Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Melduję się na wątku.
  2. [quote name='toyota']Schronisko nie przyjmuje psów od właścicieli, tylko bezpańskie. UM nie chce płacić za psy, które mają właściciela. Właściel schroniska jest prywatną osobą i trudno, żeby utrzymywał psy za swoje pieniądze niczym Violetta V. U nas boksy wyglądaja np. tak: [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/5030/sektor.jpg[/IMG] W jednym takim blaszaku siedzą 4 duże psy. Czasem sie pogryzą, czasem gorzej. Najwyraźniej państwu jest wszystko jedno, byle pozbyć się problemu. Rzeczywiście trudno jest postawić kojec na swojej działce dla psa, wychodzić z nim na spacery, bawić się pod kontrolą w ogrodzie i przede wszystkim trzymać w domu, bo Sonia została wydana z DT jako pies przyzwyczajony do mieszkania w domowych warunkach.[/QUOTE] Matko jedyna, to znaczy że te biedne psiaki nawet powyglądać sobie nie mogą, z każdej strony osłonięte blachą:shake:.
  3. [quote name='toyota'][B]Sprostowanie - SOS Dalmatyńczyki nie jest fundacją. [/B]Przepraszam za pomyłkę. Nie obchodzi mnie osobowośc prawna SOS Dalmatyńczyki. Grunt, że chcą i mogą pomóc i są skuteczni. Ktoś mi zwócił uwagę na PW grożąc skutkami prawnymi. Ludzie- wyluzujecie trochę ![/QUOTE] Ale ludzie mają problemy:shake:.
  4. Takie jesteśmy kumpele:-) [IMG]http://i46.tinypic.com/zt7pu0.jpg[/IMG] A taka jestem słodka:evil_lol: [IMG]http://i48.tinypic.com/1z2kew6.jpg[/IMG]
  5. [B]Czas na smaczka [IMG]http://i48.tinypic.com/4sd56e.jpg[/IMG] Ani kroku bliżej...........wrrrrrrrrrrrr [IMG]http://i47.tinypic.com/wqs95.jpg[/IMG] No, to teraz możesz się już ze mną pobawić... [IMG]http://i49.tinypic.com/2v3po91.jpg[/IMG][/B]
  6. Zapraszam na bazarek dla szczebrzeszynikaów: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241246-Calvin-Klein-Zara-Basic-TATUUM-Kosmetyki-Flordelice-na-Szczebrzeszyniaki-do-24-03?p=20615019#post20615019[/URL]
  7. Boze, jakie więzienie!!! A te psiaki tak mogą tam siedzieć miesiącami, latami. Ten wzrok tych piesków:-(.
  8. Wow, ale ogrooooooooooomne cudo!!!!
  9. Podrzucam Gapę, mam nadzieję ze na FB będzie bardziej "popularna" niż na Dogo.
  10. To które pieski zostały zabrane przez Hałabajówkę? Inka i Żuczek?
  11. A do mnie właśnie zadzwoniła Pańcia Mimi i martwi się że zapomniałam o Mimi bo nie odwiedzam jej. No ale jak ja mogłabym zapomnieć o Mimi, codziennie o niej myślę. I serce nadal boli, boję się że jak ją zobaczę to będą ją chciała zabrać:-(. Umówiłam się na następną sobotę, będą zdjęcia:-). Mimiśka była w zeszłym tygodniu u fryzjera, Pańcia żałuje że się pośpieszyła bo mrozy powróciły ale podobno mała była już bardzo zarośnięta. A ja tak chciałam zobaczyć Mimiśkę kudłatą:mad:. Ciekawe czy została ostrzyżona na sznaucerka, zapomniałam zapytać:p. Mimiśka kochana, słodka, wspaniała - tak mówi jej Pańcia. No ale to ja bardzo dobrze wiem:roll:. Tak w ogóle to ściągnęłam myślami dzisiaj domki stałe moich byłych tymczasowiczów, dziesięć minut po tym jak skończyłam rozmawiać z Pancią Mimi zadzwonił inny domek stały od suni którą wyadoptowałam przed Mimi. Państwo przeszczęśliwi,zakochani w suni- też zapraszają koniecznie w odwiedziny . Szczęśliwy dzień dzisiaj mam i już nie mogę się doczekać kiedy zobaczę moje maleństwa:loveu:.
  12. [quote name='Kajusza'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239147-BAZAREK-FOTOGRAFICZNY-na-przerażoną-Dejzi-do-15-02-2013-do-20-00[/URL] zapraszam na sesje foto - może Mariola sprawisz sobie z Sarą?[/QUOTE] Kurczę, tak dawno nie wchodziłam na ten wątek i nie widziałam Twojego wpisu Kajusza i zaproszenia na bazarek, Szkoda bo chętnie bym zrobiła Sarze profesjonalne fotki. Następnym razem proszę o zaproszenie na PW.
  13. Ale cudo, gdybym tylko miała warunki na kolejnego psa juz bym o nią walczyła. Jak można tak postępować!!!!!! Co niektórzy ludzie mają w miejscu mózgu??????
  14. Anula jest z Polkowic, moze zgodziałby się zrobić PA.
  15. Matko, to schronisko jest straszne. Jak można usypiać zdrowe psy!?!?!? Saba, brat Ledy, to jakiś koszmar. To powinno być prawnie zabronione, jak tak można!!!
  16. Czy deklaracja stała ode mnie za marzec, wpłacona 7 marca dotarła?
  17. [quote name='giselle4']a to stado łobuzow [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi16480/e9dda9170008c29e513e1faa/waran[/IMG] a ta piekna kobieto to....:) [/QUOTE] Chciałabym się zapytać czy w kojacach w tle na zdjęciu "mieszkają" jakieś psy? Ja wprawdzie Kesha nie opłacam i przepraszam że zaśmiecam jego wątek ale mam deklaracje stałe na Bastka i Hrabala u Michelle04 (Bastuś nawet prezentuje się na powyższym zdjęciu) i mam nadzieję, ze nie są trzymani w tych kojcach ale w domu. Przyznam się, ze wiele fotek widziałam z Bastkiem i Hrabalem na ich wątkach ale nigdy na nich nie było ujęcia z kojcami bo już wcześniej zapytałabym się czemu one służą.
  18. [quote name='Anula']I ja zaglądam,zachwycam się Pesteczką i okolicą.Fajnie tam mieszkacie,jest dużo terenów zielonych.Dobrze,że pestce leki pomagają i gula się zmniejsza.[/QUOTE] Anula, po guli już nie ma ani sladu:-). Okolica w której mieszkam fajna, dużo terenów do spacerów z psiakami. Niestety Pestki nie spuszczam ze smyczy bo jakoś nie bardzo jej wierzę. Nie to co Mimi, która bardzo się pilnowała i przybiegała na każde zawołanie. A z Pesteczki jest uparciuch, jak sobie coś upodoba to nie pomagają nawoływania, ciągnie w tym kierunku gdzie ona chce iść i koniec. Mam taką smycz flexi, trochę za dużą dla niej bo ona jest dla większych psów ale czepiam ją na niej zeby mogła się wybiegać, ona ma zasięg 5m więc i na niej sobie mała poszaleje.
  19. Zima wróciła, niestety dla mnie .....ale ku radości Pestki.... [IMG]http://i46.tinypic.com/34pcjky.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/28wgi87.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2ivbud2.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/sb0hmg.jpg[/IMG]
  20. Hop do góry. Cioteczki, przybywajcie na wątek. Smutna sunia czeka na pomoc.
  21. Podrzucam sunię, musi się więcej Cioteczek zbiec.
×
×
  • Create New...