Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. [quote name='Jo37']Czy macie wybrane miejsce dla suni ? Ile jeszcze trzeba uzbierać ?[/QUOTE] [quote name='docha']jestem na przywołanie sary, nie mam jak teraz wspomóc stałą deklaracją, będę zagladać regularnie do psiny.[/QUOTE] [quote name='Maryna']Bardzo mi przykro,ale w tym m-cu nie jestem w stanie pomóc finansowo Być może w sierpniu[/QUOTE] [quote name='Tianku']jestem z zaproszenia niestety w tej chwili nie mogę pomóc :shake: ale zapisuję wątek[/QUOTE] [quote name='Olena84']podrzucę:((([/QUOTE] [quote name='Agata69']Bardzo ladna sunia, poczytam później.[/QUOTE] [quote name='phase']Zapisuję.....[/QUOTE] [quote name='Anula']Jestem na zaproszenie Sara2011 u Miki.Zaglądam na ogólny wątek psiaków z Przytuliska i wiem jakie mają ciężkie warunki.W tej chwili nie mogę pomóc finansowo.[/QUOTE] [quote name='kamos']Ja również z zaproszenia, wątek suni przejrzę później, stałej niestety nie mogę zadeklarować.[/QUOTE] [quote name='ana666']dziękuję za zaproszenie,na razie nie mogę pomóc ale będe zaglądać do biedulki:([/QUOTE] [quote name='__Lara']Jestem i ja, ale nie mogę się zadeklarować:( Ale sunia jest piękna! [IMG]http://fc00.deviantart.net/fs70/f/2014/003/1/c/facebook_js7h5095_by_frecklydog-d70ly81.jpg[/IMG] Boskie zdjęcie! Czy próbowaliście szukać jej domu z tymi zdjęciami? Wiem, że teraz jest zastój w adopcjach, ale ona jest naprawdę piękna, ma duże szanse.[/QUOTE] Bardzo wszystkim dziękuję za "przybycie" na wątek suni. To bardzo ważne i bardzo budujące:loveu::loveu::loveu:.
  2. [quote name='brzośka']musisz wciskać przy postach, które chcesz zacytować taki znaczek "+ (znajduje się po "odpowiedz" i "odpowiedz z cytatem"), a przy ostatnim cytowanym poście "odpowiedz z cytatem" i już :)[/QUOTE] Heheh, zaraz przetestuję:-) .Dziękuje za pomoc!
  3. [quote name='ewa gonzales']Saro dziekuje za zaproszenie Mikuni cudna :calus: sciskam ogromnie abys jak najprędzej pojechala do LILU :thumbs: :thumbs: dziś mialalm caly dzień meczacy ,,ulotkowy,, wiec polowa pieniazkow jutro poleci dla Mikuni Saro slij mi num konta[/QUOTE] Ewciu, bardzo dziękuję ale pieniążki na które tak ciężko pracowałaś zatrzymaj może dla siebie. Pomyślałam , że może mogłabyś zorganizować jakiś mały bazarek cegiełkowy, ludzie Cię kochają i wiele osób przyciągasz na swoje bazarki swoim wielkim serduchem. Chociaż w międzyczasie już nasza Gabi stworzyła piękny bazarek dla Miki, więc nie wiem czy dwa bazarki w jednym czasie to dobry pomysł?
  4. Bardzo proszę mnie oświecić jak się cytuje kilka różnych postów od różnych osób w jeden wiadomości (poście)???
  5. [quote name='Gabi79']Ale tu się dużo dzieje, wspaniale. Saro ile już jest stałych deklaracji?[/QUOTE] Stałych na razie mamy ok.150 zł a potrzeba 360zł. Niektóre deklracje są czasowe ale mam nadzieję ze Mika nie będzie długo w hoteliku dupci grzała bo jest śliczna:-).
