Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Malwinka kręciła się koło bloku dzisiaj. Ale trudno było ją schwytać. Nawet do szafirków podchodziła na metr i uciekała. Ale chyba się zmęczyła w końcu i weszła za szafirkami do klatki i tam ją złapano dopiero. Hania napisała, ze w domu jakby z imprezy wróciła zadowolona, uszy w górze, przywitała się z psiakami .
  2. Tu Malwina jeszcze przed feralnym spacerem : A tu wraca dzisiaj do hoteliku po nocnym gigancie. Pani nadal chce Malwinę ale ją zabrałam na razie, muszę odetchnąć i przemyśleć a nade wszystko wyposażyć ją w jakieś mega nieściągalne szelki. Czy macie jakieś godne polecenia, które nawet podczas paniki się nie ściagną ?
  3. Malwinka złapana. Dziękuję po stokroć szafirkom, nie wiem co bym bez nich zrobiła. Idę teraz sobie poryczeć, na szczęście ze szczęścia.
  4. Wczoraj chodzili i szukali ale krócej niż szafirek, który też pojechał na poszukiwania. Dzisiaj też Pani obiecała chodzić i szukać. Szafirkowie jadą po godz. 9 rozwiesić plakaty i dać też tej pani aby rozwieszała .
  5. Kochani, przepraszam ze nic nie piszę ale nie mam już siły. Wczoraj miałam przeboje z jednym psem (nie ma wątku na Dogo) a właściciwe z ludźmi idiotami a dzisiaj Malwina. Czarny tydzień. Pani (wydawała się bardzo rozsądna) wychodziła z Malwiną na spacer. Wyszła na klatkę w bloku z Malwinką ubraną w szelki i obrożę. Smycz była przypięta do szelek. Ponieważ Malwina stresowała się smyczą, to postanowiła ze tę drugą smycz przypnie do obrozy dopiero jak bedzie wychodziła z klatki. Jak juz były na dole to przez drzwi od wiatrołapu wchodził sąsiad, który otworzył je bardzo energicznie i na oścież, Malwina się wystraszyła, zaczęła wić się, gryźć tę smycz od szelek i jakos tak się stało ze wyswobodzila się z szelek i uciekla przez te otwarte drzwi. A sąsiad stał i się gapil zamiast je zamknąć. Szelki ze smyczą zostały u Pani w rękach. Druga smycz nie została jeszcze przypięta do obroży. Sunia uciekła tylko w obroży z przypiętą do niej adresówką.
  6. POMOCY!!!!! MALWINA UCIEKLA DZISIAJ W ZIELONEJ GORZE, PRZY UL. MRĄGOWSKIEJ. PIERWSZY DZIEN W NOWYM DOMU. MA OBROŻĘ Z ADRESATKĄ I JEST ZACZIPOWANA.
  7. Pieniążki już na koncie Pomadki, bardzo pięknie Ci dziękuję Izunia <3.
  8. Iza, bardzo ślicznie dziękuję :). Oczywiście potwierdzę jak dotrą pieniażki. Dzień dobry Elisabeto, miłego dnia Tobie i Wszystkim :)
  9. Kciuki baaardzo wskazane aby znalazł się fajny i wyrozumiały domek dla Malwinki :)
  10. Wykupiłam wyróznienie olx na Zieloną Górę dla Malwinki. Koszt 17.81zł.
  11. Na konto Dolarka wpłynęły deklaracje, bardzo dziękuję<3. 20zł -Livka /15.01.2018/stała I 20zł -Sara2011/15.01.2018/stała I 50zł -J.Szymańska /15.01.2018/stała I
  12. Bardzo dziekuję. Stała zaksięgowana na koncie <3.
  13. Na konto wpłynęły nowe deklaracje za ktore serdecznie dziękuję :) 20zł -bakusiowa /12.01.2018/stała I 20zł -Marta Krupa /15.01.2018/stała I
  14. Chyba lepiej żeby wlaściciel sie nie znalazł bo marny zywot tej psiny, pewnie zawiśnie na łańcuchu :(.
  15. Tak, juz przekonała się do łóżka :) A Badi podobno po tych harcach dyszał jak parowóz :)
  16. Bardzo dziękuję Tyś(ka). Badi 13-latek ale jeszcze daje radę, hihi :).
  17. Jako plik nie przechodzi. A przez YT nie potrafię :(. Ehhh.
  18. Tyś, masz jakąś prostą instrukcję jak wstawić filmik na Dogo ?
  19. Emka padła :). Na razie jeszcze nie wchodzi ani do legowiska ani nie wskakuje na łóżko. Ale jest coraz lepiej, stres powoli mija. Na dworze poganiała z Badim aż w końcu trzeba im było przerwać bo Badi już sędziwy i serduszko może nie wytrzymać.
×
×
  • Create New...