Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Podrzucę Mikę, może ktoś się jeszcze zlituje i poratuje grosikiem:-(
  2. Podnoszę wątek, kto jeszcze może wspomóc grosikiem Mikę aby mogła wyjść na wolność?
  3. [quote name='Poker']Nie szukaj jej tylko wpisz jej nick w okienku do kogo wysyłanej wiadomości.Jej nick to hop! Poza tym chyba jest w wykazie DT czy hotelików.[/QUOTE] Dzięki, po pracy spróbuję odnaleźć i napisać. Ale nawet jesli miejsce jest to deklaracji mały za mało:-(.
  4. [quote name='Poker']To pytajcie hop! i miejsce.Bonsai ma rację, nie ma co czekać. Marycha, podsumuj deklaracje ,żeby było widać ile jest i napisz ile teoretycznie jeszcze brakuje. To mobilizuje ludzi do składania deklaracji.[/QUOTE] Jak na Dogo wyszukuje się osobę po nicku? Napisałabym do hop! ale nie wiem jak Ją znaleźć:shake:.
  5. Heheh, chłopak do stolicy chciał:-)
  6. [quote name='Bonsai']Dziękuję Sara za czujność na wątku. :) Marycha, ja też niedawno zaczęłam nową pracę. :) Powodzenia! Moim zdaniem powinniśmy już zbierać pieniądze, jak nie uzbiera się potrzebna kwota, to zawsze można inaczej pomóc Mice tym, co jest np. poprzez wykupienie kilku wyróżnionych ogłoszeń. Niezależnie od wszystkiego jednak powinniście już zapytać hop! czy ma miejsce (bo jestem praktycznie pewna, że teraz go nie ma), i ewentualnie zapytać jakie są widoki na przyszłość pod tym względem – to pomoże wyznaczyć nam jakiś cel, do którego będziemy dążyć.[/QUOTE] Heheh, ja w czasie pracy zaglądam na moment i sprawdzam co się dzieje na watku:-)
  7. [quote name='basiek8']ja deklaruję po 20 zł miesięcznie, proszę o nr konta.[/QUOTE] O Matko, pięknie dziękujemy:loveu:. Jako że ja będę skarbnikiem to ja wyślę nr konta:-).
  8. [quote name='Ayame Nishijima']Śliczna Dziewczyna. Na razie zapisuję, może przyszły miesiąc będzie lepszy z finansami :([/QUOTE] Witamy na wątku Miki:loveu:.
  9. [quote name='Marycha35']Głupio mi, że zaniedbuję wątas Miki naszej kochanej, ale zaczęłam pracę i wiecie jak jest, szef gania, pacjentów multum, a ja, że niby rady nie dam, tiaaaaaa! :cool3: Dzięki Ci, że pilnujesz tu spraw Miki jak mnie ganiają;)[/QUOTE] Niestety jakoś opornie idzie nam zbieranie deklaracji na lokum dla naszej kochanej pannicy:-(. Edit: Czy mam podawać już nr konta do wpłat? Znajoma Poker chce cosik wpłacić na sunię. Co będzie jak nie nazbieramy deklaracji, co wtedy z tymi wpłaconymi pieniązkami?
  10. O, Marycha powróciła!!! A już się martwiłam:-)
  11. [quote name='Poker']A ja proszę o nr konta dla Miki[/QUOTE] Ja mogę być skarbnikiem Miki ale nie wiem czy Marycha się zgadza. Jeśli tak, to niech da znać a prześlę swój nr konta:-)
  12. Miron, dziekujemy że trzymasz miejsce dla Karo, który do Ciebie lada dzień wróci, o ile czegoś znowu nie złamie:-).
  13. Odwiedzam Kamę:-)
  14. WOW, kawał chłopa, jest co tulić:-). Super Diego wygląda, rozkoszny:-).
  15. [quote name='malagos']A macie już jakiś hotelik/dt na oku?[/QUOTE] Na razie jeszcze nic nie ma. Jakby był prawie komplet deklaracji, to można by było się rozglądać i zaklepać miejsce. A tak nikt nie będzie trzymał wolnego miejsca nie wiadomo ile czasu. Zaczynam wątpić czy uda się zebrać deklaracje, wszyscy zadeklarowani po uszy, ze nawet 5 zł niełatwo zadeklarować-(.
  16. Kto wspomoże jeszcze Mikę grosikiem na hotelik? Mika bardzo chce wyjść zza krat, zaznać prawdziwego życia ....
×
×
  • Create New...