Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. No i pojechała nasza gwiazda na swoje :) Zapoznanie z rezydentem Badim. Relacje pozytywne-nastąpiło machanie ogonkami :)
  2. Pani Ania już tez nie może się doczekać. Przysłała mi dzisiaj przez FB zdjęcia zrobionych zakupów dla Emki-karma Bosch, miska, gryzaki, obróżka, smycz:). Bardzo przeżywa jutrzejszy dzień. Zamówiona też została adresówka.
  3. Wet ocenił Malwinkę na 2.5 roku, wazy 11kg. Do dzieci nie wiem jak, zapytam jutro Hani ale żadnej agresji nie zakładam a raczej to że może się głośnych dzieci troszkę bać, do kotków jak na niżej załączonym obrazku :).
  4. Już doleciała, bardzo ślicznie dziękuję :)
  5. Dziękuję Kasiu za zdjęcia, dorobię ogłoszeń niech dziewczyna zmyka do domu :)
  6. Już chyba Pomadka, bo w sobotę Emka wyfruwa do domku :)
  7. Kochane, nie miałam czasu zadzwonić do Kasi i podpytać. Oprócz tego że sunia broni miski przy jedzeniu to nie wiem o żadnych innych strasznych zachowaniach:). Może Kasia dzisiaj wejdzie i cos napisze, poprosiłam Kasię o kilka nowych fotek Pomadki bo chciałabym jej dorobić więcej ogłoszeń.
  8. Wpłynęło 30zł od Patrycja96 -stałe deklaracje za luty i marzec. Ogromne podziękowania ode mnie i Dolarka :)
  9. Konto dziewczynek powiększyło się o nowe wpłaty, za które ślicznie dziękuję <3 20zł -Dulska /08.01.2018/stała I 20zł -Jagoda Kotecka /08.01.2018/stała I 30zł -Monika Frąckiewicz /08.01.2018/stała I
  10. Muszę przyznać że rok 2018 dobrze się zaczyna :). Szukam osoby do przeprowadzenia wizyty PA w miejscowości Wisła Wielka koło Pszczyny dla Iwanki z Radys, którą z Anią B wyciągnęłyśmy pod koniec września i która jest w hoteliku u Dexterki. Ktoś, coś ? Iwanka nie ma wątku na Dogo, tylko na FB. https://www.facebook.com/events/1936111806612343/?active_tab=discussion
  11. No Kasia cos chyba przed nami ukrywała, sama się dowiedziałam dopiero niedawno, jak poszła w eter informacja o pożartym kubraczku.
  12. Tak, zapewne wprowadzi styl "minimalistyczny", wszystkie ozdoby pozjada i zostaną same ściany i meble :).
  13. No nie tylko kubraczek :). Kije od szczotek, wkład z kaloszy i pewnie jeszcze parę rzeczy. Przyszła pani właścicielka wie o skłonnościach Emki i się nie zraża ale wiecie jak to w życiu jest. Dlatego po adopcji będę się stresowała, w życiu nie może być lekko :).
  14. Kochani, "przybieżam" ogłosić radosną nowinę - EMKA będzie miała dom !!!!! :). W przyszłą sobotę zamieszka w Katowicach, rodzina już nie może się jej doczekać. Oby tylko nie zjadła im pół chaty. Ogromnie dziękuję Mysza2 i AgusiaP za przeprowadzenie wizyty PA. Cały czas szukamy domku dla Pomadki....
  15. Malwinka ma nowe obowiązki -opieka nad szczeniaczkiem :)
  16. Sznurki pewnie były samorozpuszczalne, tak jak szwy od sterylki :)
  17. Serdecznie dziękuję za kolejne wpłaty dla Malwinki od: 10zł -p.Irena /03.01.2018/stała I 10zł - D.Wandrychowska /03.01.2018/stala I Bardzo dziekuję !
  18. Kochane, bardzo bardzo dziękuję Wam za wsparcie dziewczynek <3. Pieniążki już na koncie :) 10zł -dorota1/03.01.2018/stala I 30zł -agat21 /03.01.2017/dekl.jednorazowa 140zł -Elisabeta /03.01.2017/dekl.XII,I,II +bonus
  19. Bardzo dziękuję Elisabeto :). To prawda :). I do twarzy jej w czerwonym czy pomarańczowym kubraczku :) Bardzo dziękuję. Konto to samo :)
×
×
  • Create New...