Jump to content
Dogomania

Kejciu

Members
  • Posts

    23609
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Kejciu

  1. Znajdki 2 godz. · Zapraszamy, dołączcie do nas z psami adoptowanymi ze Znajdek :) Jak co roku można podczas Parady wspierać Znajdki . Będę nasze firmowe kubeczki i torby. 25 sierpnia w ramach festiwalu Otwarta Ząbkowska zapraszamy na jedyną w swoim rodzaju Paradę Psów Łaciatych i Kundelków. To już piąta edycja parady, która rozpocznie się o godzinie 14.00 na skrzyżowaniu ulicy Targowej i Ząbkowskiej i dojdzie na Bazar Różyckiego. Na miejscu będą czekały psie atrakcje oraz konkursy z nagrodami. Zachęcamy wolontariuszy do pomocy!!! Fundacja Znajdki
  2. Małgosiu nie wiem - ale jakoś musi sobie dawać radę, szczegółów nie znam :( Kontaktuję się z nią głównie w kwestii zdjęć kotów i ogłoszeń. Przeważnie.
  3. z tego co mi wiadomo i co śledzę na fb to cły czas remontuje - ale szczegółów nie znam. Głównie kontaktuję się z nią w kwestii adopcji :)
  4. właśnie z nią rozmawiałam - jest obecnie na lekach - zabiegu lekarze póki co nie chcą robić. Jest w domu.
  5. Gdyby ktoś się zdecydował na odwiedziny w Znajdkach - czekam na info. Nadal 3 miejsca wolne :D
  6. no wiem dlatego napisałam że 3 wolne miejsca :D
  7. Gdyby ktoś się wybierał do Fundacji w najbliższą niedzielę a nie ma czym dojechać z Radzymina - będę jechała samochodem z Nowego Dworu Mazowieckiego przez Radzymin i mam 3 wolne miejsca...
  8. https://www.dogomania.com/forum/topic/350368-na-karmę-dla-znajdek-do-31082019/
  9. Kochani na szybko po wczorajszej wizycie w Fundacji Znajdki u Pani Joli - zaproszę na bazarek cegiełkowy...proszę udostępniajcie :( opis uzupełnię wieczorem bo w pracy nie mogę dodawać zdjęć :( https://www.dogomania.com/forum/topic/350368-na-karmę-dla-znajdek-do-31082019/
  10. Dziękujemy za wierne zaglądanie - poprosiłam DT Tobisia o kilka słów - ja niestety żadnych nowych informacji nie posiadam którymi mogłabym się z Wami kibicującymi podzielić o tym dzielnym Wojowniczku :)
  11. niestety nie będę miała informacji jeśli poszło na konto Marzenki ale bardzo dziękuję w jej imieniu
  12. tak doszły - w imieniu Marzeny dziękuję
  13. z bazarku + 251,50zł https://www.dogomania.com/forum/topic/350107-bazarek-dla-tobiego-do-04072019-r-zapraszamy/
  14. + 76zł z bazarku https://www.dogomania.com/forum/topic/350072-wątróbkowe-ciasteczka-do-30062019/
  15. + 58zł z bazarku: https://www.dogomania.com/forum/topic/349882-rozliczony-do-usunięcia/
  16. + 30zł z bazarku https://www.dogomania.com/forum/topic/350104-przepisy-dla-tobiego-do-1507/
  17. Dziękujemy za wpłatę od Jolanta08 - 10zł - jutro dopiszę w rozliczeniu bo dzisiaj już padam :( wielkie dzięki!
  18. Zapraszam https://www.dogomania.com/forum/topic/350266-wątróbkowe-ciasteczka-na-spłatę-długu-kwiaciarenki/
  19. otrzymałam dwa filmiki - nie wiem dlaczego jeden wkleil się jako link a drugi jako filmik - ale do obejrzenia są dwa :) i na spokojnie czekamy na wieści z DT przelalam 100zł dla DT na karmę
  20. https://www.youtube.com/watch?v=Vd6nS0ZEZC8&feature=youtu.be
×
×
  • Create New...