Jump to content
Dogomania

Kejciu

Members
  • Posts

    23609
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Kejciu

  1. wieści nowych nie mam - nie udało mi się zadzwonić do DT, DT też zajęty i nie bardzo ma możliwość napisania kilku słów. Dostałam filmik ale nie udało mi się wkleić na dogo - zdjęć też nie mogę wklejać znowu jakiś błąd :( może do weekendu poprawią i się uda.
  2. Dziękujemy za wpłatę - uzupełniam w rozliczeniu :* postaram się zadzwonić do DT i w weekend coś naskrobać :)
  3. + 362,01 z bazarku https://www.dogomania.com/forum/topic/350472-rozliczony-do-usunięcia/
  4. Bardzo dziękuję Livce za pomoc w wysyłaniu zaproszeń na bazarek cegiełkowy :*
  5. Cegiełkowy bazarek dla podopiecznych Fundacji Znajdki prosimy o pomoc i wsparcie link: https://www.dogomania.com/forum/topic/350667-na-karmę-dla-fundacji-znajdki-dla-staruszków/
  6. Zapraszam na cegiełkowy bazarek na karmę: link: https://www.dogomania.com/forum/topic/350667-na-karmę-dla-fundacji-znajdki-dla-staruszków/
  7. Będę próbowała ponownie zorganizować zbiórkę na karmę - bo psiaków sporo zostało i dużo jedzonka potrzebują :( Gdyby ktoś był chętny wesprzeć Znajdki proszę o wiadomość na PV ewentualnie może bazarek cegiełkowy zrobię ?
  8. + 181,01 zł z bazarku https://www.dogomania.com/forum/topic/350442-rozliczony-zakończony-bazarek-dla-tobiego-do-1309-zapraszamy/
  9. https://www.dogomania.com/forum/topic/350266-wątróbkowe-ciasteczka-na-spłatę-długu-kwiaciarenki/ dopisuję z bazarku + 223zł
  10. dołożone dwa ubranka https://www.dogomania.com/forum/topic/350609-próbki-perfum-żele-chupa-chups-mydło-minionek-do-15102019/
  11. Mydełko MINIONEK 3d, próbki perfum z atomizerem, żele pod prysznic Chupa Chups i ciasteczka wołowo - wieprzowe https://www.dogomania.com/forum/topic/350609-próbki-perfum-żele-chupa-chups-mydło-minionek-do-15102019/
  12. Zapraszam https://www.dogomania.com/forum/topic/350609-próbki-perfum-żele-chupa-chups-mydło-minionek-do-15102019/
  13. + 10 zł z zaległego bazarku https://www.dogomania.com/forum/topic/350105-bazarek-avon-i-oriflame-dla-tobiego-do-02072019r/
  14. Ciasteczka dla psów z wątróbki KACZEJ zapraszam https://www.dogomania.com/forum/topic/350582-ciasteczka-z-kaczej-wątróbki/
  15. Zapraszam: https://www.dogomania.com/forum/topic/350582-ciasteczka-z-kaczej-wątróbki/
  16. Nie mogłam z telefonu wrzucić zdjęć więc robię to teraz - najpierw zamówienie, następnie podziękowanie dla wszystkich biorących udział w moim bazarku - na fb Znajdek jeszcze raz wszystkim ogromnie dziękuję za okazane serce :*
  17. właśnie super :) był zadowolony i bardzo dobrze się sprawował :) zdał egzamin na 6 :)
  18. Dopiero znalazłam chwilę aby zaktualizować informacje o tym co działo się ostatnio w życiu Tobiego :) Tobiś pojechał na dwa dni do psiego hoteliku, który prowadzi fan page na facebook pod nazwą PAN ŻELEK Podjęliśmy taką decyzję aby sprawdzić jak odnajdzie się w nowych warunkach bez znanych sobie opiekunów i na dodatek w towarzystwie innego pieseła :) poczytajcie :) https://www.facebook.com/panzelislaw/ UDOSTĘPNIAJCIE <3 Moi Drodzy. Do czego to dojszło... Jezd u mnie taki jeden. Tobiś siem zwie. Jakby któren z Was nie skumał, to ten z lewej, bardziej puchaty. No i on na co dzień mieszka w domu tymczasowym, a do mnie przyjechał na piżama party. Jednak nie zabrał żadnych pantalonów, że o szlafmycy nie wspomnę. Najbardziej to nie lubię prowizorki, więc z imprezki nici :( Tak to jezd siem z kolegą umawiać. Ale nie to jezd najgorsze! Ociec mówi do niego SYNU, a madka głaszcze go po pluszowym ciele! Jak żyć?! Jak to znieść? W jaki sposób godność zachować?! Proszę pomóżcie znaleźć mu dom, bo nie wiem jak długo utrzymiem nerwy na wodzy. Musita tilko wiedzieć, że Tobiś kiedyś wiele przeszedł, ale teraz sobie spokojnie drepcze i jezd bezproblemowy. Powinien mieszkać na parterze albo w budynku z windą. Najlepiej to siem czuje u mnie w ogródku. Nie drze siem (choć ja uważam, że czasem warto siem odszczeknąć). Na smyczy chodzi jakby sam z tego lekcji udzielał. Ogólnie lubi podlizywać siem człekowi, przychodzi na każde wezwanie, lubi chodzić za swym ludziem i nie wiem, jakie jeszcze rzeczy o nim napisać, ale starzy go strasznie wychwalają. POMOŻECIE?? (Wasz biedny, niekochany, porzucony na pastwę okrutnego losu Żelipapek). koszt pobytu Tobiego w psim hotelu wyniósł 160zł za dwie doby
  19. Dziękujemy Jolanta08 za wpłatę :* dopisuję w rozliczeniu
  20. Czy u Was też dzisiaj tak zimno ?????ja to rano zamarzłam....dobrze że Tobiś ma troszkę futerka... OCzywiście mam nowe filmiki z Misiem - wstawię najszybciej jak to będzie możliwe :)
  21. ja swoją Sabcie jak zapisywałam to termin 2 msc był...ale u nas na szczęście nie było nic pilnego więc mogliśmy poczekać.
×
×
  • Create New...