Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Nie wiem Iza, Dorota napisała tylko że do behawiorysty i tylko tyle. Ona miała mieć dom, Dorota pomagała tylko w organizacji transportu ale okazało się ze nie nadaje się do adopcji w takim stanie. Nie wiem jednak czy dom nadal czeka czy się rozmyślił a Dorota została z utrzymaniem suni.
  2. Tremę zabrała Dorota W. ale Trema jest podobno całkiem dzika i pojechała prosto do behawiorysty. Na razie nie nadaje się do adopcji.
  3. Ale podróżniczka, tylko pozazdrościć :)
  4. Serdecznie dziękuję Darczyńcom za wpłaty na utrzymanie Dolarka. Dzisiaj zaksięgowały się wpłaty od: 30zł -koja /06.08.2018/stała VIII 50zł -M.Kościelak /06.08.2018/stała VIII
  5. Bardzo ślicznie dziękuję za nowe wpłaty od : 40zł -D. Wandrychowska/06.08.2018/stała VIII 5zł -Nadziejka /06.08.2018/cegiełka z bazarku 30zł -M.Koscielak/06.08.2018/bonus
  6. Konto Frezji zasiliły nowe wpłaty za które ślicznie dziękuję <3. 20zł -Beata My Cat /01.08.2018/stała VIII 50zł -teresaa118 /03.08.2018/stała VIII 10zł -Nesiowata /01.08.2018/bazarek Nadziejki
  7. Na konto Pralinki wpłynęła stała deklaracja za VIII-5ł od Agnieszka103. Bardzo ślicznie dziękuję <3.
  8. Niestety nie było ani jednego telefonu : (. Martwię się, chyba ludzi odstrasza ta tusza :(.
  9. na konto Pomadki wpłynęła stała deklaracja 10zl od markofix1, ślicznie dziękuję <3
  10. Konto Dolarka zasiliły deklaracje od Dulska i certusowa. Pięknie dziękuję <3. 20zł -Dulska/02.08.2018/stała VIII 30zł -certusowa /02.08.2018/stała VIII 45zł -teresaa118 /03.08.2018/stała VIII +bonus
  11. Dzień dobry. Jeszcze trzy tygodnie Pomadko i będziesz we własnym domku :). Dzisiaj zaliczyłam dosyć długą trasę wracając do domu z urlopu i na trasie W-wa - Koło lało raniutko niemiłosiernie, aż musiałam dwa razy zjechać z autostrady i zrobić postój bo nie dało się auta prowadzić. A w Gorzowie niestety sucho, chociaż temperatura dzisiaj w miarę do wytrzymania.
  12. Dziękuję Elisabeto <3. Niestety urlop ma się ku końcowi :)
  13. Cudowna sunieczka, aż oniemiałam. Nie będziecie mogły opędzić się od telefonów :)
  14. Dziękuję hop! za fotki ślicznego Dolarka <3. Piękny z niego kawaler . A z charakteru to on do mnie nawet podobny :).
  15. Na konto Frezji wpłynęła deklaracja stała 10zł za lipiec. Bardzo dziękuję <3.
  16. Jakie schronisko taka dokumentacja. Moja Tami tez przyjechała bez dokumentów i do tej pory nie zostały dosłane a mija juz ok. miesiąc kiedy opuściła Radysy i musialam ją zaszczepić. Joy z synkiem trafili dopiero co do schronu, chyba ze 2-3 dni wcześniej jak go opuścili i byc moze nawet nie zdążyli psów zaszczepić. Może to i lepiej, teraz przynajmniej na 100% wiadomo, że są zaszczepione.
  17. Dzień dobry Kochani. Znowu zapowiada się kolejny, upalny dzień. Oby go jakoś przetrzymać :(.
  18. Haniu, czy psiaki przyjechały bez żadnych zaświadczeń dotyczących szczepień ?
  19. Piękne , bielutkie ząbki :). Nawet nie sądziłam że będzie aż taki efekt :).
  20. No ja jak na początku przeczytałam ze straciła 8 zębów to pomyślałam że zostało jej pewnie połowę tego co miała. Ale jak poczytałam ile dorosły pies ma zębów i jest to 42 szt to szok opadł :). Oczywistością jest że nikt nie usuwa bez potrzeby i na pewno Frezja poczuje się lepiej, być może odczuwała ból z powodu tych zębów.
×
×
  • Create New...