-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Nie wiem Iza, Dorota napisała tylko że do behawiorysty i tylko tyle. Ona miała mieć dom, Dorota pomagała tylko w organizacji transportu ale okazało się ze nie nadaje się do adopcji w takim stanie. Nie wiem jednak czy dom nadal czeka czy się rozmyślił a Dorota została z utrzymaniem suni.
-
Tremę zabrała Dorota W. ale Trema jest podobno całkiem dzika i pojechała prosto do behawiorysty. Na razie nie nadaje się do adopcji.
-
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Na konto Pralinki wpłynęła stała deklaracja za VIII-5ł od Agnieszka103. Bardzo ślicznie dziękuję <3. -
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Niestety nie było ani jednego telefonu : (. Martwię się, chyba ludzi odstrasza ta tusza :(. -
Dzień dobry. Jeszcze trzy tygodnie Pomadko i będziesz we własnym domku :). Dzisiaj zaliczyłam dosyć długą trasę wracając do domu z urlopu i na trasie W-wa - Koło lało raniutko niemiłosiernie, aż musiałam dwa razy zjechać z autostrady i zrobić postój bo nie dało się auta prowadzić. A w Gorzowie niestety sucho, chociaż temperatura dzisiaj w miarę do wytrzymania.
-
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
Sara2011 replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Cudowna sunieczka, aż oniemiałam. Nie będziecie mogły opędzić się od telefonów :) -
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
Sara2011 replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Jakie schronisko taka dokumentacja. Moja Tami tez przyjechała bez dokumentów i do tej pory nie zostały dosłane a mija juz ok. miesiąc kiedy opuściła Radysy i musialam ją zaszczepić. Joy z synkiem trafili dopiero co do schronu, chyba ze 2-3 dni wcześniej jak go opuścili i byc moze nawet nie zdążyli psów zaszczepić. Może to i lepiej, teraz przynajmniej na 100% wiadomo, że są zaszczepione. -
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
Sara2011 replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Haniu, czy psiaki przyjechały bez żadnych zaświadczeń dotyczących szczepień ? -
No ja jak na początku przeczytałam ze straciła 8 zębów to pomyślałam że zostało jej pewnie połowę tego co miała. Ale jak poczytałam ile dorosły pies ma zębów i jest to 42 szt to szok opadł :). Oczywistością jest że nikt nie usuwa bez potrzeby i na pewno Frezja poczuje się lepiej, być może odczuwała ból z powodu tych zębów.