  6. [quote name='Jo37']Czy macie wybrane miejsce dla suni ? Ile jeszcze trzeba uzbierać ?[/QUOTE] Miejsce mamy zaklepane u Lilutosi. W tej chwili mamy ok.150 zł stałych deklaracji a potrzeba 360zł. Mamy też kilka jednorazowych wpłat.
  7. [quote name='edek']Zapiszcie mnie na 10 zł stałej, ale od przyszłego m-ca :(.[/QUOTE] Serdecznie dziękuję, cudownie:loveu::loveu::loveu:. Ileż dzisiaj zrobiliśmy kroków naprzód i jesteśmy coraz bliżej mety, która będzie dla Miki początkiem nowego, lepszego życia:loveu:.
  8. [quote name='Mela Jakimiuk']Nie mogę na razie zobowiązać się do wpłacania na cały rok, ale wpłacę chociaż jednorazowo 100 zł, proszę o dane do przelewu[/QUOTE] Melu:loveu::loveu::loveu::loveu:. To bardzo dużo pieniążków, bardzo dziękuję.
  9. [quote name='Gabi79']Oto skromniutki bazarek dla Miki, zapraszam serdecznie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254313-TV-14-oraz-cegiełki-słoneczka-dla-Miki-by-zaznała-lepszego-życia-do-20-07-21-00[/URL][/QUOTE] Gabi, cudownie:loveu::loveu::loveu::loveu:. Bardzo dziękuję za śliczny bazarek dla Mikusi:multi::multi::multi:.
  10. [quote name='memory']Melduję się przywołana przez Sara2011. Mam już kilka stałych, kilkuletnich deklaracji dla psiaków (jak widać) nieadopcyjnych i szczerze mówiąc, nie bardzo mogę sobie pozwolić na kolejne stałe zobowiązania. Zostawiam sobie margines na doraźną pomoc psiakom w sytuacjach trudnych. Ponieważ moją pomoc dla piesków wspiera czasem finansowo Wiktor (mój netowy przyjaciel), to dzięki Niemu mogę zadeklarować 10 zł miesięcznie, ale tylko na rok. Prześlę jednorazowo wpłatę w wysokości 120 zł, czyli tejże rocznej deklaracji. Poproszę o dane do przelewu.[/QUOTE] Memory pięknie dziękuję Tobie i p.Wiktorowi:loveu::loveu::loveu:. Konto podeślę wieczorkiem bo muszę pilnie wyjść w tej chwili. Jeszcze raz bardzo dziękuję:loveu::loveu::loveu:.
  11. [quote name='AnkaG']Mogę zadeklarować 10 zł/m-nie i z góry wpłacić na 3 m-ce :)[/QUOTE] Wspaniale:multi::multi::multi::multi:. Podeślę nr konta. Bardzo dziękuję:loveu::loveu::loveu:.
  12. [quote name='Martika@Aischa']przybiegam na zaproszenie i zapisuję sobie sunieczkę.[/QUOTE] Witam Cioteczkę i prosimy o pozostanie z nami:loveu:.
  13. [quote name='Mattilu']Zapisuje watek. Na razie nie moge sie zadeklarowac, ale bede myslec.[/QUOTE] Witamy na wątku Miki:loveu:.
  14. [quote name='Kamila Proc']piekna, dostojna sunia[/QUOTE] To prawda:-). Dziękuję za przybycie na wątek Miki, w grupie siła:-)
  15. [quote name='Poker']Myślę ,że dobrze by było ustalić czy pieniążki zbieramy awansem czyli już czy dopiero jak sunia pojedzie do hoteliku. Jestem za tym,żeby zbierać już.[/QUOTE] Też jestem za tym żeby zbierac już.
