Jump to content
Dogomania

Kejciu

Members
  • Posts

    23609
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Kejciu

  1. dwa kociaki z trójki już w nowych domach, trzeci czeka na konsultację u ortopedy w sprawie tej nóżki. Udało się złapać piękną tricolorkę która urodziła niedawno kociaki i była w ponownej już wysokiej ciąży - jest po zabiegu sterylizacji i szukamy dla niej nowego domu. Okazała się mega miziakiem, płacze w kennelu chce wyjść a do ludzi bardzo się łasi - no i dodatkowo ubranko pooperacyjne ją stresuje. Osoba na której posesji się okociła i mieszkała zgodziła się aby znaleźć jej nowy dom więc jak tylko taki się znajdzie nie wróci na ulicę. Jest bardzo podobna do mojej byłej tymczaski Koko - również tricolorki - ma około 2-3 lat więc młodziutka. W domu wieczorem wrzucę zdjęcia.
  2. Mała niespodzianka :) otrzymałam Tobisiowy filmik :) https://www.youtube.com/watch?v=5LcEz9S-s2M&feature=youtu.be
  3. Bakusiowa 50zł Ewa Marta - 50zł Elik - 40zł Kejciu - 20zł Tomcug - 50zł mamy już 210 zł :)
  4. ojej nie wiem dlaczego ale nie miałam powiadomień o odpowiedzi na wątku :( wysłałam numer konta Ewie i Elik Bardzo mi przykro z powodu śmierci zwierzaczków ale niestety taka kolej rzeczy :( to prawda że na żadną z nich nie da się przygotować :( ehh....
  5. Mam pierwszą wpłatę od Bakusiowa 50zł - dziękuję :)
  6. oj tak :( oglądałam wczoraj w TV - to tereny mojej Babci i Dziadka... ale u nich ( jeszcze ) ok - niestety ciągle nadają deszcze :(
  7. To może ustalę termin do niedzieli tj. 26.05.2019 - jeśli ktoś jest chętny proszę o info podam numer konta, następnie napiszę do p. Żanety i ustalimy co kupić i wtedy zamówię :)
  8. Drodzy - zjawiam się ponownie z zapytaniem :) czy robimy jakieś wspólne zamówienie dla Koteczków Ewy ?
  9. Wpłynęła jeszcze wpłata 15zł - wpłaciłam ją na aktywną zrzutkę.pl dla Marzeny kociaków - bo karmę już wcześniej zamówiłam :)
  10. + 168 ZŁ Z BAZARKU: https://www.dogomania.com/forum/topic/349664-bazarek-dla-tobiego-do-0804-zapraszamy/
  11. Bąbelek otrzymał wsparcie w kwocie 200zł które po konsultacji z Kwiaciarenką rozdysponowałyśmy w następujący sposób : Bardzo bardzo dziękujemy za pomoc!
  12. Przepraszam że dopiero teraz ale natłok spraw i chory kotek u Kwiaciarenki z którym jeżdżę po lekarzach i który jest po 3 operacjach mnie przytloczył. Za otrzymane pieniążki po konsultacji z Marzenką zakupiłam
  13. nie mam żadnych nowych wieści więc wszystko po staremu. Advantixy dotarły, zamówienie z zooplusa również. Dziękujemy wiernie zaglądającym.
  14. właśnie nie pobiera, jest mniej popularna ale nie pobiera - można dobrowolnie przekazać % ze zbiórki ale nie pobierają automatycznie jak na innych portalach :)
  15. U nas od rana ulewa ale jaka!!!! dobrze niech pada bo sucho, ale dzisiaj mega zmokłam bo zapomniałam parasolki :D
  16. Poker udało mi się ze zrzutką: https://zrzutka.pl/z/kociakitrojaki jeśli wolisz tradycyjnie numer konta to podam na pw tylko niestety nie będę miała potwierdzenia żadnego bo nie mam wglądu w konto Marzenki. A poprzez zrzutkę będę mogła zamówić karmę i wstawić potwierdzenie zamówienia.
  17. pięknie dziękujemy - za zabrane pieniążki została zamówiona karma dla kotów:
  18. bardzo dziękuję w imieniu Marzenki - żwirek dotarł
  19. I sunia - taki szybciutki opis i szybkie olx https://www.olx.pl/oferta/mloda-mala-5-kg-sunia-do-adopcji-CID103-IDzFl3q.html
  20. próbuję zrobić zrzutkę.pl dla kociaków - tam nie pobierają żadnych opłat za wyplaty pieniędzy jak na innych portalach ale coś mi sie nie chcą załadować zdjęcia - będę próbowała dalej. poniżej zdjęcia kociaków
  21. Za momencik wrzucę :) bo dopiero z pracy wracam :) mam zdjęcia i suni i kociaków wieczorem pokażę
  22. przeklejam: W niedzielę późnym wieczorem dostałam telefon od sąsiadki z mojej wsi – że na podwórku u sąsiadów są 4 już nie całkiem małe bo około 3-4 miesięczne koty. Były 4…. Sąsiadka usłyszała przeraźliwy wrzask i krzyk, pies sąsiada zagryzł jednego z maluszków… niestety nie udało się go uratować. Zostały 3, zadzwoniła roztrzęsiona do mnie co ma robić – przyniosła maluchy do mnie. Wyziębnięte, wystraszone, śliczne puchate kuleczki. Nie wiadomo skąd się tam wzięły, czy się tam urodziły czy ktoś celowo podrzucił na posesję gdzie biegał luzem ogromny pies aby pozbyć się kłopotu…nie chcę nawet o tym tak myśleć. Dzieciaki są u mnie odizolowane w domu w kennelu. Nie mogą trafić do reszty kotów bo walczymy z kocim katarem i to byłby dla nich wyrok. Podałam im advocat, odrobaczyłam, czeka ich szczepienie… jeden kotek dziwnie chodzi – podejrzewam ( abym się myliła ) że pies mógł i jego nie oszczędzić ale jakimś cudem bidak się wyrwał i uratował. W piątek zabiorę go do lecznicy na przegląd. Totalnie nie mogę sobie pozwolić na utrzymanie kolejnych 3 kociaków – jeden z nich prawdopodobnie znalazł już dom, więc zostają dwa. Proszę o pomoc, szukam DT lub DS. Jeśli ktoś miałby do przekazania cokolwiek dla kociąt, dobrej jakości karmę, zabawki, drapak – chętnie przyjmę. Proszę również o pomoc w sfinansowaniu leczenia i diagnostyki całej trójki. Proszę o pomoc w ogłoszeniach. Nie potrafię przejść obojętnie – klatka to nie jest dobre rozwiązanie dla nich, ale nie mogłam zostawić ich na ulicy na śmierć przez zagryzienie bądź przejechanie autem. Kto może w jakikolwiek sposób pomóc ? Do adopcji czeka również niewielka około 5 kg sunia, zabrana z parkingu firmy, wysterylizowana aby już więcej nie rodziła, szukam dla niej pilnie domu stałego, u mnie nie może zostać, popytajcie znajomych, może ktoś z rodziny. Zgodziłam się przechować ją bardzo awaryjnie.
×
×
  • Create New...