-
Posts
23609 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kejciu
-
Cookie's Delikatess rurki z kurczakiem - 2 x 200 g Produkt dostępny pojedynczo 25,60 zł w zestawie 23,80 zł Usuń 23,80 zł Megapakiet Lukullus kości do gryzienia, 6 x 10 cm - Z kaczką Produkt dostępny pojedynczo 38,40 zł w zestawie 27,80 zł Usuń 27,80 zł Caniland Soft, kawałki mięsa strusia bez zbóż, 540 g w super cenie! (półwilgotne) - 540 g Produkt dostępny wcześniej 16,80 zł teraz 10,80 zł Usuń 10,80 zł 2 + 1 gratis! Chewies, Kosteczki, 3 x 200 g - Wołowina, żwacze, drób Produkt dostępny wcześniej 24,80 zł teraz 16,40 zł Usuń 32,80 zł Specjalna cena Wariant nie łączy się z rabatami procentowymi. Suma95,20 zł zamówione smaczki dla Misia :)
-
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Zapraszam na kolejny bazarek: https://www.dogomania.com/forum/topic/349882-ciasteczkowy-na-spłatę-długu-u-kwiaciarenki-do-2019-06-05/ -
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
Kejciu replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Pozdrowienia :) -
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
Kejciu replied to malagos's topic in Już w nowym domu
-
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Wielkie dzięki :) -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Zapraszam na bazarek ciasteczkowy: https://www.dogomania.com/forum/topic/349812-ciasteczkowy-na-spłatę-długu-u-kwiaciarenki/ -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
-
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Dziękuję - pieniążki już na moim koncie - zamówiłam dwa opakowania preparatu na stawy i 20 puszek Dolina Noteci - jak otrzymam wstawię fakturę i zdjęcia. Jeszcze raz bardzo dziękujemy! -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Rozmawiałam z Marzenką w dniu dzisiejszym - szukamy domu dla tej małej suni. Nie zapeszajmy ale znajoma, znajomej.... :-) zobaczymy czy coś z tego będzie :) jeśli chodzi o Państwa gotowość do podarowania różnych wspomnianych rzeczy - Marzena bardzo dziękuje za wszystko co jest Wam zbędne i może jej posłużyć. W kwestii odbioru proszę kontaktować się bezpośrednio z Marzenką. Umowa z obecnym właścicielem działki się " pisze " i mamy nadzieję że niedługo Marzenka będzie już mogła działać - a roboty jest od chole....y :) Niestety zła wiadomość jest taka, że Maniek będzie miał trzecią operację w najbliższą środę....ponownie zarasta cewka.... wczoraj spędziłam z nim kilka godzin w lecznicy, na badaniach krwi, cewnikowaniu... chyba jutro zabiorę go ponownie do siebie żeby w spokoju obserwować czy sika - jak przestanie od razu jedziemy na wszycie cewnika i do środy musimy przetrwać. Profesor rozkłada ręce, nikt nie miał takiego przypadku... zdarza się że cewka zarasta ale to jak pisałam wcześniej raz na milion - zazwyczaj po ponownym wyszyciu powinno być dobrze - u nas sytuacja się powtórzyła po raz trzeci - po operacji 2 tyg sikał jak z kranu - po wyjęciu szwów pojawiły się te same problemy - cewka zarasta :( to już ostatnia szansa dla Mańka - jeśli po raz trzeci zacznie zarastać będzie trzeba podjąć trudną decyzję...on tak walczy....dostaje okropnie gęsty i bolący antybiotyk - dzisiaj jak pojechałam do Marzenki i korzystając z mojej obecności podałam mu - nawet nie miauknął....przyjmuje wszystkie zabiegi z godnością.... tak bardzo chce żyć a ja pisząc to mam łzy w oczach :( W posiewie wyszedł gronkowiec - więc walczymy z tym gównem ale jest ciężko :( Od stycznia był cewnikowany kilkanaście razy - więc niestety ale po cewniku musiało się przypałętać :( -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Dziękujemy - już wysyłam :) ustaliłam z Kwiaciarenką właśnie że podam swój numer konta, kupię co trzeba i wstawię faktury, a jak do niej dotrą produkty wyśle mi zdjęcia. Jeszcze raz bardzo dziękujemy -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
-
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
-
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Zadzwonię do Marzeny dzisiaj i poproszę aby wytypowała jednego przystojniaka. Dowiem się o nim jak najwięcej i poproszę aby wyslała mi kilka zdjęć żebym mogła wstawić :) -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Mamy tylko jeden wątek ten - psiaki nie mają oddzielnych wątków na dogomani :( -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Bardzo dziękuję w Jej imieniu :* -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
dokładnie :( bo nie raz już rodziła :( jest mała więc pewnie szybko znalazłaby dom ale ukraść jej nie możemy :( to totalna dzikuska, nie zna smyczy, obroży - Marzena miała z nią niezłą akcję aby zawieźć do lecznicy bo gryzła na prawo i lewo :( ale najważniejsze że już po, teraz dochodzi do siebie w ciepełku. -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Sunia wróci po wyjęciu szwów w miejsce z którego została zabrana. Jedynie na taki układ zgodzili się właściciele. -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
-
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
W dniu wczorajszym po wielu tygodniach batalii z właścicielem jednej firmy - Marzenie udało się zabrać sunię do lekarza - to już druga wizyta - pierwsza kontrolna a wczoraj zabieg sterylizacji. Sunia przez 10 dni do zdjęcia szwów będzie u Marzeny - potem niestety musi wrócić na posesję firmy... Ale rodziła już nigdy więcej nie będzie. W domu wstawię zdjęcia bo Marzenka mi wczoraj przesłała.