  16. [quote name='ewu']Dziewczyny mam w hoteliku dużego psa i tylko 40 zł deklaracji ale jakoś sobie radzę, więc i Wy dacie radę, jestem pewna:):):) Nie mogę dać stałej bo oprócz tej sytuacji mam sporo zobowiązań. Jednak nie odmówię tej cudnej sunieczce i dlatego deklaruję po 10 zł przez10 miesięcy i dodatkowo wpłacę z góry. Wyciągajcie bidusię, szkoda suni.[/QUOTE] Ewu, bardzo gorąco dziękuję za pomoc. Podeślę nr konta jako że jestem Skarbnikiem:-). Wzięłam się dzisiaj za rozsyłanie PW, może chociaż trochę pieniążków uda się uzbierać, chociaż zdaję sobie sprawę ze będzie ciężko bo wszyscy zadeklarowani po uszy. Dlatego tym bardziej dziękuję za pomoc Mikusi:loveu:.
  17. [quote name='bela51']Jestem na zaproszenie , bo sunia biedna strasznie. :-( Wybaczcie, jestem zadeklarowana po same uszy, "moje" ONki siedza w hotelach bez deklaracji, na samych bazarkach. Moge dorzucic jednorazowo 10 zł, choc wiem, ze to kropla w morzu potrzeb. :-( Róbcie bazarki cegiełkowe, wbrew pozorom, czasem ktos woli wpłacic niewielka sumke, niz kupowac rzecz, ktora akurat nie jest potrzebna i jeszcze placic haracz poczcie za przesyłke. Wyciagnijcie biedule jak najszybciej, pieniadze zawsze jakos sie znajdują, tylko potrzeba determinacji. Zajrzyjcie do naszego Bezimiennego, bez grosza przy psiej duszy. NIe namawiam na kupno cegiełki, ale prosze o odwiedziny i jednoczesnie podsyłam pomysł na bazarek.:lol: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254251-LOTERIA-IMIENNA-Z-NAGRODĄ-do-20-07-2014r-godz-20-00[/URL][/QUOTE] Belu, dziękuję za przybycie. Wpłata jednorazowa też bardzo się przyda-ziarnko do ziarnka i bliżej celu. Bardzo dziękuję, podeślę nr konta. Zaglądaj do nas proszę czasem, wesprzyj radą, podnieś wątek. O zorganizowanie bazarku cegiełkowego poproszę kogoś z tzw. "większą renomą" na Dogo:-). Obawiam się, ze ja nie za wiele osób przyciągnę ( takie mam wrażenie):-).
  18. [quote name='ewab']Pewnie Ty:). Ja z Andzią69 pojedziemy na poadopcyjną;)[/QUOTE] Hehehe:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:.
  19. [quote name='brzośka']Jestem na zaproszenie. Przeliczę "wolne środki" (:evil_lol:) i zobaczę ile jestem w stanie miesięcznie dorzucić. U Lilu byłam kilka razy, suczka będzie tam miała dobrze :)[/QUOTE] Brzośko kochana, byłoby wspaniale gdybyś mogła jakiś grosik dorzucić do utrzymania Miki:-).
  20. Jak Marycha się pojawi, to zmieni pewnie tytuł wątku. Dobrze byłoby mieć komplet deklaracji a jednorazowe mieć na weta, transport, obrożę itp . do tego brakuje nam ok.250zł (nie licząc tego co juz mamy na koncie z jednorazowych).
  21. Uważam, że powinniśmy zarezerwować miejsce u Lili na połowę sierpnia i błagać do tego czasu o deklaracje. A gdyby udało się takie deklaracje zgromadzić wcześniej, to tak jak Lilu napisała można powrócić do rozmowy. Warunki u Lilu mi się podobają. Co sądzicie?
  22. Dzień dobry:-). Podrzucę Mikę, może ktoś zauważy i dorzuci grosik aby Miczka mogła opuścić przytulisko:oops:.
  23. No, gołym okiem widać że Pan doktor jakoś nie chce rozstawać z naszym Karusiem. Może ta niby złamana piszczel to taki blef, byleby dłużej być razem:evil_lol:.
×
×
  • Create New...