Jump to content
Dogomania

Kejciu

Members
  • Posts

    23609
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Kejciu

  1. TVN oglądałam, niewiarygodne...i sąsiedzi którzy nic nie widzieli...brak słów. Jestem na etapie nie jedzenia mięsa ale niestety nabiał tak ( mam poważne problemy ze zdrowiem ) ale wierzę że i to się uda przewalczyć. Czytam własnie książkę Szymona Hołowni " Boskie Zwierzęta " - czyta się ciężko...zwłaszcza rano o 6 w pociągu - ale takie rzeczy są tam opisane że w głowie mi się to nie mieściło że aż tak człowiek może być okrutny....
  2. Tobiś przez zimowy okres troszkę znowu się wycofał - było mniej możliwości na spacery, wyjazdy ( bardzo czasochłonne ) do parku, a i warunki atmosferyczne nie były sprzyjające. Mamy nadzieję że wraz z wiosną wszystko wróci do normy i Tobiś przypomni sobie że nie ma co bać się ludzi i że nikt już nigdy go nie skrzywdzi. Doszła kolejna paczka smaczków i nasz głodomorek z uwielbieniem je wcina :) https://www.youtube.com/watch?v=SiPuNRo_69Q&feature=youtu.be
  3. https://www.dogomania.com/forum/topic/349554-ciasteczka-wątróbkowe-do-dnia-15032019/
  4. Dziękujemy Jolancie08 za wpłatę :) postaram się wieczorem uzupełnić rozliczenie.
  5. ja sobie zaznaczylam że ja mam dopisać w rozliczeniach hehehe bo wychodziłam już z pracy i żeby jutro nie zapomnieć :)
  6. ale super wieści :) fajnie się czyta i ogląda takie zdjęcia :) kolejny uratowany psiak....:) powodzenia ! :)
  7. o mój Boże....Kędziorek.....
  8. fajne wieści z poniedziałku :) czekamy na rozwój sytuacji :)
  9. Dziękujemy wszystkim zaglądającym i myślącym o Misiu :)
  10. ja do pracy szłam normalnie po wodzie - i jak ślisko na dodatek :(
  11. Wszystkiego dobrego i jak najwięcej wspólnych, radosnych chwil ode mnie i od mojego zwierzyńca dla Was :-)
  12. jeśli będzie jakiś bazarek dla Czesterka chętnie dołożę fanty w postaci ciasteczek wątróbkowych gdyby ktoś był zainteresowany zakupem :) https://www.facebook.com/ciasteczkadlapsow/
  13. moje drobne już poleciały :) kibicuję i zaciskam kciuki! :)
×
×
  • Create New...