam, czeka ich szczepienie… jeden kotek dziwnie chodzi – podejrzewam ( abym się myliła ) że pies mógł i jego nie oszczędzić ale jakimś cudem bidak się wyrwał i uratował. W piątek zabiorę go do lecznicy na przegląd. Totalnie nie mogę sobie pozwolić na utrzymanie kolejnych 3 kociaków – jeden z nich prawdopodobnie znalazł już dom, więc zostają dwa. Proszę o pomoc, szukam DT lub DS. Jeśli ktoś miałby do przekazania cokolwiek dla kociąt, dobrej jakości karmę, zabawki, drapak – chętnie przyjmę. Proszę również o pomoc w sfinansowaniu leczenia i diagnostyki całej trójki. Proszę o pomoc w ogłoszeniach. Nie potrafię przejść obojętnie – klatka to nie jest dobre rozwiązanie dla nich, ale nie mogłam zostawić ich na ulicy na śmierć przez zagryzienie bądź przejechanie autem. Kto może w jakikolwiek sposób pomóc ? Do adopcji czeka również niewielka około 5 kg sunia, zabrana z parkingu firmy, wysterylizowana aby już więcej nie rodziła, szukam dla niej pilnie domu stałego, u mnie nie może zostać, popytajcie znajomych, może ktoś z rodziny. Zgodziłam się przechować ją bardzo awaryjnie.