Jump to content
Dogomania

Kejciu

Members
  • Posts

    23609
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Kejciu

  1. Wtrącę swoje 3 grosze bo chyba Trevorek jest w okolicach Warszawy - może podjedźcie do dr Olkowskiego do Milanówka? a jeśli chodzi o zęby to polecam dr Emilię Klim - piszę o swoich doświadczeniach i doświaczeniach pacjentów, którzy przychodzą do nas do lecznicy. powodzenia Trevorku!
  2. Dziękujemy za wpłatę Jolanta08 - dopisuję w rozliczeniach :)
  3. Tobi dzisiaj ma kolejną wizytę na akupunkturze - przelewam dla DT 100zł
  4. Tobi jutro ma kolejną wizytę - i akupunkturę - trzymajcie kciuki za efekty!
  5. Zapraszamy na bazarki dla Tobiego :) totalna nowość - bazarek kulinarny z przepisami :) https://www.dogomania.com/forum/topic/350104-przepisy-dla-tobiego-do-1507/ oraz Avon i Oriflame https://www.dogomania.com/forum/topic/350105-bazarek-avon-i-oriflame-dla-tobiego-do-02072019r/
  6. https://www.youtube.com/watch?v=adYSfVpUluc&feature=youtu.be
  7. https://www.youtube.com/watch?v=9xe8xHB__C0&feature=youtu.be
  8. jeśli któremuś coś dolega no to może jeść to samo ale jednemu zaszkodzi drugiemu nie. Polecam zrobić posiew kału jak będzie możliwość i będzie wszystko jasne. Mamy w lecznicy sporo takich przypadków. Rozumiem że badania ponowne wykazały brak lamblii i że były robione bo to że nie widać gołym okiem też niestety nie oznacza że ich nie ma :( to takie paskudne i podstępne robactwo niestety.
  9. A czym je karmisz ? ja po antybiotykoterapii u kota - mimo że minął miesiąc nadal daję probiotyk. Sraczka była mega ale organizm był cały wykończony więc nie dziwne że troszkę trwało zanim się wszystko odbudowało. Podaj nifuroksazyd i zobaczysz. A badałaś trzustkę ?zrób posiew kału - jak będziesz dzisiaj u weta poproć o próbnik albo niech od razu pobierze - to taka pałeczka jak do czyszczenia uszu - trzeba wsadzić w pupala i pobrać wymaz - wet to zrobi na miejscu i oddajcie na posiew - będzie wiadomo jakie bakterie i jak je wybić :)
  10. Na efekty pewnie trzeba będzie chwilkę poczekać - narazie był dwa razy, nie wiem kiedy następne spotkanie. Dostałam wczoraj dwa filmiki - postaram się wieczorem wrzucić :)Biedny jest bo ma masę tego futra - mój niuniuś prawie nie ma sierści a tak mu gorąco to co dopiero te bardziej " opierzone " pieski mają powiedzieć :( a te na łańcuchach bez wody.....masakra :(
  11. zapraszam na kolejny bazarek: https://www.dogomania.com/forum/topic/350072-wątróbkowe-ciasteczka-do-30062019/
  12. https://www.dogomania.com/forum/topic/349850-bazarek-dla-tobisia-do-1305/ + 125zł z bazarku
  13. Wieści z DT Tobiego nie są najlepsze, Tobiś zaczął bardziej utykać na nóżki. W ubiegłym tyg w piątek miał pierwszy zabieg akupunktury, we wtorek ma kolejny. Koszt pierwszego 120zł, kolejne 100zł zatem przelewam do DT Tobiego 220zł.
  14. Nie mogłam kilka dni wstawić zdjęć :) Koteczka już w nowym domku
  15. + 83,22zł z wątku: https://www.dogomania.com/forum/topic/334709-dom-tymczasowy-kasandra/
  16. nic mi o tym nie wiadomo :( na moim olx mnóstwo wyświetleń ale zero zapytań :(
  17. + 159ZŁ z bazarku https://www.dogomania.com/forum/topic/349812-do-usunięcia-rozliczony/
  18. + 25,52zł z bazarku Avon https://www.dogomania.com/forum/topic/349558-bazarki-avon-dla-tobiego/
  19. niestety jest jakiś problem i nie mogę załączyć zdjęć - czyżby znowu jakieś zmiany na dogo ?!
  20. Za taką kwotę zamówiłam karmę i żwirek :) dziękuję wszystkim :)wstawimy zdjęcia jak dotrze :)
×
×
  • Create New...