-
Posts
23609 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kejciu
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Kejciu replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Znajdki 2 godz. · Zapraszamy, dołączcie do nas z psami adoptowanymi ze Znajdek :) Jak co roku można podczas Parady wspierać Znajdki . Będę nasze firmowe kubeczki i torby. 25 sierpnia w ramach festiwalu Otwarta Ząbkowska zapraszamy na jedyną w swoim rodzaju Paradę Psów Łaciatych i Kundelków. To już piąta edycja parady, która rozpocznie się o godzinie 14.00 na skrzyżowaniu ulicy Targowej i Ząbkowskiej i dojdzie na Bazar Różyckiego. Na miejscu będą czekały psie atrakcje oraz konkursy z nagrodami. Zachęcamy wolontariuszy do pomocy!!! Fundacja Znajdki -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Małgosiu nie wiem - ale jakoś musi sobie dawać radę, szczegółów nie znam :( Kontaktuję się z nią głównie w kwestii zdjęć kotów i ogłoszeń. Przeważnie. -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
z tego co mi wiadomo i co śledzę na fb to cły czas remontuje - ale szczegółów nie znam. Głównie kontaktuję się z nią w kwestii adopcji :) -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
właśnie z nią rozmawiałam - jest obecnie na lekach - zabiegu lekarze póki co nie chcą robić. Jest w domu. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Kejciu replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Gdyby ktoś się zdecydował na odwiedziny w Znajdkach - czekam na info. Nadal 3 miejsca wolne :D -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Kejciu replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
no wiem dlatego napisałam że 3 wolne miejsca :D -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Kejciu replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Gdyby ktoś się wybierał do Fundacji w najbliższą niedzielę a nie ma czym dojechać z Radzymina - będę jechała samochodem z Nowego Dworu Mazowieckiego przez Radzymin i mam 3 wolne miejsca... -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Kejciu replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
https://www.dogomania.com/forum/topic/350368-na-karmę-dla-znajdek-do-31082019/ -
Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !
Kejciu replied to terra's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
Kochani na szybko po wczorajszej wizycie w Fundacji Znajdki u Pani Joli - zaproszę na bazarek cegiełkowy...proszę udostępniajcie :( opis uzupełnię wieczorem bo w pracy nie mogę dodawać zdjęć :( https://www.dogomania.com/forum/topic/350368-na-karmę-dla-znajdek-do-31082019/ -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
niestety nie będę miała informacji jeśli poszło na konto Marzenki ale bardzo dziękuję w jej imieniu -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
tak doszły - w imieniu Marzeny dziękuję -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
+ 76zł z bazarku https://www.dogomania.com/forum/topic/350072-wątróbkowe-ciasteczka-do-30062019/ -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
+ 58zł z bazarku: https://www.dogomania.com/forum/topic/349882-rozliczony-do-usunięcia/ -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Zapraszam https://www.dogomania.com/forum/topic/350266-wątróbkowe-ciasteczka-na-spłatę-długu-kwiaciarenki/