Jump to content
Dogomania

Kejciu

Members
  • Posts

    23609
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Kejciu

  1. A Kosiec - Tworus ?poczytaj kochana, ja u niej robię ostatnio
  2. Ciastkowy https://www.dogomania.com/forum/topic/350472-wołowo-wieprzowe-i-wątróbkowe-ciastka-dla-psiaków/
  3. + 92,02ZŁ z bazarku https://www.dogomania.com/forum/topic/350249-rozliczony-do-usunięcia-bazarek-dla-tobiego-do-0208-zapraszamy/
  4. Dziękujemy za wpłatę Jolanta08 :) odnotowałam w rozliczeniach :) bo wcześniej mi umknęło :)
  5. mam przygotowane zdjęcia i pozmniejszane - tylko wstawić :) ale o 4 rano jak wstaję nie jest to dla mnie wykonalne :) spróbuję wieczorem :)
  6. Szkoda że na bazarku nie można kupić trochę wolnego czasu....bo licytowałabym jak szalona :) Tak jak napisała Paula - Tobi bardzo się otworzył, fajny, wesoły i komunikatywny piesek :) dogadał się z moim dobermanem :P i fajnie razem sobie człapali na psacerku :) niestety po niedlugiej chwili Tobi zaczał utykać więc nóżki dokuczają :( Zapuścił fajne pejsidła za uszami które dodają mu mega uroku!!!! :) oczywiście jest znowu chyba awaria dogo bo nie mogę dodać zdjęć... wszystko sobie przygotowałam, znalazłam naprawdę chwilę i dupa blada :(
  7. Pani Jola...spoczęła dzisiaj na Cmentarzu Bródnowskim... zakończyła misję na ziemii.... głęboko wierzymy w to że ilość zwierzaków jakie ją tam powitały, jak również przyjaciół którzy na Nią czekali - zaopiekują się Nią ... Jej misja tu na ziemi się skończyła - ale Jej misja tam - dopiero się rozpoczęła... żyła pięknie i umierała również pięknie... Gdyby ktoś chciał odwiedzić ją na cmentarzu - proszę skierujcie się do alejki 12P Gdyby ktoś chciał dorzucić symboliczny grosik na karmę dla zwierzaków jakie zostały w przytulisku - niech zajrzy na bazarek https://www.dogomania.com/forum/topic/350368-na-karmę-dla-znajdek-do-31082019/
  8. Rozrywkowy był dzień wczoraj :) Tobi miał odwiedziny i zapoznanie z moim pieskiem :) wszystko super :) postaram się później opisać wrażenia i wrzucić zdjęcia :)
  9. Ewuniu....już spotkałaś się ze swoją Przyjaciółką....panią Jolą.... [*]
  10. Razem z Ula Feta, znając Panią Jolę tyle lat - uważamy że nie chciałaby kwiatów... piszę to przez łzy bo ciężko się pisze takie rzeczy.... ale wydaje nam się że chciałaby aby zrobić zbiórkę na chore zwierzęta lub hospicjum...
  11. Mopik, jeden z najstarszych psów w przytulisku o przykrej historii...Był psem na łańcuchu przez kilkanaście lat. Znał tylko budę, kojec, zimno i obojętność. Mieszkał przy domu starszej pani, która została zabrana do córki ze względu na wiek. Psa nikt nie chciał... wiadomo... po co komu taki problem.Zadzwonili do Pani Joli. Była zima, mróz... pojechała, zobaczyła go trzęsącego się z zimna i od razu zabrała.Mopik nie chciał wychodzić z ciepłej łazienki gdzie zamieszkał, nie przestawał jeść pysznego jedzenia - był wreszcie szczęśliwy, bo czuł się kochany :) Mopik nie bardzo widzi, niewiele słyszy, ledwo chodzi, ostatnio miał zabieg usunięcia resztek zębów. Szansa na to, że znajdzie dom jest zerowa. Dla niego to nie ma znaczenia-przytulisko jest dla niego emeryturą na Hawajach :) Taki pies... taka historia... Fundacja Znajdki
  12. Ten psiak za chwilę straci dom... Pisaliśmy już kilka miesięcy wcześniej, że jego opiekunowie są bardzo chorzy onkologicznie i szukają dla niego domu. Zgłosiła się wtedy rodzina, która poznała psa i obiecała zabrać do siebie. Jak zapewne się domyślacie - nie zrobili tego :(W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że pies jest nadal, a pan ma złamaną rękę i nikt nie może się nim zająć. Trzeba psa zabrać jak najszybciej. Piesek bardzo grzeczny, kochany, domowy, ma ok 4 lat (nie wiemy dokładnie). I brak pomysłu, jak wybrnąć z tej trudnej sytuacji. Serdecznie proszę o wszelką pomoc, udostępnianie, pytanie znajomych. Pies przebywa w okolicach Radzymina. Gdyby trzeba było zorganizujemy transport do domu stałego poza Warszawą Fundacja Znajdki tel. 604 424 929
  13. Cent i Lira.Przeurocze buraskowe rodzeństwo... Nie znalazło jeszcze chętnych do adopcji :(To naprawdę przeurocze kociaki w wieku ok. 3,5-4 miesiąca.Odrobaczone, zaszczepione, kuwetkowe.Nie boją się psów i innych kotów. Zawsze chętne do przytulania i mruczenia. Adopcja w dwupaku lub pojedynczo w Warszawie i okolicach. Kociaki mieszkają w domu tymczasowym Tel. 514 485 568 Fundacja Znajdki <3
  14. Serdecznie dziękujemy za niesamowity odzew na apel o pomoc dla Pani Joli. Dziękujemy za pomoc przysłaną bezpośrednio do przytuliska, przywiezione potrzebne środki opatrunkowe i pomoc finansową...Wdzięczni jesteśmy za słowa pocieszenia i współczucia i za zdjęcia naszych znajdeczek w Waszych dobrych domach. To jest najlepszy dowód,że dzieło Pani Joli cały czas trwa i daje szczęście i ludziom i zwierzętom :)Pani Jola obecnie jest w domu i jak widzicie pisze dla Was podziekowania :)Za Wasze serduszka ser dziękują Znajdki
×
×
  • Create New...