-
Posts
23609 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kejciu
-
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
+ 362,01 z bazarku https://www.dogomania.com/forum/topic/350472-rozliczony-do-usunięcia/ -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Kejciu replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Bardzo dziękuję Livce za pomoc w wysyłaniu zaproszeń na bazarek cegiełkowy :* -
Cegiełkowy bazarek dla podopiecznych Fundacji Znajdki prosimy o pomoc i wsparcie link: https://www.dogomania.com/forum/topic/350667-na-karmę-dla-fundacji-znajdki-dla-staruszków/
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Kejciu replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Zapraszam na cegiełkowy bazarek na karmę: link: https://www.dogomania.com/forum/topic/350667-na-karmę-dla-fundacji-znajdki-dla-staruszków/ -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Kejciu replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Będę próbowała ponownie zorganizować zbiórkę na karmę - bo psiaków sporo zostało i dużo jedzonka potrzebują :( Gdyby ktoś był chętny wesprzeć Znajdki proszę o wiadomość na PV ewentualnie może bazarek cegiełkowy zrobię ? -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
https://www.dogomania.com/forum/topic/350266-wątróbkowe-ciasteczka-na-spłatę-długu-kwiaciarenki/ dopisuję z bazarku + 223zł -
dołożone dwa ubranka https://www.dogomania.com/forum/topic/350609-próbki-perfum-żele-chupa-chups-mydło-minionek-do-15102019/
-
Mydełko MINIONEK 3d, próbki perfum z atomizerem, żele pod prysznic Chupa Chups i ciasteczka wołowo - wieprzowe https://www.dogomania.com/forum/topic/350609-próbki-perfum-żele-chupa-chups-mydło-minionek-do-15102019/
-
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Zapraszam https://www.dogomania.com/forum/topic/350609-próbki-perfum-żele-chupa-chups-mydło-minionek-do-15102019/ -
Ciasteczka dla psów z wątróbki KACZEJ zapraszam https://www.dogomania.com/forum/topic/350582-ciasteczka-z-kaczej-wątróbki/
-
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Zapraszam: https://www.dogomania.com/forum/topic/350582-ciasteczka-z-kaczej-wątróbki/ -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Kejciu replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Nie mogłam z telefonu wrzucić zdjęć więc robię to teraz - najpierw zamówienie, następnie podziękowanie dla wszystkich biorących udział w moim bazarku - na fb Znajdek jeszcze raz wszystkim ogromnie dziękuję za okazane serce :* -
Dopiero znalazłam chwilę aby zaktualizować informacje o tym co działo się ostatnio w życiu Tobiego :) Tobiś pojechał na dwa dni do psiego hoteliku, który prowadzi fan page na facebook pod nazwą PAN ŻELEK Podjęliśmy taką decyzję aby sprawdzić jak odnajdzie się w nowych warunkach bez znanych sobie opiekunów i na dodatek w towarzystwie innego pieseła :) poczytajcie :) https://www.facebook.com/panzelislaw/ UDOSTĘPNIAJCIE <3 Moi Drodzy. Do czego to dojszło... Jezd u mnie taki jeden. Tobiś siem zwie. Jakby któren z Was nie skumał, to ten z lewej, bardziej puchaty. No i on na co dzień mieszka w domu tymczasowym, a do mnie przyjechał na piżama party. Jednak nie zabrał żadnych pantalonów, że o szlafmycy nie wspomnę. Najbardziej to nie lubię prowizorki, więc z imprezki nici :( Tak to jezd siem z kolegą umawiać. Ale nie to jezd najgorsze! Ociec mówi do niego SYNU, a madka głaszcze go po pluszowym ciele! Jak żyć?! Jak to znieść? W jaki sposób godność zachować?! Proszę pomóżcie znaleźć mu dom, bo nie wiem jak długo utrzymiem nerwy na wodzy. Musita tilko wiedzieć, że Tobiś kiedyś wiele przeszedł, ale teraz sobie spokojnie drepcze i jezd bezproblemowy. Powinien mieszkać na parterze albo w budynku z windą. Najlepiej to siem czuje u mnie w ogródku. Nie drze siem (choć ja uważam, że czasem warto siem odszczeknąć). Na smyczy chodzi jakby sam z tego lekcji udzielał. Ogólnie lubi podlizywać siem człekowi, przychodzi na każde wezwanie, lubi chodzić za swym ludziem i nie wiem, jakie jeszcze rzeczy o nim napisać, ale starzy go strasznie wychwalają. POMOŻECIE?? (Wasz biedny, niekochany, porzucony na pastwę okrutnego losu Żelipapek). koszt pobytu Tobiego w psim hotelu wyniósł 160zł za dwie doby
-
Semik - moja miłość - 13 września o godzinie 16:20 pobiegł za TM
Kejciu replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki! -
Semik - moja miłość - 13 września o godzinie 16:20 pobiegł za TM
Kejciu replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
ja swoją Sabcie jak zapisywałam to termin 2 msc był...ale u nas na szczęście nie było nic pilnego więc mogliśmy poczekać.